Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A6 2,8 Tallinnas (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2151)
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 31.08.07 09:19 Tsiteeri
A6 2,8 Tallinnas



Tere!
Kas keegi Tallinna inimestest on seda autot vaatamas käinud või oskab midagi lähemalt öelda selle auto kohta. Müüja väitis, et läbisõit peaks olema õige, kuna sisu vähe kulunud. Väikes miinusena nimetas väikest tagaosa kõksu,mille ligvideerimisjäljed olevat kergelt näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.08.07 09:26 Tsiteeri


Ma vist tean seda autot ning müüja väited vastavad tõele...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 31.08.07 10:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lumekass
Müüja väitis, et läbisõit peaks olema õige, kuna sisu vähe kulunud.


Ma ei paneks sinna võrdusmärki vahele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 31.08.07 14:23 Tsiteeri


Sisu järgi suhteliselt raske auto läbisõitu arvestada. Minu auto on läbi sõitnud 300 000 ja sisu näeb vaat ,et paremgi välja,kui pildil näidatud autol.
Kas revalist on võiks olla infot auto ajaloo kohta? Samas,kas teostatud hooldustest on olemas arveid ja pabereid,mis tõendaksid korralist hooldust.
Auto muidu ilus ja kena. Nelivedu samuti suur pluss!
Mina vaataks natuke seda nn. tagant-pauku ja siis tundub olevat vana käimakast. Kontroll ja pilt selge!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 31.08.07 14:32 Tsiteeri


Kontrolli minek ei pidavat probleem olema. Ma usun, et siin saab mõni foorumi külstaja abiks olla ;) 3a tagasi olevat 90000 hooldus tehtud. Aga mis sel vanemal Tiptronicul viga, ma kardan, et uuemat tüüpi ei jõua osta. Kas selle sõidukõlblikkust saab kuidagi teistmoodi ka testida peale kaabli külge ühendamise?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 31.08.07 17:52 Tsiteeri


Ise piilun just sama kriteeriumiga masinaid hetkel. Tekkis endalgi küsimus et mis nende vanade Tiptronicutega siis on ka? Kuidas neid kaste üldse kontrollida saab?


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pontu
huviline



Registreerunud 22.03.06
Asukoht: kesk-eesti , Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8Q C5 , on ajalugu.

postitati 31.08.07 18:05 Tsiteeri


Ma pole küll tähelepannud, et neil "vanadel" tiptronicutel midagi viga oleks.V iga ehk ainult see, et pole probleeme. ;) Kui võimalus ostueelne testimine, mis siis enam põdeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
altsik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.06.05
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 quattro '98 2,8 142 kw

postitati 31.08.07 19:44 Tsiteeri


pakkuda ka see masin.on huvilisi?vajan lihtsalt avanti omale hetkel. u2u le vastused


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 01.09.07 16:14 Tsiteeri


No nagu ikka nende käimakastidega..Iga asi ammendab ennast mingit moodi ja tehkse uuem ja täiuslikum versioon. Ega vanadel eriti probleeme polegi,aga pidid olema natuke pirtsakamad kui uuemad. Uuemast kastist saab aru visuaalselt nii, et pole eraldi hoova asendit 1-2-3!
Ise ei ole kunagi omanud selle nn. vanema kastiga isendit ja eks annan siis infot edasi nendelt,kes on neid käimakaste ise ka katsunud;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.9% - SQL: 53.1%]