Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Teeme selgeks siis Audide mudelinimed jms (Vastuseid: 90 | Vaatamisi: 86661)
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 17.07.08 11:45 Tsiteeri


http://www.audiworld.com/model/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.07.08 11:57 Tsiteeri


Ma saan aru, et Tarmo keskendus euroopa Audidele. Muide, B4 on USAs 90. Nii et seda minu B4q pilti seal võib 90-na küll ka käsitleda jah. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuuno
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi200 2,2turbo/ 121 kw ja audi allroad 2.5,132kw.2003a

postitati 26.07.08 19:03 Tsiteeri


audi a7 ja q5 liitusid teiste audidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
westa
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Tallinn, Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C4 2,5TDi,Audi A4 Avant 2,6 V6,Audi 100 C4 2,5TDi,Audi 5000 2,0d,Audi 80 B3 1,8

postitati 06.08.08 19:33 Tsiteeri


Audi 2000 on olemas ja tegu siis hiina või oli korea tootega
Põhineb Audi 100/c3-l, ainult ninapeal lehvib punane lipp nagu Volga gaz21-l;)
Kahjuks ei leia enam pilte üles:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 24.11.08 13:58 Tsiteeri


Midagi sellist mõtled vist :D
http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Hongqi.jpg


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.03.09 09:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
on:
audi Quattro, mitte UrQuattro
audi Coupé, mitte Quattro Coupe
Sport quattro, mitte Sport Quattro S1

milles erinevused?
1. nimetus UrQuattro tuleneb sellest, et saksa keeles on Ur ürgne, ehk siis algupärane. sellest algas audi nelivedu, ja muide, see on AINUS audi, millel kirjutatakse Quattro suure algustähega ;)
2. sellist mudelit nagu quattro coupe ei ole olemas, nagu ei ole ka olemas 80 coupe, 90 coupe, b3 coupe, b4 coupe. quattro näitab lihtsalt, et tegu on neliveolise autoga.
3. ehk kõige keerulisem punkt.
sport quattroid on neli erinevat nö
  • 1 Sport quattro
  • 2 Sport quattro rallye
  • 3 Sport quattro E2
  • 4 Sport quattro S1 "pikes peak"

    esimene on see nö tavaline tänava SQ
    teine on sama kujuga ralliversioon
    kolmas on juba tõsiste moosiriiulitega (E2=evolution 2)
    neljanda puhul ülteb vast viimane sõnapaar millega tegu

    väike üldine tabel ka:

    http://galerii.tarmotomson.net/audid.png



    kuna teema algas teises kohas, siis see esimene postitus on nagu ta on.
    aga kellel midagi lisada/vaielda vms on, siis andki teada.
    üritame selle asja siis lõplikult korda saada, et ei tuldaks jälle infot küsima audi quattro b4 kupee 80 kohta.

    ahjaa...autodokumendid võite selle teemaga võrdlemiseks minema visata, nagu te teate, on meie ARK äärmiselt fantaasiarikas uute nimede väljamõtlemises.



  • Olen tähele pannud, et paljud C4 kerega S4/S6 omanikud on oma autode mudeliteks märkinud UrS4/UrS6. Mainiks, et UR on ainult esialgne quattro (kupee). ;)


    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
    Kristoff
    huviline

    Avatar


    Registreerunud 03.11.06
    Asukoht: Tartu
    Kasutaja on eemal

    Auto: Tq & TSI

    postitati 14.03.09 12:08 Tsiteeri


    Tsitaat:
    Algselt postitas: jokerAudi
    Olen tähele pannud, et paljud C4 kerega S4/S6 omanikud on oma autode mudeliteks märkinud UrS4/UrS6. Mainiks, et UR on ainult esialgne quattro (kupee). ;)

    Sama palju, kui on õige(elik pole) öelda esialgse Quattro kohta UrQuattro, võib öelda ka UrS4, rõhutamaks esialgsust, et vältida segadust C4 S4 ja B kerega S4 vahel.


