Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Kas mõtet vana audi 100 (Ostetud) Ehitamises (Pildid) (Vastuseid: 61 | Vaatamisi: 67170)
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 18.05.07 16:17 Tsiteeri
Kas mõtet vana audi 100 (Ostetud) Ehitamises (Pildid)



Jäänud silm vana audi 100 avant peale, kuna aga pole veel autodega kuigi kodus , siis on probleem. Vana audi 100 siis 80ndatest.
Nimelt eelarve piiratud ca <10k ja kõik räägivad eri juttu, mida soetada.

Kuda nõnda vanade audide mootorid on, palju läbisõitu kannataks?
Sama ka ülejäänud osadega?
Kui auto peaks vastu väikse putitamise ja mahlade vahetusega minga 4a, siis vast enamvääm hüva. Kui kauem, siis igati ka hea.
Samas aga räägitakse, primeratest ja omegatest ka mingit juttu, aga nu ei tea ju.
Raskendab veelgi see, et pole just kõige väiksem poiss, nii et igasse autosse ei mahu ära. näiteks 80B4 jättis väga kitsa mulje.

Lühidalt, mis autot oleks mõte ja kas üldse oleks mõtet osta kuni 10k eest?

Igaljuhul pikk ja segane jutt, kui keegi aru sai, siis igasugune abi on väga tänuväärt.
JA kui uurida, siis mida näppida, katsuda jne, et mitte mingit logu saada; audi 100 siis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
axo
huviline



Registreerunud 07.01.07
Kasutaja on eemal

Auto: sigar

postitati 18.05.07 20:26 Tsiteeri


tahaks ise ka teada,et kas mingi 88 aasta 100 2,3 mootoriga kannataks sõita,ja mida tuleks kõige enam vaadata


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.05.07 21:16 Tsiteeri


vötame nii et suure poisi jaoks 100 oleks hea ja mugav masin.
sellise hinnaga sa pead tahest tahtmata arvestama väljaminekutega aga "sigaril" pole need nii hullud (oma mäletamist mööda). kunagi ostsin omale 89a sigari sedaani ja maksin poole rohkem kui hiljem (2a) müüsin. pidasin seda normaalseks aga siiamaani pole audi 100 2,2 89a hinnad kukkunud nii madalale kui mina müüsin.
möte? möte on ikka kui sul raha rohkem pole ja mugavat autot tahad :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 19.05.07 13:30 Tsiteeri


Keegi seda masinat ka kommenteerida oskab?
kuna siiski ei tea veel asjast muhvigi :D

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=39844

EDIT: Vahet pole. Sain teada, et müüdud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 19.05.07 13:38 Tsiteeri


Sigar kestab kui oled fanatt ja näed vaeva selle korrashoiuga. Muidugi võid osta jah ka nii, et sõidan kuni sureb aga see poleks minu suhtes eetiline:D Minul isiklikult ei hakka vist ühestki rahasummast kahju mis enda sigari peale panen:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 19.05.07 14:10 Tsiteeri


oi paneks raha alla, ja kuidas veel paneks... sest mulle meeldivad vanad autod ja antud mudel on välimiselt minu südame võitnud, kahjuks pole saanud sees istuda, et ei tea, kui mugavalt ja hästi ära mahun.

Aga viga nimelt hetkel selles, et pole seda raha sinna alla eriti panna.
ja selleks otsingi autot mis teeniks hästi ja võimalikult väheste kulutustega, niikaua, kuni pole võimalik kulutada. Ja ega selleks uuringi, et teada, kas auto hakkab pidevalt lagunema, või saab seda masinat usaldada.
Mis teha: loll pea on keha nuhtluseks. ja eks autovõhik on raske olla, aga ma püüan sellest staatusest välja rabeleda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 19.05.07 14:32 Tsiteeri


Ma võin aind öelda, et mootor on hea ja suht lollikindel. Kapott eest äärest vähe roostetab ja rattad on väikesed kuidagi:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 19.05.07 14:37 Tsiteeri


Lollikindlat asja on väga raske leiutada, kuna lollid on haruldaselt leidlikud :p
Aga tegelt lollikindlad asjad on head: ehk hakkab omagi mõistus peale.


