Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: probleem kütusenäidikuga (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2756)
Uss
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A7+S6 2.2t man.96a.+MB W221+Civic Type s

sad.gif postitati 10.12.03 15:09 Tsiteeri
probleem kütusenäidikuga



niisiis ,viga on selles,et vahetevahel vajub kütusenäidik nulli ja kompuuter näitab,et mingi 1500 km on veel sõita .On keegi sellise veaga tegelenud?


Quattro.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rax
klubiliige



Registreerunud 04.06.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.03 15:20 Tsiteeri


pakun variandi, et ühendused ei ole korralikud s.t. vaata paagis oleva ujuki kyljes olevaid juhtmeid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.03 15:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja jaan6082
niisiis ,viga on selles,et vahetevahel vajub kütusenäidik nulli ja kompuuter näitab,et mingi 1500 km on veel sõita .On keegi sellise veaga tegelenud?


viga siiski minu arvates armatuuris (ehk siis kella taga olevas elektroonikas) pead rajad üle vaatama...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Uss
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A7+S6 2.2t man.96a.+MB W221+Civic Type s

postitati 10.12.03 15:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tarts
Tsitaat:
Esialgne postitaja jaan6082
niisiis ,viga on selles,et vahetevahel vajub kütusenäidik nulli ja kompuuter näitab,et mingi 1500 km on veel sõita .On keegi sellise veaga tegelenud?


viga siiski minu arvates armatuuris (ehk siis kella taga olevas elektroonikas) pead rajad üle vaatama...
arvasin ise ka midagi sellist ,tnx homme vist hakkan uurima


Quattro.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
grynno
huviline

Avatar


Registreerunud 18.06.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1,8

postitati 11.12.03 09:39 Tsiteeri


Mul sarnane mure temperatuuri näidikuga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.03 11:10 Tsiteeri


mul sama mure kütuse, temperatuuri ja kiirusenäidikuga :D
tahho on ainus mis korralikult töötab...'
aga ei viitsi eriti jännata...sest peale auto soojenemist jälle korralikult töötavad :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 04.01.04 03:26 Tsiteeri


Endal oli vastupidine jama - vahel seier lihtsalt võttis kätte ja sõitis paremale lõppu. Uuris siis skeeme ja leidis, et just see juhe, mis kütusenäidikust taha paaki ujuki otsale läks, läheb millegipärast ka kaitsmeplokist läbi (elagu saksa insenerimõte!). Lõplikku sotti asjast ei jõudnudki saada, aga alati, kui käis kaitsmepokis neid otsi näppimas, mille küljes see juhe oli, sai asi kohe korda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.04 10:59 Tsiteeri


Minul selle asjaga jällegi seepidine asi, et jummala lambist tema äkki hakkab vähem näitama... ja ikka kohe kõvasti, et on pool paaki kütet sees... tema äkki näitab mulle 10-t liitrit vaid :( ja siis ärkab äkki ja lendab üle poole paagi... et ma ei saa aru mida ta seal küll teeb.
Korra sai asi lahti võtud ja se mõõtja pumba küljest täidsa välja tõstetud, sai klemmid ilusti ära puhastatud ja üks jupp juhet ka sinna uus tinutatud, kuid ei miskit... ikka sama jama :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martti78
huviline



Registreerunud 20.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90

postitati 22.01.04 16:41 Tsiteeri


minul allapoole veerandit ei vaju isegi siis kui paak tühi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janek61
huviline



Registreerunud 12.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 14.12.04 13:43 Tsiteeri


no minul on audi 80 b3 91a. ja mure selline et kütusenäidik näitab üldse aiateibaid. St. et näitab vähem ja rohkem ehk siis ei jõua näidik kunagi punaseni ja siis on juba bensiin otsas ja samas kui lisad näiteks 60l siis näitab et paakis on ainult 45l. Täitsa kummaline värk. Mida teha, et asi korda saada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 14.12.04 13:50 Tsiteeri


Mul oli ka kunagi b3 näidikutega jama, et kord ei näidanud spido ja kord taho , vahel hüppasid ning käisid närvidele. Lahednus oli lihtne, näidikute taga olev elektroonika poole peal oli vaja lihtsalt paaris kohas mõni joode üle käia ning töötab siiamaani.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cool90
huviline



Registreerunud 06.11.04
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf III

postitati 17.12.04 16:18 Tsiteeri


mu audi90 näitab kah kompu et 550km saa sõita aga seier on peaaegu lõpus ei te kumba uskuda


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 17.12.04 17:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Minul selle asjaga jällegi seepidine asi, et jummala lambist tema äkki hakkab vähem näitama... ja ikka kohe kõvasti, et on pool paaki kütet sees... tema äkki näitab mulle 10-t liitrit vaid :( ja siis ärkab äkki ja lendab üle poole paagi... et ma ei saa aru mida ta seal küll teeb.
Korra sai asi lahti võtud ja se mõõtja pumba küljest täidsa välja tõstetud, sai klemmid ilusti ära puhastatud ja üks jupp juhet ka sinna uus tinutatud, kuid ei miskit... ikka sama jama :(


Mul oli samamoodi ... lõpuks suri hoopis maha. Minul oli viga kellas endas - st. panin näidikutteplokki teise kella ja probleem lahendatud.


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.7% - SQL: 48.3%]