    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
    Rst
    huviline

    Avatar


    Registreerunud 06.10.04
    Asukoht: Tartu
    Kasutaja on eemal

    Auto: hall metallik diisel Q

    postitati 14.03.09 13:01 Tsiteeri


    Tsitaat:
    Algselt postitas: jokerAudi
    Olen tähele pannud, et paljud C4 kerega S4/S6 omanikud on oma autode mudeliteks märkinud UrS4/UrS6. Mainiks, et UR on ainult esialgne quattro (kupee). ;)


    http://en.wikipedia.org/wiki/Audi_UrS4/S6


    ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
    10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
    Lupiinia
    huviline

    Avatar


    Registreerunud 22.07.08
    Asukoht: Tallinn
    Kasutaja on eemal

    Auto: 4B Allroad BiT 184KW

    postitati 06.07.09 09:19 Tsiteeri


    Mina veel mõtlesin, et 4B mu auto tehnises passis on ARKi näpukas :)


    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
    jokerAudi
    huviline



    Registreerunud 09.02.08
    Asukoht: Eesti Vabariik
    Kasutaja on eemal

    Auto: Superb 2018

    postitati 30.09.09 01:46 Tsiteeri


    Olen mitmelt poolt kuulnud sellist mudelinimetust nagu 208, samamoodi on ka Eintsil märgitud enda projektile mudelinimeks 208. Ametlikult ju ei ole Audi mudelirivis sellist mudelit...et miks seda siis ka kasutatakse? Muidugi Eintsi projekti ees müts maha ja hiiglaslik retsept :D


    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
    priit
    moderaator
    klubiliige

    Avatar


    Registreerunud 18.09.03
    Asukoht: Põltsamaa
    Kasutaja on eemal

    Auto: Audi C4, Bora & Octavia

    postitati 30.09.09 06:50 Tsiteeri


    Tsitaat:
    Algselt postitas: priitpoiss
    208 tuleneb siis sellest, et auto ei ole päris puhas 200. Kõik mis algab peale tagumisi uksi on pärit Audi V8 küljest.

    See jutt siis konkreetselt Eintsi autost.


    priitpoiss --> priit
    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
    jokerAudi
    huviline



    Registreerunud 09.02.08
    Asukoht: Eesti Vabariik
    Kasutaja on eemal

    Auto: Superb 2018

    postitati 30.09.09 14:27 Tsiteeri


    Seda minagi, et see konkreetselt Eintsi auto, aga AMETLIKKU mudelit, kui 208 siiski ju ei eksisteeri. Peace :cool:


    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
    Kuits
    klubiliige

    Avatar


    Registreerunud 01.11.07
    Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
    Kasutaja on eemal

    Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

    postitati 23.12.09 12:57 Tsiteeri


    UrQuattro
    SportQuattro
    SportQuattro S1
    Coupe

    Kui midagi valesti/puudu, siis paluks muuta.


    Vorsprung durch Drehmoment !
    Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
    pampkuri
    huviline

    Avatar


    Registreerunud 08.03.04
    Asukoht: Pärnu
    Kasutaja on eemal

    Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

    postitati 23.12.09 13:08 Tsiteeri


    Viimase lingi alt tuleb S1

    Tsitaat:
    Algselt postitas: Kuits
    UrQuattro
    SportQuattro
    SportQuattro S1
    Coupe

    Kui midagi valesti/puudu, siis paluks muuta.



    Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
    pets187
    huviline



    Registreerunud 15.08.07
    Kasutaja on eemal

    Auto: VW Transporter 1.9 TDI

    postitati 13.01.10 09:26 Tsiteeri


    Mul ikkagi segadus. Käisin nimelt audi esinduses miskit juppi otsimas ja seal pandi mu 200 mudeliks B3..paberilipakas siiamaani rahakoti vahel. Seal tabelis aga on 200 võimalikud variandid ainult C2 ja C3
    Paluks selgitust kui keegi oskab öelda, aitäh.