Selline loll asi ka vee, et kui keegi teab, näeb odavalt korraliku 100-t võiks siia ka visata lingi. auto24 ja muude allikate kasutamine lubatud.


Tsitaat:

Ma võin aind öelda, et mootor on hea ja suht lollikindel. Kapott eest äärest vähe roostetab ja rattad on väikesed kuidagi

See oli vist Lingi kohta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 19.05.07 14:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ullivilli
Lollikindlat asja on väga raske leiutada, kuna lollid on haruldaselt leidlikud :p
Aga tegelt lollikindlad asjad on head: ehk hakkab omagi mõistus peale.


Selline loll asi ka vee, et kui keegi teab, näeb odavalt korraliku 100-t võiks siia ka visata lingi. auto24 ja muude allikate kasutamine lubatud.


Tsitaat:

Ma võin aind öelda, et mootor on hea ja suht lollikindel. Kapott eest äärest vähe roostetab ja rattad on väikesed kuidagi

See oli vist Lingi kohta?


Justament;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 19.05.07 15:04 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/084/auto_php-id=328084-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/946/auto_php-id=351946-www_auto24_ee.html

esimene vast kallis aga viimane suht kobe näeb välja ja hind ka hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 19.05.07 15:08 Tsiteeri


Mida muidu selle audi 100 juures vaadata, et mis mootorit osta, mida mitte käigukasti värgid jne.

Palju auto lagunema üldse kipub?

http://www.soov.ee/searchCar.do?minPrice=&carBody=0&transaction=174&word=&sort=PRICE&parentNode.idString=101 0102&maxPrice=&status=AC&b=101010202&brand=101010202&m=0&gearbox=&yearStart=&yearEnd=&elementsOnPage=50&locati on=&method=view&id=743730&adIndex=2&
Ei tea, kas see päris romu?

Ja ilusad näevad nad välja küll ja nendega oleks vist tükk aega rahu majas, kuid kahjuks ei saa eelarvet üle 10 ajada.

Kaua audi mootor vastu peab? sattusin just ühe audi otsa, millel 750K läbisõit :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 19.05.07 15:29 Tsiteeri


Sel Soovi omal tuleks päris palju värvitööd ette võtta. Ja miks tal on nii imelik värvikombinatsioon - arvatavasti matsu saanud. Aga alla 2,0 mootori on suht jamad. karburaatoriga ju. Vastupidavuse kohta ei oska öelda. Usun, et vanal autol oleks ikka mingil ajal kap-remonti tarvis. Kuna, see sõltub sõitjast-õlitajast-valajast-vajutajast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.07 15:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ullivilli


Kaua audi mootor vastu peab?

sellist küsimust on raske välja möelda ja veel hullem vastata.
kui korralikult hooldatud ja pole runni saand siis kaua.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 19.05.07 15:45 Tsiteeri


mis veel jäi silma http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuulutused.mec?pob_post_id=5567136&pob_action=show_post&pob_cat_id=11049
aga sellel pole pilti kaasas.
nii et peaks helistama ja uurima.
Ja kui too eelmine matsu saanud, siis käigukastiga võib jamasi olla, eriti veel, kui automaat. Naised saunas rääkisid, et manuaalilegi ei pidavat sedasorti põrutused meeldima.

Ja see moori teema just sellest, et osade riisikottide kohta räägitakse, et paarsadatuhat ja siis on mootor koolend.

