Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Vesi salongis (Vastuseid: 42 | Vaatamisi: 11013)
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 25.07.09 14:04 Tsiteeri


matid on ilmselt alt märjad. mina pidin matid välja võtma, sest üks kinnitus on põhja küljes kaa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
wahtra
huviline

Avatar


Registreerunud 24.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2.5 TDI 110kw 2000.a

postitati 25.07.09 17:24 Tsiteeri


Tänud asjaliku info eest, eks kui vaba aeg tuleb, siis asun asja uurima, kust ja kuidas jne see vesi sinna saab.

Tänud igatahes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 01.11.09 19:23 Tsiteeri


kui keegi neid äravoolu kanaleid puhastab, siis tehke korralikult. Ma lasin ainult tropi eest ja panin kokku tagasi. Nüüd survepesust tulles polnud kõik vesi jõudnud ära voolata ja pesulast välja tulles sai jala märjaks. Lõpuks voolas vesi minema kuid tagumise puhuri torusse oli jõudnud kaa voolata. Jällegi jama kui palju :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kosei19
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6/C4 4.2,Audi S4/C4 4,2

postitati 01.11.09 20:01 Tsiteeri


Mul audiga sam teema,audi S4 C4 kerel,juhi jalge ylevalt jookseb vesi sisse kuskilt,ma olen juba 2 korda seda pidama saanud,kuna seal oli kapoti all oleva kaitsmebloki tihend ära ja kanalid olid umbes ja kapoti avamis trossi ymber olev kumm oli katki,sai need korda tehtud ja jäi vett pidama!Läks kuu mööda ja hakkas kuskilt uuesti tulema,kanalid olid kõik puhtad ja kui päris aus olla siis mina ei saagi enam aru kust see sisse tuleb,kõik võimalikud kohad silikoniga yle tehtud,aga ikka tuleb sisse kuskilt juhi jalgade juurest!!
Ehk keegi oskab aidata


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raulk89
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.08
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9 TDI 81kw -00

postitati 01.11.09 20:20 Tsiteeri


Jah, endal oli sama mure, pidealt panin ajalehti põrandale, hakaks juba üle viskama, no ei saa kuivaks, siis märkasin, et kapoti avamistrossi ümber oli see kummi jublakas, mis oli sealt august välja hüpanud ja sealt jooksis mingi osa vett sisse ning juhi jalge alt kogu aeg märg, sain vea teada, ma siis lasin selle augu umbselt silikoni täis, kuid ikka tuli kuskilt, ja siis ükskord auto tõstuki peale ajades märkasin, et juhi tooli kohal oli põhja alt kuhuig sisse sõidetud, see kummi kiht mis seal all on oli puruks ja ma usun, et põhjas oli ka minig auk, siis lasin uuesti surveõhuga seda vedelat kummi värki sinna põhja alla, see kivistub ära ja nüüd on korras sellega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kosei19
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6/C4 4.2,Audi S4/C4 4,2

postitati 01.11.09 20:57 Tsiteeri


Jah,aga asi selles et minu auto seiseb koguaeg,terve salong on väljas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
onl1ne
huviline



Registreerunud 09.03.09
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.09 06:57 Tsiteeri


aga selline küsimus,et kui reaalne võib olla see,et taha jalge juurde tuleb vesi nt soenduse torudest mis peaksid soendama jalgasid(radikas peaks siis lekkima)


olen see kes olen:P
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 02.11.09 07:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: onl1ne
aga selline küsimus,et kui reaalne võib olla see,et taha jalge juurde tuleb vesi nt soenduse torudest mis peaksid soendama jalgasid(radikas peaks siis lekkima)


selle kohta on siin foorumis juba juttu olnud... sellisel juhul peaks olema imal lõhn salongis ja jahutusvedelik kaduma.

Minu puhul on ntx statoili pesuaine lõhn igal pool :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Puhaslumi
huviline



Registreerunud 02.07.08
Asukoht: Lõuna-Eesti/ Haaga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 02.11.09 15:20 Tsiteeri
A4 99a. sama jama!!!



