Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Tartus üks S6 c4 (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2306)
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 30.07.07 22:25 Tsiteeri
Tartus üks S6 c4



Tere,
naisele autot vaadates jäi silma üks piltide järgi kobe isend: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/405/auto_php-id=329405-www_auto24_ee.html

On kellegil olnud ,mahti seda vaatamas käija? Kas reaalsus on piltidega samastatav? On keegi sõitnud?
Muidu huvi suurema litraashiga automaadi vastu. Nii et, kui kellegil midagi KORRALIKKU liikvel, siis tulistage. Hinnapiir kuni 100K.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 30.07.07 22:47 Tsiteeri


Seda konkreetset isendit sai vaatamas käidud u kuu tagasi. Asi on eestis sõitnud, seega siin - seal esineb roostet (tiivakaared, kapotiserv). Esituledega on ka mingi kala - nimelt on vahetatud hiljuti ja pandud on ilma udutuledeta poola tuled - otseseid viiteid sellele, et nina laksune oleks ei olnud, seega mine tea. Sõita ei saanud, kuna käima ei läinud - aku tühi. Muidu paistis selline enam vähem korras, natukene hoolt vajava autona. Ahjaa ... raadio oli ka kindalaekasse ehitatud :D Hind tundus üsna tingitav olevat.


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.07.07 22:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: äss
Seda konkreetset isendit sai vaatamas käidud u kuu tagasi. Asi on eestis sõitnud, seega siin - seal esineb roostet (tiivakaared, kapotiserv). Esituledega on ka mingi kala - nimelt on vahetatud hiljuti ja pandud on ilma udutuledeta poola tuled - otseseid viiteid sellele, et nina laksune oleks ei olnud, seega mine tea. Sõita ei saanud, kuna käima ei läinud - aku tühi. Muidu paistis selline enam vähem korras, natukene hoolt vajava autona. Ahjaa ... raadio oli ka kindalaekasse ehitatud :D Hind tundus üsna tingitav olevat.

sorry for OT aga minu jaoks on Tehase Auto aed alati selline prestiisne koht olnud aga kui sa nüüd nii ütled siis..........
olen üsna mitme a6 c5 müüki jälginud ilma et tln kohale tulnud ja möelnud et kui vajadust kohale minna siis usaldan piltte. vöi asi nüüd pildistajas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 30.07.07 22:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: äss
Seda konkreetset isendit sai vaatamas käidud u kuu tagasi. Asi on eestis sõitnud, seega siin - seal esineb roostet (tiivakaared, kapotiserv). Esituledega on ka mingi kala - nimelt on vahetatud hiljuti ja pandud on ilma udutuledeta poola tuled - otseseid viiteid sellele, et nina laksune oleks ei olnud, seega mine tea. Sõita ei saanud, kuna käima ei läinud - aku tühi. Muidu paistis selline enam vähem korras, natukene hoolt vajava autona. Ahjaa ... raadio oli ka kindalaekasse ehitatud :D Hind tundus üsna tingitav olevat.

sorry for OT aga minu jaoks on Tehase Auto aed alati selline prestiisne koht olnud aga kui sa nüüd nii ütled siis..........
olen üsna mitme a6 c5 müüki jälginud ilma et tln kohale tulnud ja möelnud et kui vajadust kohale minna siis usaldan piltte. vöi asi nüüd pildistajas?


ma ei ütle midagi halba selle platsi kohta ega ka selle auto kohta. Ise autot vaatamas käinuna, ei visanud ma selle ostmise plaane peast. Eelpoolnimetatud asjad olid lihtsalt ainukesed vead mis mina esmapilgul seal leida suutsin.


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.7% - SQL: 46.3%]