Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Saverna jäärada 18.02 (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2715)
Menthor
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audid

postitati 18.02.07 18:18 Tsiteeri
Saverna jäärada 18.02



Njah jõudsin ka lõpuks koju... mitte küll otse sealt rajalt.
Rada oli üldiselt hea, kuid minu autoga polnud seal tõesti midagi teha nagu varem ka arvasin :) lamell+esivedu+suht raske auto ja praktiliselt peegelsile jää ei käi kokku :P

Aegu sai ka võetud - Viljandist Neno sai parima aja... 3.16.xx(midagi alla 20 vist)
Kirsa jäi natuke alla aga aeg enamvähem sama 3.16.xx(vist 47) kolmas elar ajaga 3.20.xx neljas, kui õigesti mäletan, oli s6 mees, kes polnud foorumist a noh üldiselt edasi kõik sinna 3.40 ja 4min vahemikku jäid... seda siis kahe ringiga. Eks keegi lähiajal vast paneb ka täpsemad andmed...

edit: ahjaa mõned inimesed tegid pilte ka... saab äkki näha ka? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 18.02.07 18:33 Tsiteeri


Selle ajaga kui ma suutsin oma posti valmis treida oli teema juba poolitatud.....
Tsitaat:
Algselt postitas: Ivoonu
Rada läbitud, pildid tehtud, kodus tagasi - seega võib lugeda päeva kordaläinuks. Rada oli tõesti väga tehniline ja sõita sai ainult mõistusega, mitte raske jalaga gaasipedaalil. Esiveolise avandiga oli igatahes suht raske sundida autot sinna minema kus mina tahtsin, ikka tahtis teine otse minna. Aga see selleks :)
Pildid on vaatamiseks siin

Sai tehtud ka üks kaheringiline mõõduvõtt, tulemused olid järgmised:

Neno83 - 3' 16.14"
Kirsa - 3' 16.47"
Elar - 3' 20.35"
Axelx - 3' 23.26"
Margus - 3' 24.25"
destruction brother - 3' 43.90"
Ivoonu - 3' 48.12"
Lauri86 - 4' 00.12"



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kollerimees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.04
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 18.02.07 19:06 Tsiteeri


Panen ülesse enda parima 2.38 Kuid seda poleks ilmselt täna kuidagi löönud. Tore, kui rahule jäite. Tegin ka mõnele mehele mõne demo sõidu.

Audit teate ju niigi, vaadake vahepeal eputavat fordi/peremeest:P
http://www.hot.ee/kollerimees/auh.jpg


auto nr 27
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2dq + 4dq

postitati 18.02.07 19:16 Tsiteeri


Pildid

Oli väga lahe rada. Mõnusalt tehniline ja sai autot palju tundma õpitud. Aeg oleks võinud olla parem aga jah, krdi tihend :S
Kollerimees sa oleks pidanud täna kah ajapeale sõitma. Ma hästi ei usu,et täna selline aeg oleks olnud võimalik (loe:põmst puhas jää)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kollerimees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.04
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 18.02.07 19:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: elar
Pildid

Oli väga lahe rada. Mõnusalt tehniline ja sai autot palju tundma õpitud. Aeg oleks võinud olla parem aga jah, krdi tihend :S
Kollerimees sa oleks pidanud täna kah ajapeale sõitma. Ma hästi ei usu,et täna selline aeg oleks olnud võimalik (loe:põmst puhas jää)
Selles on sul õigus kuid ka mul võeti aega, kui kahekesi autos olime ja selleks olevat tulnud 2.50 /ma ise seda ei teadnud/aga no võistluste ajal oli ka rada ikka täiega jääs ja libe. Aga miks ma ei sõitnud siis oleks see lihtsalt Teie suhtes ebaaus olnud. Tänu sellele ei võistle ka seal rajal 25.02. Kuna olen ise kohtunik ja lisaks teen tehnilist ka veel. Seda ei loeta hea tavaga kokkukäivaks. Aga väljakutsetele olen ma alati avatud:cool:


auto nr 27
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.07 19:52 Tsiteeri


lõhutud stangega nimetu on mu venna ehk destruction brother :P
Tundub, et asi suht libe teil seal ja vallidki omajagu kõvad, et neid iga hinna eest vältida.
Piltidelt tundub ka see, et igal sõidumehel ei ole ka aru peas! Mind tõsiselt häirib see nn. üksteise sabas sõitmine. näinud sellised plekimõlkimisi küll ja küll jääl, kus inimestel lihtsalt puudub elementaarne arusaam ohutust vahemaast ja seda eriti jääl.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 46.3% - SQL: 53.7%]