Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: B4 bensuseier valetab (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 3343)
Tehnix
huviline



Registreerunud 12.05.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 85kw 1992

postitati 31.05.07 12:38 Tsiteeri
B4 bensuseier valetab



Mida teha..bensu seier valetab mõnusalt..panin 20 L sisse, sõitsin pika otsa ja vaatan et päris ökonoomne auto, seier pole liikunudki...siis ristmikul seistes veidike langeb seier...mootor jahtub ära siis näitab õiget, palju kütust sees on...ehk oskate aidata milles võib viga tulla...kas küünaltes võib viga olla ??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 31.05.07 12:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tehnix
Mida teha..bensu seier valetab mõnusalt..panin 20 L sisse, sõitsin pika otsa ja vaatan et päris ökonoomne auto, seier pole liikunudki...siis ristmikul seistes veidike langeb seier...mootor jahtub ära siis näitab õiget, palju kütust sees on...ehk oskate aidata milles võib viga tulla...kas küünaltes võib viga olla ??


küünlatest vaevalt sul seier valetab :D

pane paak täis siis sõida mingi ots ära ja lase uuesti paak täis ja vaata palju kulus ja palju maha sõitsid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
murdi
huviline



Registreerunud 31.05.07
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.07 12:42 Tsiteeri


mul b3 samaasi, et panen paagi täis, kuid ei näita, et paak oleks täis :(
Mida soovitate??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
murdi
huviline



Registreerunud 31.05.07
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.07 12:42 Tsiteeri


mul b3 samaasi, et panen paagi täis, kuid ei näita, et paak oleks täis :(
Mida soovitate??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tehnix
huviline



Registreerunud 12.05.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 85kw 1992

postitati 31.05.07 12:43 Tsiteeri


nii ma olengi teinud, panen veidi sisse ja siis arvestan palju saab sõita...
aga õigesti võiks näidata..kui hästi sellele klemmile ligi pääseb mis on paagi küljes ? Mingi pistik või klemm pidi olema ju seal ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tehnix
huviline



Registreerunud 12.05.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 85kw 1992

postitati 31.05.07 12:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: murdi
mul b3 samaasi, et panen paagi täis, kuid ei näita, et paak oleks täis :(
Mida soovitate??


Mul just näitab et on pikalt täis :D
tühjax läheb harva :D
ainult külma mootoriga näitab õigesti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fxz
huviline

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Kõljala- Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 CABRIOLET

postitati 31.05.07 12:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: murdi
mul b3 samaasi, et panen paagi täis, kuid ei näita, et paak oleks täis :(
Mida soovitate??


Sinu lahendus on lihtne.. pane paak täis ja siis reguleeri armatuuril olevast nupust seier paika ja ongi olemas! nupp on suht tasapinnas armatuuri kaitseklaasiga ja asub see siis bensunäidiku all kohe... Keerata seda pisut keeruline, kuid kui korra paika paned siis rohkem pole vaja ju näppida!

Päikest :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
j2mis
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C5, B5, Zafira A

postitati 31.05.07 14:51 Tsiteeri


Nupp tuleb ära tõmmata(se nagu korgiks seal ees) ja siis spets võtmega või vastava laiusega kruvikeerajaga keerata.
Kui ma ei eksi siis sinna sobis mingi suurusega pisike kuuskantvõti. Oma b4'l keerasin seieri paika ja nüüd näitab üsnagi täpselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 31.05.07 15:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: j2mis
Nupp tuleb ära tõmmata(se nagu korgiks seal ees) ja siis spets võtmega või vastava laiusega kruvikeerajaga keerata.
Kui ma ei eksi siis sinna sobis mingi suurusega pisike kuuskantvõti. Oma b4'l keerasin seieri paika ja nüüd näitab üsnagi täpselt.

Jah, selle nupu otsas on "kork". Et lihtsam oleks, mõned pildid selle värgi köögipoolelt.
Bena kella tagumine osa näeb välja nii: http://perses.net/~wookie/kr/bena_kell_tagant.jpg
Seda keeramise asjandust on võimalik tagant poolt näha siit (vasakul paiknev hammasrattaga võll): http://perses.net/~wookie/kr/kellade_raam.jpg
See on kah pisut asjasse puutuv pilt: http://perses.net/~wookie/kr/kellad_kelladeta.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
murdi
huviline



Registreerunud 31.05.07
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.07 15:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: j2mis
Nupp tuleb ära tõmmata(se nagu korgiks seal ees) ja siis spets võtmega või vastava laiusega kruvikeerajaga keerata.
Kui ma ei eksi siis sinna sobis mingi suurusega pisike kuuskantvõti. Oma b4'l keerasin seieri paika ja nüüd näitab üsnagi täpselt.


Tänan, nüüd on paak ka täis :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
murdi
huviline



Registreerunud 31.05.07
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.07 15:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: j2mis
Nupp tuleb ära tõmmata(se nagu korgiks seal ees) ja siis spets võtmega või vastava laiusega kruvikeerajaga keerata.
Kui ma ei eksi siis sinna sobis mingi suurusega pisike kuuskantvõti. Oma b4'l keerasin seieri paika ja nüüd näitab üsnagi täpselt.


Tänan, nüüd on paak ka täis :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
janeki
huviline



Registreerunud 26.01.07
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.07 20:11 Tsiteeri


Selle bensiini seieri kohta on raamatus oma jutt. Et mitte arvestada sõiduaeg taseme kõikumist paagis, on ta küllalt pika "mõtlemisajaga". Sellest tingitult saab täpset näitu näha loodis pinnal seistes süüde sees 2 minutit. Muidu tõstab bensiini loksumine näitu, täispaagil rohkem, tühjemal vähem. Väike kogus bensiini lainetab vähem. On ka selline efekt, et Coupe-l kurvis osuti langeb silmnähtavalt, pärast vajub tagasi, paremkurvis.
Selle osuti kalibreerimisega on aga hoopis teine lugu. Kui paagis on täpselt 4L, keeratakse sealt osuti näit esimese pika punase kriipsuni. Auto peab siis olema otse ja süüde sees 2 min olnud. See täispaak pole eriti oluline nagu...
Õiget bensiini ja temperatuuri näitu mõjutab muidugi seal taga olev 10 voldi regulaator, mis annab näitajatele õige algpinge, et selle kõikumisest näidud ei sõltuks.

Kas pointi siis
- osuti on aeglase reageerimisega ja näitab õiget näitu peale 2 min sirel pinnal seismist.
- nupust reguleeritakse 4L näit punase kriipsuni. 3mm kuuskant.

aga ega ma pahanda, keerake kuhu tahate...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janeki
huviline



Registreerunud 26.01.07
Kasutaja on eemal


postitati 01.06.07 08:57 Tsiteeri


Selles multimeedia manuaalis polegi näitajatest juttu, pdf-is ka pole, on AUDI 100 83-91 omas. Sellel täiesti tühja paaki 12L, ootad 2 min ja osuti peab olema punase ala paremas servas. Osuti peab liikuma ühest otsast teise anduri 544 oomiga (tühi paak) kuni 60 oomiga (täis paak).
Aga teistega peab siis lihtsalt ringi tuulama ja otsima, kas kuskil kirjutatakse midagi täpsemalt...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.8% - SQL: 49.2%]