Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Otsin värvimise kohta... (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 4001)
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 27.12.03 21:30 Tsiteeri
Otsin värvimise kohta...



tahaks mingit odavamat värvimise kohta, kus ikka korralikku tööd tehakse, tallinnas/tallinna lähistel. et kellel kogemusi on siis võiks visata siia midagi. mul vaja värviparandusi tiba teha...


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 28.12.03 10:44 Tsiteeri


pirital sihuke koht nagu ergo grupp korralik koht soovitan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 28.12.03 11:25 Tsiteeri


Tallinnas, Türi tänaval asub selline koht nagu "Renewo". Tegeleb tolliladundusega. Selle firma hoovi peal tegutseb FIE Imre Aljas. Soovitan soojalt tema poole pöörduda. Töö vägagi korralik ja hind väga mõistlik. Tel. 056676656


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tauno939
huviline



Registreerunud 21.09.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 28.12.03 15:27 Tsiteeri


tähetorni 21 on hea koht ma sain stange, kapoti.esipaneeli värvitud 3000-.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ren
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B5

postitati 29.12.03 13:30 Tsiteeri


Tähetorni 21 oma on hea koht jah . See Automaaler või mis seal on, kõigepealt need tainad seal venitasid mitu päeva ning siis kui tehtud sai tundus kõik OK. Poole aasta pärast läks asi uuesti värvi - värv hakkas mullitama, pragunema, mõranema ja kõike muud soovimatut tegema.
Ehk siis tehti müügieelne värvimine, kogu auto ilma katuseta ning esistange lappimisega läks 8000. Autoks oli siis S4 avant.


The replacement for displacement
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 29.12.03 14:22 Tsiteeri


Taguge omale pealuu sisse,et ei ole olemas 2head asja.

Ei ole olemas odavat hinda ja kvaliteetset tööd.
On olemas odav hind ja keskpärane või suisa sitt töö.

On olemas hea töö ja hea hind. Hea hind detaili sirgekslükkamise+värvimise eest on 1300-1500.- Alla selle saate eelmises lõigus nimetatud toote osta.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 29.12.03 14:29 Tsiteeri


Ma tahtsin just sama rõhutada, et pole olemas head ja odavat. Ma olen värvinud tallinnas ikka väga mitmes kohas ja MITTE KUNAGI pole hea hinnaga ka head tööd tehtud. Ja see Tähetorni võib ennast põlema panna, nende "töötulemusi" võin ise näidata.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 29.12.03 23:52 Tsiteeri


et siis mõtlesin tglt seda et äkki keegi teeb ise või pool ise, et saaks tiba alla vms. või on mingid tutvused kuskil. liht odavas kohas ei taha jahh teha, ja alati on nii et kellelgi on probleeme selle kohaga, mis teisele meeldib. näide: mina ja k-arvuti. aga jahh, *madalakvaliteetset* tööd tõesti ei taha, et mingid *tibarumalamad-kui-harju-keskmine* auto värvi *väga-madalakvaliteediliseks* keeraksid.

sest mul paar rooste täppi see talv tekkinud, vaja siis kapott, alt ääred, pena luuk, vasak tagumine ja parem tiib osaliselt jms parandusi teha


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zarvik
huviline



Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.03 02:30 Tsiteeri


ICE ..oleks huvitatud nende töö tulemuste vaatamisest! Endal just plaan üks auto vist tervenisti kuid kindlasti seelik üle värvida ja mõtlen samuti kuhu minna. Tähetorni Automaaleris lasin ühe aparaadi seeliku ära värvida ja polnud nagu küll millegi üle nuriseda seega mõtlesin ka järgmise auto sinna viia kuid see auto juba palju kallim, et lasta niisama ära rikkuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 30.12.03 10:57 Tsiteeri


Töö kvaliteedi poolest soovitaksin Refforit (http://www.reffor.ee), vaid pisut lihvimistolmu oli tagaistme nurga peale aetud, aga muidu tiptop. Samas see ei ole just kõige odavam koht, kuigi, kui minu 15 aastat vanale autole tagant sisse sõideti, siis sain Ingese küll ilma pikema jututa nõusse seal tegema.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 30.12.03 14:37 Tsiteeri


