Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: toonkile paigaldus tulekul (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 5242)
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 12.04.07 21:47 Tsiteeri
toonkile paigaldus tulekul



Kuna kevadine aeg ja järjekorrad suht pikkad sain aja 23.aprilliks. töö teostab tumeklaas.com
on kellegil kogemusi sealse tööga jne.
Igaljuhul küsimus ültse selline et kuna esimesi küljeaknaid esialgu ei tooni siis millise ülemineku peaks tegema, et ei tekiks seda nn.järsku seina.(see muidugi maitseasi, kuid mingisugune üleminek võiks olla eest tahapoole siis tumedamaks) Autoks siis b4 Avant. t.roheline
ehk.keegi hea inimene tooks %-des välja
tasuks küsitakse 1400, minuarust igati norm.hind, või mis?


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.04.07 08:30 Tsiteeri


hind on norm.
paljudes kohtades on 1500kr sedaan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 13.04.07 11:29 Tsiteeri


Ei saa aru. Mis üleminekut sa tahad teha, kui sa külgmisi esiaknaid ei tooni?
Ma leian et tagauste ja pagasiruumi akende vahele ei ole küll üleminekut vaja. Mida ühtlasem toon seda ilusam.
50-75% ring (kasvõi siis ainult tagumine) ja ongi korras.

50% suhteliselt hele. Päikesega paistab ilusti läbi. Samas pilvisemal ilmal ning varjus on tooni piisavalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zulzu
huviline



Registreerunud 25.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: vtec

postitati 13.04.07 11:40 Tsiteeri


minu arvamus on, et üleminekuga on kenam. ise oma avandil(C4) lasin ka üleminekuga panna. kuudi osa sai vist 5%ga(kõige tumedam), tagumised uksed aste nõrgem, esiustele läks turva. kuna auto pole enam minu omanduses, siis pilte kahjuks näiteks tuua pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Oliverp
huviline



Registreerunud 01.12.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 2.4

postitati 13.04.07 14:41 Tsiteeri


Mina leian et ühtlane üleminek on ilusam aga no see on jällegi maitse asi :) Täna sai enda avandile kah toon peale pandud (tagumised aknad), tagaklaas täiesti mustaks ja küljed aste nõrgemad ja no minu arvates on tip-top =) [hinnaks kujunes 1900.- Limitex]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 13.04.07 21:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Divine
Mina leian et ühtlane üleminek on ilusam aga no see on jällegi maitse asi :) Täna sai enda avandile kah toon peale pandud (tagumised aknad), tagaklaas täiesti mustaks ja küljed aste nõrgemad ja no minu arvates on tip-top =) [hinnaks kujunes 1900.- Limitex]

sa pilti ei saaks teha ja siia ülesse panna,. või kui kellegil teisel oleks mõni pilt oma autost, just selle üleminekuvarjandiga, tagumised aknad, oleks väga huvitatud.

üx loll küsimus veel, et kas lahtikäivad aknad võetakse toonkilepaigaldamiseks eest ära?


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Oliverp
huviline



Registreerunud 01.12.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 2.4

postitati 15.04.07 09:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo
Tsitaat:
Algselt postitas: Divine
Mina leian et ühtlane üleminek on ilusam aga no see on jällegi maitse asi :) Täna sai enda avandile kah toon peale pandud (tagumised aknad), tagaklaas täiesti mustaks ja küljed aste nõrgemad ja no minu arvates on tip-top =) [hinnaks kujunes 1900.- Limitex]

sa pilti ei saaks teha ja siia ülesse panna,. või kui kellegil teisel oleks mõni pilt oma autost, just selle üleminekuvarjandiga, tagumised aknad, oleks väga huvitatud.

üx loll küsimus veel, et kas lahtikäivad aknad võetakse toonkilepaigaldamiseks eest ära?


http://www.zone.ee/oliveeer/Picture%20040.jpg?2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 17.04.07 09:27 Tsiteeri


tumeda auto puhul on ka hea variant luuk või tagaaken 90% ja ülejäänud ring 50%, jätab hea mulje ja pollar ka tihti närvidele ei käi :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Marek1
huviline



Registreerunud 20.04.04
Asukoht: Aruküla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2012 & VW Passat 2011

postitati 17.04.07 11:58 Tsiteeri


Mul tehakse täna selliselt avandil, et tagumine ja tagaküljed kõige tumedamad ja siis tagauksed veits heledamad ja esiuksed kõige heledamaga. Teen homme pilti siis näed milline jääb. Või kui sa Tallinnast siis saan sulle näidata niisamaa milline välja näeb. Praegu mul selline, et terve tagumine ring on ühtlaselt kõige tumedamaga tehtud ja minuarust see natuke selline kaubaauto mulje jätab ja sellepärast lasengi ümber teha. Praegune pilt on selline:
http://www.hot.ee/mleben/Audi%20pildid/Pildid%202084.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
raimsb6
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.07 14:28 Tsiteeri


Üks näide ühest S4 avandist, millel on esimestel ustel 50%, tagumistel ustel 40%, tagumised küljed 30% ja tagaaken 20% tooniga:

http://www.automalltintfactory.com/files//2168963.JPG

Endal on ka külgedel (ka esiustel) 50% ja tagaaknal 35%, ei ole veel politsei tülitanud ja ülevaatuse olen ka probleemideta läbinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 17.04.07 16:35 Tsiteeri


