Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kust leida A6 2,8 Quattro 1999-2000 (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 2942)
Bourne
huviline



Registreerunud 26.09.06
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.07 09:47 Tsiteeri
Kust leida A6 2,8 Quattro 1999-2000



Olen otsinud juba pikemat aega,kuid norm. hinna ja kvaliteediga pole leidnud.Mõtlesin et lasen siis lati alla ja uurin siis tavalist:äkki keegi teab rääkida midagi nende autode kohtahttp://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=315906
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=311200


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 09.03.07 09:53 Tsiteeri


Minu soovitus oleks, et ära Sa latti quattro koha pealt küll alla lase, pigem siis juba aastaarvu pealt. Sest nagu ütleb vana Tõstamaa vanasõnagi : "Kes korra quattrot on proovinud, see poolevedulist enam ei taha":D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cescor
huviline

Avatar


Registreerunud 05.05.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5TDI

postitati 09.03.07 09:54 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=315906


Seda autot olen näinud :) sõitnud veel pole.
Esmapilgul midagi halba silma ei jäänud.

Kui täpsem huvi võin sõbralt küsida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 09.03.07 10:27 Tsiteeri


Q-st ei ole mõtet küll loobuda sellise isendi puhul, mina näiteks otsisin täiskomplektiga sedaani ning lõpuks võtsin Avandi. Nüüd Avant meeldib isegi rohkem ja sellega rahul :P
Aga jah, tuleb tunnistada, et millegis peab üldjuhul ikkagi järgi andma või siis otsid paar aastat (+siis võetakse ka nina alt ära).

Edu otsimisel !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bazarre
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2,8 1999(sodi), Ford Focus08 STW Ghia

postitati 09.03.07 13:40 Tsiteeri


Muidugi uuri ikka quattro tõlda veel edasi;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 10.03.07 17:11 Tsiteeri


quattro ikka quattro ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 11.03.07 02:18 Tsiteeri


eks oleneb vajadusest :) ise otsisin sama masinat ning korralikku quattrot ei leidnud ja leppisin lõpuks tavalisega! Ei saaks öelda ,et ma rahul pole ;) !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Bourne
huviline



Registreerunud 26.09.06
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.07 12:37 Tsiteeri


äkki ostaks A8?kuid räägitaks et ülalpidamiskulud pidid tunduvalt kallimad olema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.03.07 15:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Bourne
äkki ostaks A8?kuid räägitaks et ülalpidamiskulud pidid tunduvalt kallimad olema?

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=36334


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pirx
huviline



Registreerunud 22.10.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 Q

postitati 13.03.07 18:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Bourne
äkki ostaks A8?kuid räägitaks et ülalpidamiskulud pidid tunduvalt kallimad olema?


Näiteks minul oli ennem 5 seeria BMW E39, näiteks seda masinat oli ikka tunduvalt kallim üleval pidada, kui praegust A8-t.Sõbral oli A6-ei ütleks, et ta odavamalt hakkama sai.Mina olen A8-ga väga rahul-jupid on odavad ja kättesaadavad, üleüldiselt ei lagunegi see masin- kui muidugi välja arvata silladetailid, milles saab ennekõike süüdistada meie teedeehitajaid.Kui mina peaks valima A8 ja A6 vahel- no siin ei olegi midagi valida-A8


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 14.03.07 16:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pirx
Tsitaat:
Algselt postitas: Bourne
äkki ostaks A8?kuid räägitaks et ülalpidamiskulud pidid tunduvalt kallimad olema?


Näiteks minul oli ennem 5 seeria BMW E39, näiteks seda masinat oli ikka tunduvalt kallim üleval pidada, kui praegust A8-t.Sõbral oli A6-ei ütleks, et ta odavamalt hakkama sai.Mina olen A8-ga väga rahul-jupid on odavad ja kättesaadavad, üleüldiselt ei lagunegi see masin- kui muidugi välja arvata silladetailid, milles saab ennekõike süüdistada meie teedeehitajaid.Kui mina peaks valima A8 ja A6 vahel- no siin ei olegi midagi valida-A8


julgeks kahelda selles jutus. Sõbral 1998.a a8 ning minul sama aasta a6. Ülevalpidamise vahe ikka päris suur. Hooldused jne tunduvalt kallimad juba. Ise valisin a6 ning ei kahetse. Välimus ka modernsem. a8 sellise vanema joonega veel. Samas eks ostja ise teab :cool: Tema ju valib omale sõidulooma! Peaasi ,et korralik oleks ning ka meeldiks. Eks neid soovitusi tuleb seinast seina alati ja lõplik otsus tuleb ikka ise langetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.03.07 16:25 Tsiteeri


Niih, ma nüüd sõidan vaheldumisi 98a S8'aga ja 03a aasta 2,7BITURBO Allroad'iga. Sõitsin S8'aga mingi 2 kuud ning siis tekkis Allroad ja ma ei oleks ilmaski uskunud, et ma nii halvasti võin Allroad'ist mõelda...5aastat vanem S8 on ikka peajagu üle, kvaliteet, detailide viimistlus, 4,2 mootor jne. Ma sõidaks 101% parema meelega S8'aga edasi kui Allroadiga aga kahjuks pean Allroadiga edasi sõitma ja S8 müüma, sest Allroadi hind on nii kõrge ja ostjat talle ei leia ning suure hävinguga müüma kah ei hakka.

Kokkuvõtteks siis Audi 8 seeria mudel on ka vanemast peast ikka uuema 6 seeriast peajagu üle.