Kas sa Imre Aljasele proovisid? Tean, et teeb kvaliteetset tööd. Mine vaata, mis autod tal seal angaari ees seisavad, ma arvan, et see juba näitab, milleks mees võimeline. Kui ta oleks mingi sosssepp, siis vaevalt, et keegi viiks punnsilmse kupee talle sinna värvida. Hindadest etan nii palju rääkida, et minu auto (audi 80) värvimise eest, koos mõningaste keretöödega (kõik koopa ääred, kapott laines) tahtis ta 12000.- eequ. Leian, et normaalne hind.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kopu
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,5TDi, 2004

postitati 30.12.03 14:42 Tsiteeri


Soovitaks Alvari autot lasnamäel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 02.01.04 19:39 Tsiteeri


ok, arvan et leian siit midagi juba
tänud...

mul vaja veel põlle variant, libelingid jms hankida, siis võib värvima hakata


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 15.03.04 15:30 Tsiteeri


Tsitaat:

Tallinnas, Türi tänaval asub selline koht nagu "Renewo". Tegeleb tolliladundusega. Selle firma hoovi peal tegutseb FIE Imre Aljas. Soovitan soojalt tema poole pöörduda. Töö vägagi korralik ja hind väga mõistlik. Tel. 056676656


Sai siis valitud see koht. Nüüd on närvid täitsa läbi :( Küsimus pole kvaliteedis(seda ma hetkel isegi veel ei tea) aga protsessis. Jagaks siis seda siin ka.

Läksin siis sinna töökotta, uks lukus. Helistasin... Ütles, et kliendi autot vaatamas aga kuna sõbra auto võtmed kadusid ära, siis istub ta bussijaama juures ning ei pääse liikuma. Küsis, et kas saan ta äkki peale võtta. Hea hingega, nagu ma olen, läksin ja tõin ta töökotta. Näitasin siis asjad ära, mis teha vaja. Kuna mul Polol olid klepsud siis veel peal ning tagauksel oli klepsu alt värv maas, ütlesin talle et vot sealt alt värv maas aga ma võtan klepsud ära, et saab rahulikult ära teha. Lisaks oli veel tagapamper, tagaluuk, kõlarite kickpanelid, supakakasti kate ja kapotil ning ühel esiuksel värvikahjustus. Sai neid kõiki talle näidatud ja nendest räägitud. Kui nüüd hiljem järelemõelda, mismoodi ma pidin tast pea jõuga hinda välja pigistama (ta ei suutnud mulle hinda öelda), oleks pidand aimama, et lugu on imelik. Lõpuks sain hinna teada ning peale väikest tingimist lõime käed. Võtsin klepsud maha ja viisin auto ära. Ükspäev läksin siis autot vaatama. Oli hakanud tegema ning kuna teiselt tagaukselt oli klepsualt mingi mõlk välja tulnud, küsisin et palju see läheb. Ütles, et 500.- Kuna supakakasti katet ma ei hakanud tegema, oli asi Ok. Mis teha, auto võiks ju korraga juba korda teha. Olin nõus. Lisaks selgus, et esiukse ja kapoti lakikahjustust tema ikkagi ei tee. Siis oli ka veel ok. Läksin siis uuesti tagasi täna. Kõik krunditud ja valmis värvimiseks. Aint üks tagauks, millel värvikahjustus tegemata. Küsisin, et kas seda ei ole vaja kruntida? Tema vaatab mind suurte silmadega ja ütleb, et seda ei teegi ju! Et sellest polnd juttu... Mul tõusis veri pähe krt. Küsisin, et niisama kiskusin klepsud maha? Mis see point siis pidi olema, et ma ustel maha need tirisin? Sellest asi alguse saigi, et seal all värvikahjustused! Ma ei saand nagu aru, et kas ta mõtles et ma ainult pool autot korda teen!? Ja kõigest nendest asjadest sai räägitud, näidatud!!!! Traaa... Ja võimatu vaielda, tema ei tee... Hakkas rääkima mulle imekallist pahtlist(nimelt suht sileda pinnaga kickpanelile pidi minema 500.- eest pahtlit :O Kallis pahtel maksab minuteada 2,5kg 250.- Mismoodi sinna kickpanelile suudaks 5kg pahtlit lajatada, jääb minule mõistmatuks!) Hakkas eraldi hindadest rääkima, et ühe kicki värvimine TUHAT krooni!! Krt mul värviti ja pahteldati automaalris terve tagastange selle eest! Lõpuks ma eriti ei suutnudki enam ilma häält tõstmata sõnagi öelda ning lahkusin. Auto peaks homme valmis saama...
Point pole niivõrd hinnas/kvaliteedis aga selles, et algul lubatu töömaht ei vasta absoluutselt tegelikkusele. Ja midagi teha ka pole... Ust lähen värvima teise kohta :(


