Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: originaalmakile võimendus (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1934)
robi006
huviline



Registreerunud 22.07.07
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.07 22:08 Tsiteeri
originaalmakile võimendus



Tahaks teada kas audi a4 95. a originaalmakile saab taha panna mingit võimu. Olen kuulnud, et ei saa. ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.07.07 06:02 Tsiteeri


Saab ikka. Isegi kõige plangumale Betale, millel on ainult 2 kõlariväljundit, saab sappa panna speaker level sisendiga võimu või siis tuleb kasutada vastavat adapterit. Alates Gammast on aga juba ka line-out väljundid olemas ja sobib misiganes võimendi.

Mida Sa võimendada tahad? Tavakõlareid või subwoofrit?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
robi006
huviline



Registreerunud 22.07.07
Kasutaja on eemal


postitati 23.07.07 20:12 Tsiteeri


aga subwoofrit


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 23.07.07 20:47 Tsiteeri


Võid võtta originaal makilt hi-low adapteriga signaal ja see lasta võimendisse (kui võimendil on sisend, kui ei, siis tuleb osta RCA konverter) ning võimendis on juba bassifilter olemas ja töötabki Sul bassikõlar.
Või kasutada mini ISO't
(Ma ei ole 100% kindel, et konkreetne toode sobib, aga praegu ei suuda ma leida just Audile mõeldud üleminekut)


Või tahad Sa võimendi panna juurde ka tavakõlaritele?

Muidugi kasutaja Black oskab täpsemalt öelda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 24.07.07 21:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Võid võtta originaal makilt hi-low adapteriga signaal ja see lasta võimendisse (kui võimendil on sisend, kui ei, siis tuleb osta RCA konverter) ning võimendis on juba bassifilter olemas ja töötabki Sul bassikõlar.
Või kasutada mini ISO't
(Ma ei ole 100% kindel, et konkreetne toode sobib, aga praegu ei suuda ma leida just Audile mõeldud üleminekut)


Või tahad Sa võimendi panna juurde ka tavakõlaritele?

Muidugi kasutaja Black oskab täpsemalt öelda :)


Ma eelistaks pigem seda adapteri varianti. Mul hakkas maki line outist häireid rohkem tulema kui adapteriga. Tegu Concert II makiga, ju teistega sama jama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.9% - SQL: 54.1%]