AUDI 100 2.0 85 kW 1988 Univ

Helistasin sinna börsi asja. vastu võttis vanem meesterahvas väga vestlusaldis
küsisin, mis autol viga, et selise hinnaga müüb (5k)
Algu, et ei midagi viga.
Igaljuhul panin kirja enamvääm, mis räägiti. On mõtet vaatamagi minna? Kui ise tallinnas.

Auto on ees, kuna uued masinad peale tulnud.
ei pidavat värvimist ega midagi vajama.
2aastat seisnud.
pani käima ühe korra ja peale seda, häält ei teinud.
Sai paaki pandud mingat pritsungi puhastavat möksi ja siis minga kilomeeter veetud 2 käiguga palju gaasiga (vist oli) ja peale seda pidi hästi töötama.
esimene vasak tiib matsu saanud, tiba teist tooni vms.
tagumine vasak tiib... ka matsu saanud, enne kui praeguse omaniku kätte sai. pahtel koorub, vaja lihvi jne.
Nagu ikkagi oleks keretöid vaja :P
Vahepeal sõitsid nn noored selle autoga. Käigukastiga oli jama olnud kolmas või teine käik jäi kinni vms.
teise auto kast peal. kiirust näitab peale kasti vahetust vähem ja lääb kiiremi edasi. tuli suurema mootoriga autolt. et kui minga 100ga sõita näitab ca 80
valuvelg all.
asukoht: tartu. rõõgu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 19.05.07 16:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ullivilli
.Ja see moori teema just sellest, et osade riisikottide kohta räägitakse, et paarsadatuhat ja siis on mootor koolend.


Audi pole riisikott;) Et noh kas on mõtet osta sellist millel üks külg üht värvi ja teine teist. Pärast maksad ikka sellise hinna mis läeb üle 10-ne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 19.05.07 16:16 Tsiteeri


Audi ei pidavat riisikott olema jah, olen kuulnud.
Opel ka pole riisikott, ometi aga igast autost pidi kunagi opel saama; ükskord olevat isegi ladast opel saanud.
Aga jah seda tean isegi, et selle putitamise pealt võib mitmekordne autoostu hind tulla.

Samas muidugi see, et kui Ostad 5ga auto ja remondid 5e eest, kokku 10k. ja auto on korras, eeldusel, et enne tõesti pisivead olid.
On tunduvalt parem variant, kui see, et ostad enda arvates remonti mitte vajava 10k-ga ja siis paned veel 5k sisse, kuna ilmuvad tal ka nn pisivead :P

Aga nu ma ütlen, et ma ei tea autodest veel midagi... aga ma tõesti püüan.
Ja selleks ma siin lolle küsimusi esitangi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
axo
huviline



Registreerunud 07.01.07
Kasutaja on eemal

Auto: sigar

postitati 19.05.07 20:08 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/112/auto_php-id=351112-www_auto24_ee.html
see isend tundub päris asjalik olevat,2,3 rida5 pidi suht lollikindel ka olema,ainult mehhaaniline pritse pidi üks närkadest kohtadest olema


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 19.05.07 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ullivilli
Samas muidugi see, et kui Ostad 5ga auto ja remondid 5e eest, kokku 10k. ja auto on korras, eeldusel, et enne tõesti pisivead olid.
On tunduvalt parem variant, kui see, et ostad enda arvates remonti mitte vajava 10k-ga ja siis paned veel 5k sisse, kuna ilmuvad tal ka nn pisivead :P

Aga nu ma ütlen, et ma ei tea autodest veel midagi... aga ma tõesti püüan.

Noh laias laastus tundub olevat nõnda, et vana autot sa remondid nii ehk naa ja igal juhul varem või hiljem.
Seega peaks niisuguse auto ostmisel kindlasti kaasa võtma inimese, kes oskaks auto tegelikku seisukorda hinnata ning omanikku peetida iga viimase kui asja kohta, et "kuidas ikka nii on juhtunud ja millal sa seda ja toda oled vahetanud jne". Eesmärgiks peaks sa ilmselt võtma siis leida auto, mille korral remontimiseks vaja minev summa jaotub pisikeste kulutustena võimalikult pika aja peale.

