Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 100 ja A6 erinevused... (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 3713)
alzar
huviline

Avatar


Registreerunud 24.01.07
Asukoht: TAllinn-Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.07 20:46 Tsiteeri
Audi 100 ja A6 erinevused...



Eesti Audi Klubi andmetel toodeti C4 kerega Audisid vahemikus sügis 1990 - 1995/
1995-kevad 1997.Küsimus ja probleem selles et mis on erinevused varasemal Audi 100 hilisema A6-ga.Et ma saan aru et kuni 95 toodetud audi on 100-d ja 97-ni toodetud on A6-ed.?Nii palju kui ma ise piltidelt näinud olen siis 2.5tdi mootoritel tuli a6-ga kaasa mootorile plastik kate...vöi on see ainult minu vale arusaam.? ja vabandust kui selline teema juba kusagil existeerib...ma kasutasin otsingut aga ei leidnud vastet.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 25.01.07 20:55 Tsiteeri


Erinevusi ikka palju rohkem, esituled teistsugused ,kapott teine , tagatuled teise kujuga ,ukseliistud teised , esi ja tagastange teine, luuptuled, ( 100 puhul valdavalt aint S-del ja osadel diislitel ) , rohkem esimese hooga ei meenu ,kindlasti on veelgi :)

Tsitaat:
Algselt postitas: alzar
Eesti Audi Klubi andmetel toodeti C4 kerega Audisid vahemikus sügis 1990 - 1995/
1995-kevad 1997.Küsimus ja probleem selles et mis on erinevused varasemal Audi 100 hilisema A6-ga.Et ma saan aru et kuni 95 toodetud audi on 100-d ja 97-ni toodetud on A6-ed.?Nii palju kui ma ise piltidelt näinud olen siis 2.5tdi mootoritel tuli a6-ga kaasa mootorile plastik kate...vöi on see ainult minu vale arusaam.? ja vabandust kui selline teema juba kusagil existeerib...ma kasutasin otsingut aga ei leidnud vastet.;)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 25.01.07 20:59 Tsiteeri


100Q vs A6Q


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alzar
huviline

Avatar


Registreerunud 24.01.07
Asukoht: TAllinn-Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.07 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alzar
.Et ma saan aru et kuni 95ni toodetud audi on 100-d ja 95-97 toodetud on A6-ed.?Nii palju kui ma ise piltidelt näinud olen siis 2.5tdi mootoritel tuli a6-ga kaasa mootorile plastik kate..

kas need väited peavad paika?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 25.01.07 21:17 Tsiteeri


Tegelikult toodeti A6-te ka juba 94a.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 25.01.07 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alzar
Tsitaat:
Algselt postitas: alzar
.Et ma saan aru et kuni 95ni toodetud audi on 100-d ja 95-97 toodetud on A6-ed.?Nii palju kui ma ise piltidelt näinud olen siis 2.5tdi mootoritel tuli a6-ga kaasa mootorile plastik kate..

kas need väited peavad paika?



Ei pea, C4 kerega A6-te hakati tootma juba 94 aasta lõpus, täpset kuud ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alzar
huviline

Avatar


Registreerunud 24.01.07
Asukoht: TAllinn-Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.07 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tom
Tegelikult toodeti A6-te ka juba 94a.

ma vaatasin ka et mitmel 94 a. isendil köik A6 tundemärgid:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ervin7
huviline



Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi 80 b2 '83 & Audi A6 2.6 Quattro '94

postitati 25.01.07 21:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Tsitaat:
Algselt postitas: alzar
Tsitaat:
Algselt postitas: alzar
.Et ma saan aru et kuni 95ni toodetud audi on 100-d ja 95-97 toodetud on A6-ed.?Nii palju kui ma ise piltidelt näinud olen siis 2.5tdi mootoritel tuli a6-ga kaasa mootorile plastik kate..

kas need väited peavad paika?



Ei pea, C4 kerega A6-tesid hakati tootma juba 94 aasta lõpus, täpset kuud ei tea.