    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
    Black
    klubiliige

    Avatar


    Registreerunud 28.01.03
    Asukoht: Tallinn
    Kasutaja on eemal

    Auto: Q7

    postitati 13.01.10 10:13 Tsiteeri


    Tsitaat:
    Algselt postitas: pets187
    Mul ikkagi segadus. Käisin nimelt audi esinduses miskit juppi otsimas ja seal pandi mu 200 mudeliks B3.

    Võibolla oli mootorikood ja hoopis 3B? ;)


    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
    pets187
    huviline



    Registreerunud 15.08.07
    Kasutaja on eemal

    Auto: VW Transporter 1.9 TDI

    postitati 13.01.10 10:49 Tsiteeri


    Mootorikood jah, tänud :)


    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
    cino
    huviline



    Registreerunud 21.04.07
    Asukoht: tartumaa Nõo kant
    Kasutaja on eemal

    Auto: Audi 100 c4 avant

    postitati 04.08.10 20:30 Tsiteeri


    ja audi 2000 on selline ikka:
    http://www.carstyling.ru/resources/concept/81audi_auto2000_1.jpg


    Perekruiser. Pakun audi100/a6 b4 esimeste amordipadrunite vahetamis teenust( ajakulu tööks max 10min.)
    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
    Zoig
    klubiliige

    Avatar


    Registreerunud 03.12.07
    Asukoht: Paide/Tallinn
    Kasutaja on eemal

    Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

    postitati 10.10.12 22:55 Tsiteeri
    B2 Typ81/Typ85



    Tõstsin selle Lahku Krissu auto teemast ja liitsin vähe sobivama teemaga.

    Tsitaat:
    Algselt postitas: KeveN
    See masin kipub sul rohkem olema typ81. Sul taga kitad tuled ja luuk ei avane tuledega?
    Kaevan vana postituse välja, lihtsalt typ81 ei ole tegelikult selle auto puhul õige, tegu on siiski typ85 masinaga. Krissu võib seda ajaviiteks enda masina VIN koodist kontrollida, tähised 7 ja 8 on olulised. Praegusel juhul on õigem öelda Pre-Facelift typ85 :)

    Lisaks pole olemas ka ühtegi typ81 Couped, ega ühtegi Typ81 nelivedulist isendit. Minuteada ainsad Typ81 variandid olid esivedulised sedaanid kahe ja nelja ukselises olekus.

    Edit: Alustades Wikipedia andmetest Typ81 vs Typ85 kohta:

    • Typ 81 – B2; Audi 80/90 (4000 in US) (1979–1987)
    • Typ 85 – B2; Audi Coupé (1981–1987); Audi 4000 (Canada) (1981–1987) ; Audi Quattro (1981–1991); Audi 4000 quattro (1984–1987); Audi Sport Quattro (1984–1987)


    Ülidistades võiks asja nii kokku võtta: igasugune nelivedu = Typ85, Coupe (sh esivedu) = Typ85, Esiveduline 2 või 4 ukseline sedaan = Typ81

    Mudeliaastast 1979-1987 (1.08 - 31.07) on kõik esivedused 80-d Typ81, ning siin ei tohiks erandeid olla. Olen seda kontrollinud ühe USA 86a 4000 pealt ning seal tõesti oli nii Saksa kui USA VIN koodis kirjas 81, samas ühel klubilisel peaks olema faceliftitud kerega esiveduline, mille passis olla kirjas 85.

    Kui asja veel keerulisemaks ajada, siis mudeliaastast 84- jooksevad mingil põhjusel kõrvuti 81 ja 85 neliveduliste 80-te puhul, mis aastast 85-86 on kirjas kui "8.", aastal 87 on ainult olemas 85.

    Coupe keredega tundu olevat kõige lihtsam, esivedu 1981-1987 on 85, nelivedu 85-88 on 85, samuti Quattro/Sport Quattro 1980-1991 on kõik 85.