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 15.03.04 16:03 Tsiteeri


Paneks ka oma kogemuse siia juurde.

Kuna hiljaaegu suutis üks tütarlaps oma auto minu Audi tahaotsa ära parkida, siis vajas remonti nii pamper kui ka tagumised tuled. Kindlustusfirma Ingesega laabusid minu asjaajamised üllatavalt kiiresti ning varsti oligi garantiikiri teele saadetud nende poolt välja pakutud autoteenindusele. See asus Harkus, Uus tänav 7. Nädal aega võttis neil aega, et originaaljupid tellida ning töö võttis neil aega 2 päeva!!! Ühe päeva hommikul viisin sinna ning teise päeva õhtupoolikul sain auto kätte. Rääkimata avariikahjustustest, olid nad ära värvinud tagumise tiiva, kuna leidsin mõned roostekohad ning pamperi iluliistu, et sobiks üldpildiga kokku. Värvitöö oli korralik ning suhtumine klienti (eriti klienti, kes oma raha ei pidanud kotist välja laduma) oli üllatavalt hea.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 15.03.04 16:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kopamees
Paneks ka oma kogemuse siia juurde.

Kuna hiljaaegu suutis üks tütarlaps oma auto minu Audi tahaotsa ära parkida, siis vajas remonti nii pamper kui ka tagumised tuled. Kindlustusfirma Ingesega laabusid minu asjaajamised üllatavalt kiiresti ning varsti oligi garantiikiri teele saadetud nende poolt välja pakutud autoteenindusele. See asus Harkus, Uus tänav 7. Nädal aega võttis neil aega, et originaaljupid tellida ning töö võttis neil aega 2 päeva!!! Ühe päeva hommikul viisin sinna ning teise päeva õhtupoolikul sain auto kätte. Rääkimata avariikahjustustest, olid nad ära värvinud tagumise tiiva, kuna leidsin mõned roostekohad ning pamperi iluliistu, et sobiks üldpildiga kokku. Värvitöö oli korralik ning suhtumine klienti (eriti klienti, kes oma raha ei pidanud kotist välja laduma) oli üllatavalt hea.


seal soovitan hinna üle kaubelda...siis kui ise vaja maksta, kvaliteet seal tõesti hea


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 15.03.04 16:39 Tsiteeri


to: ICE. Sry, kuid selliseid inimesi kes pidevalt vinguvad ja hiljem räägivad, et ei olnud kokkuleppes - hoiaks eemal. Endal on olnud pidevalt sellised jamad ja hiljem tagasi minnes (kui midagi viga on), ütlevad nemad Sulle, et ise oled süüdi ja neid ei koti.

Kui kuna ei taha uut teemat tegema hakata, siis sedalaadi küsimus.

On tagapamper, b3 oma, ühtede vendade poolt on sinna korduvalt üritatud lisa külge saada (siis fiibrit plastiku külge). Esimene kord läksin tagasi ja aeti minu kaela. Ei viitsinud vaielda, lasin asi uuesti teha kuid juba paari nädala pärast tulid ühenduse kohapeale värvimõrad. Läksin tagasi hakati ajama, et seda polegi võimalik korralikult teha jne. Ühesõnaga sinna enam tagasi ei lähe.

