Deprecated: Implicit conversion from float 128039.99999999999 to int loses precision in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php on line 181
Eesti Audi Klubi foorum - b4 2,8 ja 90 tule erinevus
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: b4 2,8 ja 90 tule erinevus (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 2037)
Taistoo
huviline



Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal


postitati 25.12.06 10:36 Tsiteeri
b4 2,8 ja 90 tule erinevus



soovin teada kas nende esituledel on mingi vaha kah sees või on samad


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
taivo9
huviline



Registreerunud 08.01.06
Asukoht: SAAREMAA
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 Q2.8

postitati 25.12.06 11:11 Tsiteeri


ei ole samad,b4 on gabariidi tule sees,90pole,b4 on lisa täis tuli,90 pole


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 25.12.06 12:08 Tsiteeri


tule klaas on kah erinev seoses sellega et B4jal kapott alla langeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 25.12.06 12:09 Tsiteeri


90'ne tuli ka pikem.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taistoo
huviline



Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal


postitati 25.12.06 16:35 Tsiteeri


sellge pilt aga kas keegi oskab öelda kus kohast oleks võimalik saada b4 vasakut tuleklaasi (pikka) või siis tervet tuld oleksin väga tänulik kui keegi ütleks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 25.12.06 16:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taistoo
sellge pilt aga kas keegi oskab öelda kus kohast oleks võimalik saada b4 vasakut tuleklaasi (pikka) või siis tervet tuld oleksin väga tänulik kui keegi ütleks

Poest?
Reval, Forss jne.
Või siis romulatest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RacerX
huviline

Avatar


Registreerunud 03.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2.6

postitati 25.12.06 17:56 Tsiteeri


tule klaas maksab mingi 1250-. forsis kui ma õieti mäletan. Siit foorumist kasutaja tom555 käest saab sama raha eest terve uue tule.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taistoo
huviline



Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal


postitati 25.12.06 19:57 Tsiteeri


tnx infi eest :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taistoo
huviline



Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal


postitati 25.12.06 20:34 Tsiteeri


kas kellelgi odavalt ei ole seda müüa we:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Caliper
huviline

Avatar


Registreerunud 22.03.06
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi90q

postitati 27.12.06 21:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taivo9
ei ole samad,b4 on gabariidi tule sees,90pole,b4 on lisa täis tuli,90 pole


pean kurvastama aga siiski on 90 ka topelt täistuled. ja suur erinevus on selles et 90 on parktuli lähitulede all, aga b4 V-mootoritel on suunatuleasemel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 28.12.06 09:35 Tsiteeri


hmm kas mitte??? inglise tulel pead klaasi ikka ära vahetama, sellel on tulevalgusviht teistpidi ja näitab vastutulejale otse silma???

Tsitaat:
Algselt postitas: RacerX
tule klaas maksab mingi 1250-. forsis kui ma õieti mäletan. Siit foorumist kasutaja tom555 käest saab sama raha eest terve uue tule.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tige Kala
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 S-Line

postitati 28.12.06 10:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
hmm kas mitte??? inglise tulel pead klaasi ikka ära vahetama, sellel on tulevalgusviht teistpidi ja näitab vastutulejale otse silma???

Tsitaat:
Algselt postitas: RacerX
tule klaas maksab mingi 1250-. forsis kui ma õieti mäletan. Siit foorumist kasutaja tom555 käest saab sama raha eest terve uue tule.



Asi pole klaasis, vaid ikka reflektoris. Mõnede autode tuledel saab seda nö õige poole liikluseks ümber seada (ntx opelil). Audi oma pole ma kunagi niimodi uurinud, seega ei oska öelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 28.12.06 10:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tige Kala
Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
hmm kas mitte??? inglise tulel pead klaasi ikka ära vahetama, sellel on tulevalgusviht teistpidi ja näitab vastutulejale otse silma???

Tsitaat:
Algselt postitas: RacerX
tule klaas maksab mingi 1250-. forsis kui ma õieti mäletan. Siit foorumist kasutaja tom555 käest saab sama raha eest terve uue tule.