    Minujaoks vähe segane ongi selle esivedulise euroopa päritolu Sedaaniga, mis on passi järgi Typ85, ning wiki andmetega mille järgi peaks Kanada 4000 olema ka 85 kuid millele ma pole veel suutnud tõestust leida. Samuti see vahemik 1984-86 kus on kõrvuti 81 ja 85 (ning mingil veidral põhjusel 8.), selle lehe järgi on ainuke Typ81 quattro 2 ukseline sedaan kuid mul pole rohkem infot mis seda kinnitaks või ümber lükkaks.

    Edit 2014: Vahepeal täpsustaks lühidalt mis juurde on selgunud. "lahja" R5 85kW mootoriga prefacelift oli tegelikult ikkagi Typ81, täpsemalt just sedaankerega nelivedulised isendid. Erinevuseks Itaalia turule tehtud mudelid mis mingil põhjusel said endale typ85 passi. Itaalia erinevus võib olla sellest, et oleks alla 2l kubatuuriga soodsama maksuga auto millele paigaldatud ikkagi kangema mootori lisavarustust. See konkreetne osa on selge mudeliaasta 84 kohta. 83 mudeliaastal olid kõik nelivedulised eranditult typ85, sest lahjat versiooni polnud olemas. Tehase kleepsult type 811 kuni 814 on typ81, 853 on typ85.

    Faceliftist saati on asi veidi keerulisem, kuid usun sarnase erinevuse jätkumist kuni b2 kere tootmise lõpetamiseni. Faceliftiga saabus turule R5 mootoriga 90 quattro, siis see peaks olema ainuke typ85 sedaan. Kõik facelift 80 quattro variandid peaksid minuandmetel olema seega typ81. Seda saab kontrollida kõige kergemini tehase kleepsult, type 811-814 vahemik katab kõik 80 variatsioonid ja on typ81. Type 853 on Audi 90 quattro ja seega typ85.


    Et oleks raskem!
    Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
    Hegol
    klubiliige



    Registreerunud 20.09.06
    Asukoht: Tartumaa
    Kasutaja on eemal

    Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

    postitati 11.10.12 06:55 Tsiteeri
    B2 Typ81/Typ85



    Tsitaat:
    Algselt postitas: Zoig
    Tsitaat:
    Algselt postitas: KeveN
    See masin kipub sul rohkem olema typ81. Sul taga kitad tuled ja luuk ei avane tuledega?
    Kaevan vana postituse välja, lihtsalt typ81 ei ole tegelikult selle auto puhul õige, tegu on siiski typ85 masinaga. Krissu võib seda ajaviiteks enda masina VIN koodist kontrollida, tähised 7 ja 8 on olulised. Praegusel juhul on õigem öelda Pre-Facelift typ85 :)

    Lisaks pole olemas ka ühtegi typ81 Couped, ega ühtegi Typ81 nelivedulist isendit. Minuteada ainsad Typ81 variandid olid esivedulised sedaanid kahe ja nelja ukselises olekus.


    Niipalju, kui mina olen aru saanud, siis kõik B2 kerel quattrod on VIN-koodi järgi typ85, aga osad neist on lihtsalt typ81 kerel, nagu ka sinu enda oma ja teemas kajastatud auto (ja minu oma). Võin eksida, aga kere muutus toimus vist '84a lõpus.