Ma tegin ka kõik vajalikut protsetuurid aga abi ei midagi lõpuks loobusin ja tegin põhjast läbi paar akku. Tõrvasin augu ääred ära ja nyyd saan nautida sõitu ka märjailmaga:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
a466kw
huviline



Registreerunud 12.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 12.11.09 10:22 Tsiteeri
kah vesi sees



eelmine suvi võtsin põhja seest välja jätsin nädalaks kuivama ja puhastasin miskit aga see suvi hakkasin otsast peale põhi välja ja autos oli oma 5cm kiht vett:D no siis hakkasin uurima kust vesi tuleb leidsin juhi kõrvalt toru mille eemaldasin ja sealt lükkasin ühe vooliku sisse oli mingi klimp ees siiani on nüüd kuiv olnud ehk leidsin vea.enne oli kah seest udune suvel tekkis vett rohkem kui kliimat kasutasin ja kah jalg märg kurvis:D eks nüüd paistab kas sai korda hetkel veel on päris hea jalad kuivad ja põhi tundub kah kuiv olevat ja õhuavadest kah näkku ei pritsi enam:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 12.11.09 10:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a466kw
eelmine suvi võtsin põhja seest välja jätsin nädalaks kuivama ja puhastasin miskit aga see suvi hakkasin otsast peale põhi välja ja autos oli oma 5cm kiht vett:D no siis hakkasin uurima kust vesi tuleb leidsin juhi kõrvalt toru mille eemaldasin ja sealt lükkasin ühe vooliku sisse oli mingi klimp ees siiani on nüüd kuiv olnud ehk leidsin vea.enne oli kah seest udune suvel tekkis vett rohkem kui kliimat kasutasin ja kah jalg märg kurvis:D eks nüüd paistab kas sai korda hetkel veel on päris hea jalad kuivad ja põhi tundub kah kuiv olevat ja õhuavadest kah näkku ei pritsi enam:P


Kõrvalistuja pool on sama lugu, tee see kaa korda, muidu ei jõua suure veega 1 toru seda äravoolu tagada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
catmar
huviline



Registreerunud 05.11.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 3

postitati 12.11.09 11:32 Tsiteeri


Mina kuivatasin oma Audi a4 ka päris mitu korda. paduvihmadega tuli juhipoole peaaegu ämbritäis vett. Kui sõitma hakkasin, oli üllatus suur, kui juhiistme taga kõik loksus ja lainetas. Puhastasin ka kõik kanalid jms. aga ei aidanud. Viga oli seal kust kapoti avamise tross salongi läheb, nimelt see kummilutt oli pisut pragunenud. Vaadake igaks juhuks üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mihkel1404
huviline



Registreerunud 21.11.09
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.09 14:41 Tsiteeri


Tervist, oskab keegi öelda kuhukanti jõuavad 90 katuseluugi veevoolikud? Vihmaga on kõrvalistujal päris paras lomp maas ja pagasnikus ka....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 21.11.09 14:46 Tsiteeri


Vaata parem sealt kust salongivent õhku võtab, kere liited üle, mul enne ei saanud arugi kui põhjamati väla rookisin ja armatuuri alt vaatama hakkasin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mihkel1404
huviline



Registreerunud 21.11.09
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.09 14:57 Tsiteeri


Eeldan siiski et, vesi tuleb katuseluugi tõttu kuna katuseluugi vahelt on ka vett täis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Effelin
huviline



Registreerunud 29.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 22.11.09 18:45 Tsiteeri
salong märg



Lisan siia ka oma mure, nimelt a4 b5 kõrvalistuja mati all oli oma 4l vett tekkinud,
otsisin foorumist lahendust kuid siiamaani ei ole ole lahenduseni jõudnud veel...:(

esimene mis tegin:

1)Võtsin aku maha


http://static1.album.ee/files/865/19/orig_21629761_vV65.jpg



2)Võtsin aku alusraami maha


http://static1.album.ee/files/865/19/orig_21629763_H9DP.jpg



Äravoolukanal oli muda paksult täis





Kus asuvad b5 sedaani ülejäänud äravoolukanalid(katuseluuk puudub))


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
m4ti5
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.09
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 2.0E Audi S6 2.2t

postitati 23.11.09 09:12 Tsiteeri


ega salongi-soojendusest sisse ei tule?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 23.11.09 13:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: m4ti5
ega salongi-soojendusest sisse ei tule?


B3-l ei tohiks tulla ventika juurest sisse. Või noh siis peab kapoti all olema päris korralik uputus seal rennis, sest ventika aval on servad ülesse poole valtsitud ja selle peal istub veel ka see kate, kuhu saab filtri kinnitada.
Otsisn ise samamoodi leket taga ja leidsin hoopis koha, kus kereliitele oli peale pandud seda möksi, aga ta ei olnud enam hermeetiliselt pleki küljes. Sealt see vesi tee salongi leidiski.

Kapoti alt vaadates:
http://elar.planet.ee/heigo/pictures/vesi_salongis_kapotialt.JPG

Salongi poolt vaadates:

http://elar.planet.ee/heigo/pictures/vesi_salongi.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.6% - SQL: 40.4%]