A6 hakati tootma kuskil 94 aasta keskel. Enda A6 tehnilises passis on esmase registreerimise kuupäevaks 12.08.1994


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 25.01.07 21:25 Tsiteeri


A6-t hakati tootma 94' juunis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 26.01.07 09:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a6emees
Erinevusi ikka palju rohkem, esituled teistsugused ,kapott teine , tagatuled teise kujuga ,ukseliistud teised , esi ja tagastange teine, luuptuled, ( 100 puhul valdavalt aint S-del ja osadel diislitel ) , rohkem esimese hooga ei meenu ,kindlasti on veelgi :)


Lisaks siis veel natuke: esivõre, esimesed suunatuled (mõne puhul ka tagumised), esitiivad, peeglid, kellade plokk (100-l ilma rõngasteta, vähestel A6-tel kah tegelikult)

100 luuptuledest: Kõigil 100TDI-del ja S4-del on vist luubid. Aga tulekuju on sellegi poolest A6-e omast erinev.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
meha
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100q ja VW Passat

postitati 26.01.07 11:35 Tsiteeri


lisaks on A6-l odomeetri näit digitaalne 100-l aga mitte (parandage,kui eksin)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 26.01.07 11:59 Tsiteeri


Tegelikkuses on need autod palju erinevamad, kui enamus arvatagi oskab. Elektroonika osas just.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.07 12:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Offroader
Tegelikkuses on need autod palju erinevamad, kui enamus arvatagi oskab. Elektroonika osas just.


quattro puhul kindlasti, seal juba Torsenite vahe, EDS ning muu säärane.

Esiveolise puhul ma elektroonikaerinevusi niipalju ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alzar
huviline

Avatar


Registreerunud 24.01.07
Asukoht: TAllinn-Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.07 13:20 Tsiteeri


aga oskab keegi öelda mootroite erinevusi...eriti just huvitab mind 2.5 tdi mootor....vöi mootor jäi muutustega samax...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CE
huviline



Registreerunud 02.03.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9 TDI q

postitati 26.01.07 15:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Tsitaat:
Algselt postitas: Offroader
Tegelikkuses on need autod palju erinevamad, kui enamus arvatagi oskab. Elektroonika osas just.


quattro puhul kindlasti, seal juba Torsenite vahe, EDS ning muu säärane.

Esiveolise puhul ma elektroonikaerinevusi niipalju ei tea.


Niipalju, kui mina olen näinud, on näiteks A6 odomeeter digitaalne ja 100'l mehaaniline, kui veel erinevustest rääkida...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Matu
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6

postitati 26.01.07 22:00 Tsiteeri


odomeetri kohapealt oskab ehk keegi aidata,nimelt ennist põlesid numbrid punaselt nüüd aga enam üldse ei põle aga kilomentraasi loeb (valges näen)mis võib olla selle põhjuseks,et ei põle?
autox a6 96a.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 27.01.07 09:08 Tsiteeri


Pirn on läbi põlenud.Pead kellad välja võtma ja ära vahetama.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 27.01.07 14:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
quattro puhul kindlasti, seal juba Torsenite vahe, EDS ning muu säärane.


Mis neil torsenitel vahet on?


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
matt
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.8Q '95

postitati 01.03.07 10:12 Tsiteeri


nu ei tea siis keegi öelda, et kas üldse ja kui, siis mis vahe on nt. uue ja vana C4 torsenitel? on neil mõlemal torsenid?
nende lukustuse juhtimises vahe küll jah, kui ma õigesti aru saanud olen. EDS ja manuaalne lukk, aga see väide "torsenite vahe" kõlab rohkem nagu oleks torsenites endeis mingid ümberehitused tehtud, ehk et kas selle väite järgi on torsen-diffreid ka veel mitmeid erinevaid oma olemustelt (nagu peale nende nö. "lukustamise")??


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 01.03.07 15:36 Tsiteeri


100-jal ja a6-el erilist vahet polegi kuid natuke ikka on nt.tagatuled,esituled ja stanged ka vist erinevad


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 01.03.07 17:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ülks
100-jal ja a6-el erilist vahet polegi kuid natuke ikka on nt.tagatuled,esituled ja stanged ka vist erinevad

:D
Lahe kommentaar iseenesest eelnenud jutule otsa.:D:D

Ma ei tea miks tuleb kohe meelde kreisiraadio kivipallur.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.5% - SQL: 66.5%]