    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
    -ivar-
    huviline

    Avatar


    Registreerunud 06.08.06
    Asukoht: Järva-Jaani
    Kasutaja on eemal

    Auto: typ 85q & XC

    postitati 11.10.12 07:17 Tsiteeri
    B2 Typ81/Typ85



    VIN järgi võib ta ju typ 85 olla, aga visuaalselt on 100% typ 81 :D


    Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
    Zoig
    klubiliige

    Avatar


    Registreerunud 03.12.07
    Asukoht: Paide/Tallinn
    Kasutaja on eemal

    Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

    postitati 11.10.12 07:25 Tsiteeri
    B2 Typ81/Typ85



    Tsitaat:
    Algselt postitas: Hegol
    Niipalju, kui mina olen aru saanud, siis kõik B2 kerel quattrod on VIN-koodi järgi typ85, aga osad neist on lihtsalt typ81 kerel, nagu ka sinu enda oma ja teemas kajastatud auto (ja minu oma). Võin eksida, aga kere muutus toimus vist '84a lõpus.
    Faceliftimine toimus jah mudeliaastaga 85, ehk siis sügisest 1984. Ma saan aru küll, et inimesed üldiselt viitavad typ81-le kui väikeste stangedega Pre-Faceliftile ja typ85-le kui faceliftile, kuid tegelikult peaks see määratama ju VIN koodi põhiselt.
    Käisin ükspäev ühte 86 aasta 4000-t vaatamas. Igatepidi on tegu uuema variandiga kuid VIN koodi järgi on ka tegu Typ81-ga, sest tegu esiveolisega.

    Krissu, kui soovid, siis tõstan selle jutu eraldi teemasse ja hoian autoteema puhtana.


    Et oleks raskem!
    Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
    Hegol
    klubiliige



    Registreerunud 20.09.06
    Asukoht: Tartumaa
    Kasutaja on eemal

    Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

    postitati 11.10.12 15:04 Tsiteeri
    B2 Typ81/Typ85



    Tsitaat:
    Algselt postitas: ZoigMa saan aru küll, et inimesed üldiselt viitavad typ81-le kui väikeste stangedega Pre-Faceliftile ja typ85-le kui faceliftile, kuid tegelikult peaks see määratama ju VIN koodi põhiselt.


    Seepärast mulle meeldibki öelda, et mul on typ81 kerega B2 quattro :D

    Vabandan teemaomaniku ees OT eest


    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
    Krisssu
    huviline

    Avatar


    Registreerunud 28.05.08
    Asukoht: Tallinn
    Kasutaja on eemal

    Auto: AUDI 80 Quattro /84

    postitati 11.10.12 22:42 Tsiteeri
    B2 Typ81/Typ85



    Tähised 7ja 8 on 85 :P


    Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
    KeveN
    huviline

    Avatar


    Registreerunud 29.09.08
    Asukoht: Võru
    Kasutaja on eemal

    Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

    postitati 13.10.12 19:05 Tsiteeri
    B2 Typ81/Typ85



    Tsitaat:
    Algselt postitas: Zoig
    Tsitaat:
    Algselt postitas: Hegol
    Niipalju, kui mina olen aru saanud, siis kõik B2 kerel quattrod on VIN-koodi järgi typ85, aga osad neist on lihtsalt typ81 kerel, nagu ka sinu enda oma ja teemas kajastatud auto (ja minu oma). Võin eksida, aga kere muutus toimus vist '84a lõpus.
    Faceliftimine toimus jah mudeliaastaga 85, ehk siis sügisest 1984. Ma saan aru küll, et inimesed üldiselt viitavad typ81-le kui väikeste stangedega Pre-Faceliftile ja typ85-le kui faceliftile, kuid tegelikult peaks see määratama ju VIN koodi põhiselt.
    Käisin ükspäev ühte 86 aasta 4000-t vaatamas. Igatepidi on tegu uuema variandiga kuid VIN koodi järgi on ka tegu Typ81-ga, sest tegu esiveolisega.

    Krissu, kui soovid, siis tõstan selle jutu eraldi teemasse ja hoian autoteema puhtana.


    Väga hariv tekst, jälle targem. Aga endal on kergem eristada neid kahte keret kui võtad üht typ81 ja teist typ85. Maru keeruliselt on need kaks asja jagatud audi loojate poolt.


    Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
    Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
     Lehekülgi:  1  2  3  4
    Tee uus teema Tee uus küsitlus


    Mine lehekülje lõppu


    XMB Audi Club Edition
    Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
    Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
    [Päringuid: 20]
    [PHP: 71.6% - SQL: 28.4%]