Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Miks peaks ostma eraldi võimu, kui maki sees on ju juba 4x40W? (Vastuseid: 35 | Vaatamisi: 45100)
killer666
huviline



Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal

Auto: 89 2.3 coupe

postitati 09.11.08 20:25 Tsiteeri


Kurat on tähenäriad...

Miks on siis makkidel (xx-xx)W x(kanalite arv) , mitte vastupidi nagu näiteks märgitakse toote passis rms-i...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.11.08 20:27 Tsiteeri


No mida me nüüd vaidleme? Kasuta ajusid palun või osta teenus sisse!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
killer666
huviline



Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal

Auto: 89 2.3 coupe

postitati 09.11.08 20:40 Tsiteeri


Ma ei saa aru ,Mis siis Sinu vabandus on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.11.08 20:46 Tsiteeri


No kurat, on kirjutatud 4x40W (neli korda nelikümmend vatti) või 40Wx4 (nelikümmend vatti korda neli). Kuidas seda saab lugeda kui nelikümmend vatti jagatud neljaga? Mis loogikaga? Tegurite järjekord ei muuda korrutist jagatiseks! Siin ei ole midagi närida, see on juba puhtalt hammustamise asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
killer666
huviline



Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal

Auto: 89 2.3 coupe

postitati 09.11.08 21:28 Tsiteeri


jah see on matemaatika , aga me räägime , mida nad kirjutavad peale et paremini myya om makke...

igatahes on siis sinu matemaatilises teoorias k6ik 6ige , aga vastus (160) on ikkagist vale ju...


4veolist kirjutavad ka ju 4x4 kas siis dshiibil on 16 ratast v?
4 ratast , neli veab
40w , neli väljundit


kas sa nyyd saad aru , mida ma yritan öelda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 09.11.08 21:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: killer666
jah see on matemaatika , aga me räägime , mida nad kirjutavad peale et paremini myya om makke...

igatahes on siis sinu matemaatilises teoorias k6ik 6ige , aga vastus (160) on ikkagist vale ju...


4veolist kirjutavad ka ju 4x4 kas siis dshiibil on 16 ratast v?
4 ratast , neli veab
40w , neli väljundit


kas sa nyyd saad aru , mida ma yritan öelda?


mille alusel sa selle 160 välja leiutasid?
makil on maksimum 40w kanali kohta,mida ta kahjuks ei suuda välja pigistada.4 väljundit ja iga väljund max 40 w-pole ju keeruline.ei möista ,et mida sa siin korrutad-sellisel juhul peaks minu makil üldse olema 212 w (53x4 vöi 4x53)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 09.11.08 21:42 Tsiteeri


tõelisele muusikasõbrale ei lähe teie lõppvõimu max watid üldse korda, peaasi et liiniväljundid alla 4v ei oleks. (ise olen näinud 6,5v väljundeid vanakooli pioneeril.)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 09.11.08 22:13 Tsiteeri


Põhimõtteliselt võib öelda, et ka igal tootjal on oma toote RMS võimsuse "kalkuleerimisel" mingi omad personaalsed imeteoreemid, mida isegi kõige kõrgema matemaatilise ja füüsikalise haridusega kodanikud ei suudaks hoomata ja välja arvutada peale seda, kui võimsus on mõõdetud :D. Lihtne lõpptarbija kuuleb seda lihtsalt kõrvaga, et täpselt samadel tingimustel võib mõne tootja oluliselt odavam 4x15w jurakas palju paremat, võimsamat ja kvaliteetsemat heli tekitada kui teise tootja 4x50w, mis on oluliselt kirvem (pahatihti on kõrgem hind otseselt seotud tähekombinatsiooniga, mis on välispinnale "maalitud"). Ma olen pidanud pettuma paljudes "kuulsate" tootjate toodetes KORDUVALT ja avastanud nö. täiesti suvalisi ja tundmatuid palju odavamaid tooteid, mille reklaamegi pole kuskil näinud, aga asjad oskavad palju paremat heli teha. Kel iganes vähegi võimalust on, proovige erinevaid tooteid, mitte ärge soetage pimesi mingit "nime".
Vahel jääb mulje, et kogu voolutarve läheb esipaneeli tilulilu liigutamise ja valgustuse peale, mitte heli välja mängimise (mõnele ongi see tilulilu tähtsam paraku :P).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
soots05
huviline

Avatar


Registreerunud 31.12.07
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4

postitati 14.11.08 09:13 Tsiteeri


Minul lihtne seletus, :
Oli endal kaks võimu, üks supaka järel ning teine komponentide järel, kakksuin siis nad nüüd välja ja vedasin komponentidele (ma nüüd ei tea kas kirjutada koaksiaal või komponent kuna ma ei tee erilist vahet neil) uued juhtmed, mõnusalt paksud ikka, ja kusjuures hämmastavalt hea sound tuli välja, muusika umbes 85% sellest mis oli koos 1000W võimudega ja 1000W supakaga. Ja mina ei näe enam põhjust miks mul peab olema pagassis nii vähe ruumi, viskasin supaka välja ja on ainult maki järel kõlarid, väga hea mürts on sees.
Muidugi kui tahad ikka juuksed peas värsiema panna, siis pean need tagasi tõstma, sest tavalised 500W ovaalid taga ei pane ikka pükse ja juukseid lendlema. Aga siiski olen rahul ainult makiga. Makk on Sony xplod. Mille hind tallinnas oleks arvatavasti kuskil 500-1800kr kanti.
Sry kui temast väga mööda kirjutasin. Veidi unine alles. :D


AudiSound
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
killer666
huviline



Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal

Auto: 89 2.3 coupe

postitati 14.11.08 10:03 Tsiteeri


komponet on see , kui kui madalsagedus ja k6rgsagedused on eraldi valjuhääldajatena (komponentidena)
koaksiaal on sis kui k6rge element on madalsageduse kylles seal keskel näiteks.(nagu tavalised need autoovaalid on)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
soots05
huviline

Avatar


Registreerunud 31.12.07
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4

postitati 15.11.08 21:49 Tsiteeri


No siis mul komponendid kõik. :P


AudiSound
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 2.3% - SQL: 97.7%]