Lisaks on sul vaja kohta, kus seda masinat vajadusel remontida. Kui minna lihtsalt mõnda viisakasse pealinna autoteenindusse, siis seal maksab 1 tund tööd keskmiselt 350 EEK. See moodustab 7% 5000 kroonise auto hinnast :-)

Kui maha arvata südatalvel -25 kraadise pakase ajal tuksi läinud salongiõhu ventika mootor, mille ma lasin asendada originaalosaga, sest kohe oli vaja ja ei huvitanud, palju maksab - jubekülm oli, siis minul näiteks ei ole teeninduse arvet kus töö ei moodustaks kõige suuremat summat.

Seega pead sa otsustama, kas võtta vana ja odava auto võimalikku remonti kui liisingumakset ja olla sellega rahul või koguda veidi raha, osta uuem auto ja... remontida ikka :-)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 20.05.07 00:33 Tsiteeri


Ega ma päris nii mõtlegi, et päris ilma remondita saaks, aga jah, et pisikesed asjad ja aja peale jaotatult.
Vanade autode eeliseks on minu meelest muidugi ka see, et neile ehk hakkab enda v mõne tuttava mõistus peale ja pole vaja nii palju spets tööriistu ja vahendeid.
Esindusse nagu pole eriti plaanis minna(nii võhik siiski ei ole)
ja juba sõpradega räägitud, et kust saaks varuosi ja kes kaasa võtta, kui valima/vaatama minna.
Vana auto remonti jne, kui liisingu makset olen mõelnud ka nii.
Samas esimeseks autoks, ei ole nii nutine ka, kui mõni jobu sisse sõidab, kuna ei maksnud siiski tervet varandust.
Ideaalina oleks muidugi see, kui auto mind kaua kaua teeniks, sest mulle meeldib see auto iseenesest :D


Pikk ja segane jutt.:P

Tsitaat:

axo

postitati 19.05.07 23:08
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/112/auto_php-id=351112-www_auto24_ee.html
see isend tundub päris asjalik olevat,2,3 rida5 pidi suht lollikindel ka olema,ainult mehhaaniline pritse pidi üks närkadest kohtadest olema


Seda olen isegi vaadanud.. saab küll talverehvid kaasa, aga tahab eelarvest raip välja trügida.
Aga mis sel mehaanilisel pritsel häda on siis?


Kui audi 80 ei oleks nii väike, siis vaataks seda
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/667/auto_php-id=356667-www_auto24_ee.html
Vot see on öko, sellise hinna eest. Kuigi ei tea, palju selle hinna eest vigu ka saab.
Samas ega tal minekut ka ei ole, aga ega see ei olegi oluline.
Maanteel võib vaid hätta jääda või siis, kui suur last peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 20.05.07 01:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ullivilli
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/667/auto_php-id=356667-www_auto24_ee.html
Vot see on öko, sellise hinna eest. Kuigi ei tea, palju selle hinna eest vigu ka saab.
Samas ega tal minekut ka ei ole, aga ega see ei olegi oluline.
Maanteel võib vaid hätta jääda või siis, kui suur last peal.

Ei ole küll diislitega sinapeal, kuid kas 40kW selle kere jaoks liiga väike ei ole?
Väike mootor ei tähenda alati väikest kütusekulu, sest väikese ja jõuetu mootori ajad sa sagedamini peeneks kui suurema, kuna aja, mille jooksul sa pead ristmikult või foori tagant või lihtsalt liiklusolukorrast kadunud olema, tingib paljuski liiklus, mitte sinu vaba tahe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 20.05.07 09:18 Tsiteeri


Kusjuures diislite puhul ei ole seda probleemi nagu väikeste bensumootorite puhul, et kütusekulu väga erinev on. Ja vilega diislid on reeglina ökonoomsemad. Korralikku diislit sellise raha eest liigub väga harva.