Asi pole klaasis, vaid ikka reflektoris. Mõnede autode tuledel saab seda nö õige poole liikluseks ümber seada (ntx opelil). Audi oma pole ma kunagi niimodi uurinud, seega ei oska öelda.


asi on just klaasis, kui tegu nö hajutusklaasiga
mismoodi sa kujutad ette, et reflektoriga klaasi hajutust ümber teed?
võimalik võib see olla nö sileda klaasiga tuledel, kus reflektoriga tehakse see vajalik hajutus ära


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RacerX
huviline

Avatar


Registreerunud 03.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2.6

postitati 28.12.06 15:18 Tsiteeri


ei oska kommentaarida seda asja, aga lihtsalt pakkusin välja variandid, kuna ise otsisin suht kaua neid ja oskasin abi pakkuda kust kohast saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tige Kala
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 S-Line

postitati 28.12.06 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: Tige Kala
Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
hmm kas mitte??? inglise tulel pead klaasi ikka ära vahetama, sellel on tulevalgusviht teistpidi ja näitab vastutulejale otse silma???

Tsitaat:
Algselt postitas: RacerX
tule klaas maksab mingi 1250-. forsis kui ma õieti mäletan. Siit foorumist kasutaja tom555 käest saab sama raha eest terve uue tule.



Asi pole klaasis, vaid ikka reflektoris. Mõnede autode tuledel saab seda nö õige poole liikluseks ümber seada (ntx opelil). Audi oma pole ma kunagi niimodi uurinud, seega ei oska öelda.


asi on just klaasis, kui tegu nö hajutusklaasiga
mismoodi sa kujutad ette, et reflektoriga klaasi hajutust ümber teed?
võimalik võib see olla nö sileda klaasiga tuledel, kus reflektoriga tehakse see vajalik hajutus ära



Opelil on asi reflektori asendis, seda tean ma kindlasti. Ja nagu ma ütlesin siis Audi asja kohta ei oska midagi öelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.12.06 20:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tige Kala
Opelil on asi reflektori asendis, seda tean ma kindlasti. Ja nagu ma ütlesin siis Audi asja kohta ei oska midagi öelda.

Nii üheselt ei saa ka Opeli kohta öelda. Ka vanema tüübi Opelite tulede kiirtevihu murrab vasakult poolt maha just nimelt hajuti ehk klaas. Sama käib ka mitteluuptuledega Audide kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tige Kala
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 S-Line

postitati 28.12.06 21:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Tige Kala
Opelil on asi reflektori asendis, seda tean ma kindlasti. Ja nagu ma ütlesin siis Audi asja kohta ei oska midagi öelda.

Nii üheselt ei saa ka Opeli kohta öelda. Ka vanema tüübi Opelite tulede kiirtevihu murrab vasakult poolt maha just nimelt hajuti ehk klaas. Sama käib ka mitteluuptuledega Audide kohta.



Eks neid ole jah erinevaid. Enivei, mõttetu vaidlus. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janeki
huviline



Registreerunud 26.01.07
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.07 17:51 Tsiteeri


Vat selline asi, et asi pole klaasis ega ka reflektoris...
asi on pirni sees ja tema kohal olevates plekist pooltule kiirtevihu lõikajates.
Kes ei usu (tegelt kõik usuvad, sest sama reflektor ja klaas lasevad otse läbi ju täistule), võib võtta mõne klaasita tule (90 tulel käib klaas ära) ja lasta pirnile vool peale... korralik pooltule vihk on seinal ja siis võib ta seda plekist kaart seal vajutada ning käänata või ära võtta, pirni liigutada jne...
Sellel plekitükil on üks ots madalamal ja teine vähe kõrgemal ning pirni sees on see kaabu ka väheke viltu - sellest tekibki too jõnksuga pooltulevihk. Inglise omal on asi siis vast peegelpildis - ümber neid ise ei painuta
ja muidugi on seetõttu hajutav tuleklaas ka teistpidi mustriga.
(seda ka, et jutt on sama nii parema kui vasaku tule kohta ja lisame, et kui pirn on H4)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.5% - SQL: 60.5%]