Arvan et räägid tumeklaas.com -ist, mitte toonklaas.com -ist (niukest pole). Lasin neil ka oma golfi ära teha u 1 aasta tagasi ja jäin tööga minagi rahule (tulemus jäi selline: http://ins.planet.ee/toon/imagepages/image4.html). Ja tehti tagaklaas vähe tumedam kui tagumised küljeklaasid, esiklaasidele ei pandud midagi. Tagaklaas tehti tumedam sel põhjusel, et seal on suurem klaasipind ja kui kõik teha ühesuguse tooniga, siis tagaklaas tundub hoopis heledam.
Ja kusjuures ajakavast peeti ka ülitäpselt kinni - öeldi, et tund ja 40 minti läheb, viisin auto 10:00 sinna ja 11:40 läksin minema :P

Lahtikäivad aknad võeti ära jah, tagaklaasi ei võetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 18.04.07 19:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Marek1
Mul tehakse täna selliselt avandil, et tagumine ja tagaküljed kõige tumedamad ja siis tagauksed veits heledamad ja esiuksed kõige heledamaga. Teen homme pilti siis näed milline jääb. Või kui sa Tallinnast siis saan sulle näidata niisamaa milline välja näeb. Praegu mul selline, et terve tagumine ring on ühtlaselt kõige tumedamaga tehtud ja minuarust see natuke selline kaubaauto mulje jätab ja sellepärast lasengi ümber teha.

Seepärast isegi pooldan seda ülemineku varjanti, et nn.kaubaauto mulje ei jää. Meeleldi vaataks pildilt kuidas sinu masin nüüd välja näeb. hea oleks võrrelda enne ja pärast:) muidu ma jah täitsa tallinnas, kuid hetkel suht kiired ajad.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 18.04.07 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raimsb6

Endal on ka külgedel (ka esiustel) 50% ja tagaaknal 35%, ei ole veel politsei tülitanud ja ülevaatuse olen ka probleemideta läbinud.

aga muidu vist seadusejärgi peab esimeste külgmiste akende läbipaistvus 70% olema. Sõber just ostis hiljutu a4-ja ja nüüd ülevaatusel käies kästi esiakendelt toon maha tõmmata, muidu läbi ei lasta. tal oli 50%. Nüüd aken mõnusalt liimine


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 18.04.07 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: insche
Arvan et räägid tumeklaas.com -ist, mitte toonklaas.com -ist (niukest pole).
Lahtikäivad aknad võeti ära jah, tagaklaasi ei võetud.


Täpselt just tumeklaas.com, minu viga:) pea oli pulki vist täis:D
aga kas nad kisuvad siis polstrid lahti, ega muudmoodi vist saa?





tänan kõiki vastanuid, 23-ni on veel aega. nii et lõpliku otsust pole teinud:) klubiliste postitused igati teretulnud


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Marek1
huviline



Registreerunud 20.04.04
Asukoht: Aruküla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2012 & VW Passat 2011

postitati 20.04.07 15:14 Tsiteeri


Pole jõudnud pilte teha. Kiired ajad endal kah aga kui tahad näha siis homme läheb auto pessu päeval kella kolme ajal siis peale seda võiks ju kuskil linnas trehvata näed ära. Oma silm on ikka kuningas. Helista mulle ja saame kokku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 20.04.07 20:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Marek1
Pole jõudnud pilte teha. Kiired ajad endal kah aga kui tahad näha siis homme läheb auto pessu päeval kella kolme ajal siis peale seda võiks ju kuskil linnas trehvata näed ära. Oma silm on ikka kuningas. Helista mulle ja saame kokku.

ma kahjuks laupäeval tööl, valgeneeger:D, aga võimalik et kui mahti on võtan ühendust,. ehk pühapäev võimalik., tea veel ka kuidas endal nädalavahetus möödub


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.07 20:57 Tsiteeri


ise olen kasutanud
http://ghost.ee/
teenuseid ja rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 21.04.07 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: darkSlide
tumeda auto puhul on ka hea variant luuk või tagaaken 90% ja ülejäänud ring 50%, jätab hea mulje ja pollar ka tihti närvidele ei käi :P

ma panen sellest endapakutud variandist ka pildid õhtuks üles, siis saad veel ühe lisa valikuvariandi :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 22.04.07 13:41 Tsiteeri


ega jah homme ju juba 23, et kõik soovitused ja näited on teretulnud, lõpliku otsuse teen kohapeal vist alles, kuna neil pidid seal näidised ka olema,. kuid kaldun sinnapoole et tagumine luuk mingi 90%, kuudiosa 75% ja taguküljeklaasid 50%.
kui teaks milline jääb poleks paha ka kõik küljeaknad kas siis 75% või 50%:D tegelt olen märganud et see nn. kaubikuefekti tekkimine(selljuhul kui esimesi küljeaknaid ei tooni) sõltub vägagipalju auto värvist, mõne auto puhul see järsk üleminek ei häiri ültse, teise puhul aga karjub kohe silma.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 23.04.07 22:48 Tsiteeri


nonii, tänasest siis toon peal,. tagumine ring,. autol hoopis teine välimus kohe. sai siis enne töö teostamist ka teostajtega arutatud, et kuidas ja milline kile parem jääks. kuna auto tume siis sai lõpuks ikkagi tagumine pagasiaken kõigetumedamaga ja küljed nata heledamaga tehtud. tööga väga rahul, kuigi jah täna oli selline sombune ilm ja väljas märg ka pole päris lähedalt veel uurinudki, aga esmamulje ok.:) kui ilm parem, panen pildi ka ülesse


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 28.04.07 11:54 Tsiteeri


Endal ka see töö lähiajal ees ja lasen Quantum kile panna täis ringi.
www.turvakile.ee
Olen seal enne käinud ja lähen jälle.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 43.4% - SQL: 56.6%]