Ei ole sellel vanal mehhaanilisel pritsel häda midagi, seda ei ole küll tarvis karta, pigem hoida eemale karburaatoritest, need küll nii vanadel masinatel ei taha eriti toimida.;)

Sellise eelarvega on sigari audi kindlasti üks parematest valikutest, eelistada võiks uuemaid masinaid, eelarvesse peaks mahtuma alates 88 aasta masinad mis on natuke muudetud. Parimad mootorid on viiesilindrilised, kuigi ega 1,8 ka iseenesest paha valik ei ole. Raha peaks üle jätma ka elementaarseks hoolduseks, st õli ja rihmavahetus, ise odavaimate juppidega tehes saab hakkama suurusjärgus 1500.-

Tüüpilisemad vead on tagapidurid (juhul kui on ketas), ise olen vahetanud kõikidel masinatel soojendusradikat ja mootorit. Jälgida tasuks, et pritse toimiks igas asendis normaalselt.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 20.05.07 11:49 Tsiteeri


Nu seda 40 Kw asja mõtlesin isegi, kuna isegi peal istunud, mitte just väga suure, Honda tsikli seljas, millel oli 34 kW. aga jah seda mõtlesingi, et kuhugi toppama nii jääb. üksinda ja ilma lastita pole vbolla hullu, aga kui on 5 inimest ja mitu kasti õlut, siis peab vast ukse lahti tegema ja jalaga hoogu juurde lükkama.

Rihmade ja mahlade vahetusega ma olen arvestanud, see loeti mulle kohe ette, et need vahetusse.

Ja seda olen jah lugenud mujaltki, et soojendus võib jumpsima hakata ja piduritega mingane kala tekkida.

Aga lugesin siit sealt veel, et esi sild pidi suht nõrk olema? et sellega ikka jamasi ette tuleb tihti v on tegu liht mitte joppamisega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 20.05.07 12:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ullivilli
Nu seda 40 Kw asja mõtlesin isegi, kuna isegi peal istunud, mitte just väga suure, Honda tsikli seljas, millel oli 34 kW. aga jah seda mõtlesingi, et kuhugi toppama nii jääb. üksinda ja ilma lastita pole vbolla hullu, aga kui on 5 inimest ja mitu kasti õlut, siis peab vast ukse lahti tegema ja jalaga hoogu juurde lükkama.

Bensiinimootori ja diiselmootori võimsus on kaks täiesti erinevat asja. 55kW diiselmootor on igati asine tükk, kuid 65kW bensiinimootor parajalt jõuetu käkk.

Üldiselt võiks mõni vanem ilma vileta diisel olla selline lihtne ja pommikindel asi - kui töötab, siis töötab, kui ei tööta... noh siis ei töötagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 20.05.07 12:54 Tsiteeri


Ka see on tuttav, et diislil on madalatel pööretel rohkem jõudu ja 2ga kohalt minek ei ole probleem.
Aga vanade diislite töökindlus pidi olema nii nagu on; nagu sa isegi ütlesid, kas töötab või ei tööta.
Kuid kas 40kW diisel saab hakkama 5 inimese ja mitme kasti õlle vedamisega. ja kas möödasõidud jne tuleks räielikult unustada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bobo777
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf IV

postitati 20.05.07 16:29 Tsiteeri


no diislile ei ole 5 inimest ja paar kasti õlut kindlasti probleem.
mitte küll Audiga,aga 2,0 diisel riisikaga(kw ei mäleta täpselt,vist mingi 57)vedasin talvel käima mitsubishi canteri,mis on siis 6 meetrise kongiga tagaluuktõstukiga veoauto...:P
sealjuures ei kõikunud vedajal autol isegi pöörded eriti...
Diisel on ju veoloom.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 78.8% - SQL: 21.2%]