Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Concert CD ei toimi '98 A8-s (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 5502)
mommiabi
huviline



Registreerunud 22.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.07 11:47 Tsiteeri
Concert CD ei toimi '98 A8-s



autoks on siis `98a A8 ja enne oli concert kassetikas sees,panin nüüd natuke uuema mudeli Audi Concerti ja cd/raadio ja teeb sellist asja,et vahel mängivad ainult tagumised kõlarid ja mingi aeg kui raadio uuesti sisse välja lülitub hakkavad ka kõik kõlarid tööle ja siis töötavad ilusti. vahetasime ka raadiot samasuguse vastu aga ikka sama asi,oskab keegi äkist arvata mis võib probleemiks olla või mõnda tarka meest tallinnas soovitada kes oskaks vaadata asja korra.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.07 11:50 Tsiteeri


juhtmed katki/halvasti ühendatud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mommiabi
huviline



Registreerunud 22.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.07 11:54 Tsiteeri


maki tagant pistikuid liigutades ei muutu ka miskit ja samas eelmise makiga ju töötas ilusti ja keegi rohkem juhtmeid torkind ei ole...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.03.07 12:56 Tsiteeri


Ilmselt Sa ei saagi Concert CD-d selles autos korralikult tööle, kuna see on mõeldud uuemate Audide jaoks. Sõbra '96 A6 sisse sai ka pandud ja täpselt samad sümptomid. Lisaks veel see, et iga tunni tagant lülitub ise välja, olgu siis süüde sees või mitte. Esikõlarid muide tulevad paremini järele siis, kui lülitada makk sisse süüde väljas. Pole midagi parata, vanematel Audidel puudub selle seadme täisfunktsionaalseks tööks vajalik elektroonika. Võimalik, et mõni aftermarket tootja on selle ära petmiseks vastavad dummy'd teinud, kuid ise ei ole midagi sellist veel avastanud.

PS. Järgmine kord mõtle "Mure audis" asemel teemale informatiivne pealkiri ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mommiabi
huviline



Registreerunud 22.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.07 16:24 Tsiteeri


või nii päris.
üks teadja mees arvas,et äki on esikõlarite oomid teised ja mitte vastavad sellele makile,et siis kurnab nagu vähe üle ja ei tööta ilusti...?
aga tänud vastuse eest,lõppude-lõpuks ikkagi siis peab pool-vägisi mingi värvilise maki sisse toppima vist... :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.03.07 16:35 Tsiteeri


Esikõlarid (olgu siis originaalid või mingid muud) võiks ka panna eraldi väikese 2x 30-50W võimu kaudu line-out'i. Võimalik, et sealt kaudu toimetab paremini. Tagakõllid on juba originaalis line-out'is. Siis jääks ainukeseks ebameeldivuseks see, et iga tunni tagant tuleks uuesti sisse lülitada. Maanteel veidi tüütu, linnas on enamasti lühemad otsad ja ehk ei segakski nii väga.

Pikemal valjemal plaadi kuulamisel kuumeneb Concert CD üle ja viskab displeile "TOO HOT". Selle vastu oleks ka sisemise võimendi kasutamisest loobumine ilmselt üsna hea.

Ühendusskeemi leiad siit:
http://www.erta.ru/base/audi/concert_cd.shtml

Kurjajuur on seal see K-bus ehk datakanal, mille kaudu makk suhtleb auto muu infosüsteemiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jesse
huviline



Registreerunud 09.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5 TDI

postitati 12.03.07 16:49 Tsiteeri


Sama asi mu vana kerega A6'el. Aga olen harjunud ja välja ei vaheta veel - kenasti istub muude pirnide-lampidega kokku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mommiabi
huviline



Registreerunud 22.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.07 08:26 Tsiteeri


ilmselt see lisa võimu asi siis kõige mõistlikum,võibolla on isegi üks olemas endal,ei taha jah kohe mitte kuidagi sinna mingit muud makki panna kuna originaalid on ikkagi sinna autosse tehtud sobivad kõige paremini..
ja see et välja lülitub on tühiasi minu jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 27.04.14 14:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mommiabi
ilmselt see lisa võimu asi siis kõige mõistlikum,võibolla on isegi üks olemas endal,ei taha jah kohe mitte kuidagi sinna mingit muud makki panna kuna originaalid on ikkagi sinna autosse tehtud sobivad kõige paremini..
ja see et välja lülitub on tühiasi minu jaoks.

Teema küll igivana, aga äkki kellelegi infot vaja. See, et esikõlarid vahel hakkavad tööle ja vahel mitte oli minul seotud sellega, et suure musta pistiku autopoolses otsas oli BOSE koha peal juhe, mis iganes see seal tegi, mul pole bose, aga lõikasin selle läbi ja kõik kõlarid mängivad alati õigesti. Läbi lisa võimendi (line out kaudu siis makist) isegi mängisid need esikõlarid alati, aga selles vales re˛iimis olles oli kogu süsteemi kvaliteet hoopis lahjem, hetkel selgitust kõigele ei tea, aga mul oli sellest juhtme lõikamisest kasu. Mul ilmselt oli kunagi originaalis autol concert I, nüüd siis concert II. Concert I makil vist Gala juhe selle Concert II Bose koha peal, seetõttu mul autol pistikus see koht ka täidetud oli?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.8% - SQL: 55.2%]