Küsimus olekski selline, et kes (siis ükskõik kus) suudaks need kaks detaili korralikult kokku panna ja ka oma tööle garantii anda. Ennem maksan rohkem, kui kaks korda aastast lasen asja lappida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.03.04 17:14 Tsiteeri


to lynx,kas sa virumaal siukest meest tead nagu Kurvese Endel, ta teeb korralikku tööd,asub Pajustis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 15.03.04 17:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja lynx
to: ICE. Sry, kuid selliseid inimesi kes pidevalt vinguvad ja hiljem räägivad, et ei olnud kokkuleppes - hoiaks eemal. Endal on olnud pidevalt sellised jamad ja hiljem tagasi minnes (kui midagi viga on), ütlevad nemad Sulle, et ise oled süüdi ja neid ei koti.

Kui kuna ei taha uut teemat tegema hakata, siis sedalaadi küsimus.

On tagapamper, b3 oma, ühtede vendade poolt on sinna korduvalt üritatud lisa külge saada (siis fiibrit plastiku külge). Esimene kord läksin tagasi ja aeti minu kaela. Ei viitsinud vaielda, lasin asi uuesti teha kuid juba paari nädala pärast tulid ühenduse kohapeale värvimõrad. Läksin tagasi hakati ajama, et seda polegi võimalik korralikult teha jne. Ühesõnaga sinna enam tagasi ei lähe.

Küsimus olekski selline, et kes (siis ükskõik kus) suudaks need kaks detaili korralikult kokku panna ja ka oma tööle garantii anda. Ennem maksan rohkem, kui kaks korda aastast lasen asja lappida.


Proovi sellist meest...5088831 Peeter tal nimeks ja asub Nõmmel...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 15.03.04 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja lynx
On tagapamper, b3 oma, ühtede vendade poolt on sinna korduvalt üritatud lisa külge saada (siis fiibrit plastiku külge). Esimene kord läksin tagasi ja aeti minu kaela. Ei viitsinud vaielda, lasin asi uuesti teha kuid juba paari nädala pärast tulid ühenduse kohapeale värvimõrad. Läksin tagasi hakati ajama, et seda polegi võimalik korralikult teha jne. Ühesõnaga sinna enam tagasi ei lähe.

Küsimus olekski selline, et kes (siis ükskõik kus) suudaks need kaks detaili korralikult kokku panna ja ka oma tööle garantii anda. Ennem maksan rohkem, kui kaks korda aastast lasen asja lappida.



Plastik ja klaaskiud paisuvad temperatuuri muutudes erinevalt ja sealt tulevadki need praod värvipinnale. Seega ma ütlen ka et seda ei olegi võimalik korralikult teha.


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 15.03.04 21:04 Tsiteeri


On küll võimalik korralikult teha!! Küsimus on Lynxi puhul rohkem selles, et tal on pandud B4 lisa B3le...seal nimelt kumerus nats teine ja on tiba pinges. Seetõttu ka praod.
Endal on kestnud üle aasta ja neid teinud ennegi ilma probleemideta.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 15.03.04 21:49 Tsiteeri


Järelikult on siis mul viga vaja mujalt otsida, kui sellest paisumise erinevusest :D


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 15.03.04 22:58 Tsiteeri


to: raigo. Hmm, ei tea kui aus olla. Äkki on Sul mingid andmed temast ja paned need mulle privasse.

to: siiim. Jättes hetkel kõrvale selles, mis Siim ütles, siis . . . peale minu on veel inimesi, kes on seda teha lasknud ja tulemus on igati hea. Imo olid Siimul ka alguses jamad, kuid lasi ümber teha.
Arvan, et kõik on ikka selle taga kinni, kes käe külge paneb.

to: ICE. Seda nüüd küll, kuid . . . asi on siiski kindlasti teostatav ja äkki jagad Sina, või keegi teine infot - kuhu sellise probleemiga pöörduda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.03.04 10:12 Tsiteeri


Siiim: ei põhimõtteliselt on sul õigus aga seal on omad nipid.

Lynx: no ma olen nõus sul selle ära tegema ise ja garantii annan 5a. rahulikult. Aga see läheb nats maksma, panen sulle hinna privasse! :P


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 16.03.04 16:00 Tsiteeri


To ICE: Äkki avaldad mulle ka mõne sellise kasuliku nipi? Halba see igatahes ei teeks mulle. :)


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.9% - SQL: 51.1%]