Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: kas selline jama on võimalik, appiiiiiiii !!!!??? (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 3753)
murunugis
huviline



Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 1,9TDI 96kw avant 04a

postitati 22.12.06 09:49
kas selline jama on võimalik, appiiiiiiii !!!!???



Kas keegi on kokku puutunud olukorraga, kus geneka rihma purunemise järel auto ei käivitu. A4, 98a , tdi 81kw purunes geneka rihm. Sõitsin teelt kõrvale jätsin seisma, uurisin olukorda ja otsustasin auto lähedal asuvasse parklasse sõita. Auto läks turtsudes ja paukudes käima. Peale 50m sõitmist suri välja. Järgmine päev vahetati rihm ja pingutus rullik, kes ka pahategija oli. Auto aga keeldub käivitumast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 22.12.06 10:00


Juhe vast vaja järgi visata i suppose?


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
murunugis
huviline



Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 1,9TDI 96kw avant 04a

postitati 22.12.06 13:09


Nii, mõned mehed väitsid, et purunenud rihma tükid lendasid mingil moel mootori hammasrihma vahele ja see libises mõned hambad edasi. Süüde vale ja asi jokk.?????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.06 13:24


mõni mees väidab et ei saa su teema pealkirjast midagi aru


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 22.12.06 13:44


Tsitaat:
Algselt postitas: murunugis
Nii, mõned mehed väitsid, et purunenud rihma tükid lendasid mingil moel mootori hammasrihma vahele ja see libises mõned hambad edasi. Süüde vale ja asi jokk.?????


Täiesti reaalne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.06 17:32


seda on varemgi juhtunud et purunenud rihm jääb hammasrihma vahele ja siis kas libiseb edasi v tagasi, sittemal juhul läheb puruks :P TDil ei tohiks puruks minna sest laetav rullik annab natukene järgi nii et kõik on täitsa reaalne. Kui auto ei tahtnud käima minna siis poleks pidanud seda käima panema, kui rihm on kõvasti üle hüpand võib olla et nüüd on klappid kõverad kui kukeseened :P kl. kambrikaas maha, süütekell järgi ja asjad paika....ehk vedas :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 22.12.06 17:34


mina olen üks nendest õnnelikest kellel 1.9 TD mootori geneka võll välja jooksis ja rihma ümber alumise rulli otsa mäkerdas ... tulemus hammasrihm puruks ja klapid peas!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 22.12.06 18:49


Siingi üks õnnelik näide , aga V6 2,8 - sama stsenaarium.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 22.12.06 21:28


Samas mina olen üks õnnelikest kes on lausa mitmel korral klapid konkreetselt pähe lasknud ja mõlemal korral on mootor käinud peale rihma/keti õigesse asendisse paigaldamist laitmatult. Mõlemal korral on tegemist olnud sellise mootoriga kus klapisääre ja kolvi liikumise telg on paralleelsed, st, et klapid ei ole nn "viltu". R4 TDI peaks vist samamoodi olema, seega enne kui kaant maha võtma hakata tasuks märgid paika panna ja asja kontrollida.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.06 21:42


vahest juhtub ka nii et kui hammasrihm puruks läheb ja klappid pähe lähevad peksab mõned hüdrotõukurid puruks aga midagi eriti hullu ei juhtu, ühel mu tuttaval Volvo 2,5TDiga, veepump läks laiali (hammasrihm jookseb üle) ja oli mootor koos. paigaldasime uue rihma ja hakkas pill käima ja sõitma, sai u 6 kuud sõita tuli mingi imelik klõbin sisse ja kui vaatama hakkasime oli 3 tõukurid täielik sodi, algul nagu oli kõik OK ja toimis aga asi sai ikkagi haiget :P mis siis ikka, uus komplekt tõukureid ja tuld!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 23.12.06 09:15


scottimees tundub et sa jagad asja küsin sult ühe küsimuse. Nimelt mul jama selles, et 1) külmalt käima panne släheb läima kuid kergelt pöörded kõiguvad 100-200 pööret. 2) Külmalt käima pannes tundub et üks tõukur teeb kerget klõbinat üks 5 sekundit ning see järel kaob. Siit küsimus, et tõukureid vist ühe kaupa ei anna vahetada kogu komplekt koos? Autos 2.5tdi 98a a4, mis hinnklassis nad sellele liiguvad ?


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 23.12.06 09:38


tõukureid ei pea vahetama ainult sellepärast et ta 5 seki klõbiseb, see on normaalne nähtus mitte uuel autol ja päris paljudel masinatel teevad tõukurid nii (minu omal ka). aga mul on üks küsimus, palju su A4 sõitnud on? 2,5stel on selline haigus et kusagil u. 250000 km juures läheb mootor kokku kui ei vaheta õigeaegselt tõukureid, nookureid + nukkvõlle. :S see on päris kallis lõbu, aga selline remont on isegi tehase poolt ette nähtud. tehase viga, vale mootoriehitus ja kui need asjad on kulunud, hakkavad nookurid vahelt välja hüppama, klappid kinni jääma ja sada häda veel ja kui nookur jääb kuhugi vahele siis võib ainult oletada mis juhtuda võib. siiani on kahel 2,5sel TDil minu praktikas selline asi juhtunud, üks tüüp tuli väga õigel ajal kui ühel silindril viskas kõik nookurid vahelt välja ja üks pütt ei käinud ja ühel sai niisama 250000 kõik asjad ää vahetatud. See sama mootor tehti natukene ringi kuskil kui ma ei eksi 2003 aastal ja selle uuema versiooni juppid sobivad vanale V6le ka, need on paremad ja jäävad paremini kestma, keegi kunagi juba mainis seda siin foorumis minu teada. A mix pöörded ujuvad, see on kll hea küsimus, pole nagu varem V6'l sellise probleemiga kokku puutunud, ütlen ausalt... VP44 pumbaga...eks see pump paneb neid kõikuma, ainlt ei tea mix, see on just selline pump mis suudab mootorikäiku ühtlaseks teha isegi kui 1 pütt on tagant ära, väga tark jubin :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 23.12.06 09:55


Huinaa tegelt teab palju ta sõitnud on. Spidol on miski 195k hetkel, ei oska öelda kas on keritud või ei. Eelmine omanik ei kerinud minu arvates. (naisterahvas oli). Kallis see 250k hooldus koos vastupidavamate juppidega around läheb?


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.06 02:55


täpselt uurin siis sinu jaoks uue aasta esimestel päevadel aga kunagi üks tuttav mainis midagi et pidi räige laks olema, kindlasti viiekohaline number ja see kohekindlasti ei alga mitte 1ga...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prr
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 & A4 Cabrio

postitati 30.12.06 04:20


Teema pealkiri peaks kajastama/väljendama max inffi postituse kohta.

Ostke oma teemale pealkiri ja proovige uuesti.


lapsest peale on hobused meeldinud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.9% - SQL: 63.1%]