Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Peegli soendused? (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2441)
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 29.11.06 20:11 Tsiteeri
Peegli soendused?



Selline küsimus, et mis moodi ma teada saan kas mul peeglitel soenudsed on? Autoks a4 98a 2.5tdi ... kui ikka vahepeal oli külm väljas, siis nagu laksust küll puhtaks ei löönd neid peegleid.


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 29.11.06 20:43 Tsiteeri


ega ta neid laksust ei löögi puhtaks :D kui ta nii teeks siis lööks ta need laksust kildudeks ka :D

aga üldjuhul kui on el peeglid siis on ka soojendusega kuigi soojendus ei pruugi peeglitel alati töötada

aga vihmase ilmaga peaks näha küll olema kui hommikul autosse lähed ja peegli klaasid märjad on siis lükka soojendus sisse ja vaata kas kuivavad ära :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 29.11.06 21:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: leits
Selline küsimus, et mis moodi ma teada saan kas mul peeglitel soenudsed on? Autoks a4 98a 2.5tdi ... kui ikka vahepeal oli külm väljas, siis nagu laksust küll puhtaks ei löönd neid peegleid.

keera peegli alt kaan maha ja vaata kas juhtmed lähevad klaasi külge. paari-kolme minutiga peaks klaasid olema juba väga kuumad(50-60 kraadi), keegi pani kunagi lingi ka selle kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 05.12.06 18:42 Tsiteeri


ei tea kuidas audil on, minu enda audil pole peeglidel soojendust aga ntx 99 a mazdal asi toimib nii et kui lülitad tagaklaasi soojendus sisse siis hakkavad peeglid ka vaikselt lahti sulama ja kuivama, seda on väga hästi näha ka. kõigepealt sulab keskkoht lahti ja siis ülejäänu ümbrus, auru on võimalik ka näha :P ja btw see teema on natukene vales kohas :P ma saan aru kll et tegemist on diiselmasinaga aga ikkagi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 05.12.06 19:17 Tsiteeri


tänud vastanutele, homme uurin täpsemalt järgi


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 20.12.06 19:51 Tsiteeri


Nojah proovisin mingi päev, tundub et nad ei tööta mul, kuigi MINU ARVATES on nad mul olemas. Panin soenduse põhja samuti ka tagaklaasi soendus sisse, aga klaasid soojaks ei lähe ?Oskate soovitada, kust viga otsima hakata?

e:Keegi tark väitis, et ka kylmamootoriga, peaksid 2-3min'ga peeglid soojad olema, aga mul külmad, mis külmad. Mingit moodi sai tehasest järgi uurid, kas nad üldse lisades on olemas VIN koodi järgi, ehk keegi annab vajaliku lingi selle jaoks / maili ? Kuid ma arvan, et suht uus auto 98a, et peaks olema, vanadel b4'del isegi ju on.


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 21.12.06 07:58 Tsiteeri


See ei sõltu auto vanusest, vaid esimese omaniku rahakotist ja asukohamaast. Seega soojalt maalt või Eestist esimese omaniku leidnud autodel reeglina ei ole :P

Samas veidikese tehnilise taibu korral võid osta omale soojenduselemendiga peegliklaasid ja ise juhtmed tagaklaasisoojendusega kokku kaabeldada ;)


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tsooru
huviline



Registreerunud 14.09.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 21.12.06 08:39 Tsiteeri


Minul jälle selline küsimus teadjatele.
Kui oma A4 ostsin siis küljepeeglid olid ilma soojenduseta ja ilmselt ka originaalid sest mõlema klaasid olid korralikult servadest pruuniks tõmmanud (peeglid muidu el. ja ilma soojenduseta). Õnnestus siis juhipoolne esimeste külmadega ära lõhkuda ja klaasi eest ära võttes selgus, et peegli korpusesse tulid kaks juhet millel klemmid küljes ja mis niisama tühjalt seisid. Et kas need võiksid olla soojenduse juhtmed ja kui neile soojendusega peegel külge pookida tea kas hakkab äkki tõõle ka. Hirmus huvitav oleks teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 21.12.06 09:00 Tsiteeri


Lülita tagaklaasisoojendus sisse ja mõõda testriga pinget klemmidel ;) Osadel autodel oli peeglisoojendus temperatuurist sõltuv (ma ei tea, kas neil, millel näidikute vahel välistemperatuuri andur oli, või millistel) ja üle +5C ei rakendunud.

Kui pinge olemas, siis pane aga küttega klaasid külge.


P.S. Kui sul juhtmed olemas, aga peeglid kütteta, siis kindlasti ei ole tegu originaalklaasidega.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 21.12.06 10:10 Tsiteeri


Soojendusega peeglile läheb jah 2 juhet külge ja soojendus peaks sisse lülituma koos tagaklaasi soojendusega ja töötma peaks nad igal ajal olenematta aastaajast ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 21.12.06 11:02 Tsiteeri


Krt netist uurides, nagu olid peeglisoojendused lisadeks märgitud ostes :S Keegi ei mäleta seda VIN koodi järgi asja, et sisestad selle ja audi mehed saadavad mingi info, mis lisad autol on vms? Hmm kuda moodi see peegliklaas ära käib? Uuriks kas mingeid juhtmeid l2heb sinna alla või mitte, vihmase ilmaga on suht kehva. Kui tagaklaasi soojendus sisse lükata ja katsuda peeglit peaks ta soe olema?


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 21.12.06 14:45 Tsiteeri


Lase peegel ühte nurka lõpuni välja.Peegli taga on kinnitus nelja "naksuga" need painutad kruvikaga aidates (olen saanud ka ilma) eemale ja klaas käes.Soojendusega peegliklaasil peab olema 2 pistiku vastet kui neid ei ole siis ei ole ka soojendusega klaas.Peegli sisse peaks tulema kaks juhet mis lähevad klaasi külge.Ja peegli klaasid peavad minema suht soojaks seistes isegi vesi hakkab aurama klaasil.Mõnedel isenditel läheb soojaks klaasipesu düüsid, kui need on juba tehase poolt pandud- kolm soojendust ühe lülituse all niiöelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 22.12.06 19:23 Tsiteeri


Minu autol neid siiski pole ;) Kurb kuid tõsi


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.6% - SQL: 66.4%]