Ps.Ehk põhineb minu jutt ka sellele, et antud S8 on absoluutselt täislaks aga samas on Allroadil puudu vaid luuk ja TV...

S8 ja Allroad


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pirx
huviline



Registreerunud 22.10.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 Q

postitati 14.03.07 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiro
Tsitaat:
Algselt postitas: pirx
Tsitaat:
Algselt postitas: Bourne
äkki ostaks A8?kuid räägitaks et ülalpidamiskulud pidid tunduvalt kallimad olema?


Näiteks minul oli ennem 5 seeria BMW E39, näiteks seda masinat oli ikka tunduvalt kallim üleval pidada, kui praegust A8-t.Sõbral oli A6-ei ütleks, et ta odavamalt hakkama sai.Mina olen A8-ga väga rahul-jupid on odavad ja kättesaadavad, üleüldiselt ei lagunegi see masin- kui muidugi välja arvata silladetailid, milles saab ennekõike süüdistada meie teedeehitajaid.Kui mina peaks valima A8 ja A6 vahel- no siin ei olegi midagi valida-A8


julgeks kahelda selles jutus. Sõbral 1998.a a8 ning minul sama aasta a6. Ülevalpidamise vahe ikka päris suur. Hooldused jne tunduvalt kallimad juba. Ise valisin a6 ning ei kahetse. Välimus ka modernsem. a8 sellise vanema joonega veel. Samas eks ostja ise teab :cool: Tema ju valib omale sõidulooma! Peaasi ,et korralik oleks ning ka meeldiks. Eks neid soovitusi tuleb seinast seina alati ja lõplik otsus tuleb ikka ise langetada.


Ma rääkisin audi A8-st, millel aastaks 99 ja edasi.Ikka uue kerega, minu arust on A6 selle korval könn-nii välimuse kui ka ruumi poolest ja sisust ei maksa rääkidagi.Mul endal A8 99 a. 2,8 Quattro-mina olen väääga rahul.Räägitakse, et on lahja ja et ei lähe edasi.Võrreldes 4,2 on kindlasti lahja, aga küttekulu on ka ikka oluliselt väiksem.Hoolduskuludest rääkides, siis A8-l ja A8-l on vahe. Jupid mis seotud 4,2-ga pidid ikka oluliselt kallimad olema-ei ole ise seda isendit omanud, tean vaid seda, mida olen kuulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 14.03.07 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:


Ma rääkisin audi A8-st, millel aastaks 99 ja edasi.Ikka uue kerega, minu arust on A6 selle korval könn-nii välimuse kui ka ruumi poolest ja sisust ei maksa rääkidagi.Mul endal A8 99 a. 2,8 Quattro-mina olen väääga rahul.Räägitakse, et on lahja ja et ei lähe edasi.Võrreldes 4,2 on kindlasti lahja, aga küttekulu on ka ikka oluliselt väiksem.Hoolduskuludest rääkides, siis A8-l ja A8-l on vahe. Jupid mis seotud 4,2-ga pidid ikka oluliselt kallimad olema-ei ole ise seda isendit omanud, tean vaid seda, mida olen kuulnud.


jep sõbral tõepoolest 4.2 liitrine loom ning sealt ka see hoolduse hinnavahe jne tuleb kindlasti. Samas küttekulu vahet küll väga ei ole!Ta sõidab rahulikult ning uskuge või mitte 12-13 liitriga linnas saab vabalt hakkama. :cool: Ise eelistaks A8-l kindlasti 4.2 mootorit. 2.8 liigutab seda normaalselt aga ikkagi :) a8-le sobib ikka see 4.2 rohkem ;)
Eks maitsed on erinevad ning üksmeelt mõnes küsimuses vast võimatu leida. Ise fännan igaljuhul a6 rohkem! Muidugi a8 alates 2003 ja edasi on teine muusika :) Aga eks igaüks siiski otsustab ise mis talle parem lahendus on. Rahakott on erinev ning maitsed ja vajadused ka vägagi erinevad !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.03.07 22:01 Tsiteeri


8 seeria Audi peaks ikke V8 ja edasi mootoriga olema, kas diisel või bens, vahet pole...


Samas jällegi V6 ja V8 6'da seeria Audid on juba täiesti erinevad autod...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 19.03.07 14:04 Tsiteeri


antud kodanik on omale auto leidnud. Minu kena ning hästi hoitud a6 tänasest uues peres! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
marko1982
huviline



Registreerunud 18.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 13.08.07 19:16 Tsiteeri


Mul selline pakkuda.
tehniliselt kontrollitud,oma hinda väärt.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/292/auto_php-id=368292-www_auto24_ee.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 13.08.07 20:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pirx
Tsitaat:
Algselt postitas: Bourne
äkki ostaks A8?kuid räägitaks et ülalpidamiskulud pidid tunduvalt kallimad olema?


Näiteks minul oli ennem 5 seeria BMW E39, näiteks seda masinat oli ikka tunduvalt kallim üleval pidada, kui praegust A8-t.Sõbral oli A6-ei ütleks, et ta odavamalt hakkama sai.Mina olen A8-ga väga rahul-jupid on odavad ja kättesaadavad, üleüldiselt ei lagunegi see masin- kui muidugi välja arvata silladetailid, milles saab ennekõike süüdistada meie teedeehitajaid.Kui mina peaks valima A8 ja A6 vahel- no siin ei olegi midagi valida-A8


ärme nüüd teedeehitajaid ka süüdista ,te lõhute oma sildasid ikka remontimata teedel, mitte remonditud. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.5% - SQL: 33.5%]