Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Milline audi A6? (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2554)
TEH
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.03
Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: D3

postitati 20.10.03 20:21 Tsiteeri
Milline audi A6?



Kuna paljud sõbrad omavad just audit, peavad seda ainuõigeks ja ei vahetaks seda milelgi vastu, siis tekkis ideena uue auto soetamisena variant Audi A6(vana kerega) Siinkohal huvitaks et millist mootorit eelkõige eelistada. Soovitavalt autom. kastiga ja Quattro ei teeks ka paha. Samas huvitaks antud mootorite kütusekulu. Kerevariant võiks olla Avant. Samuti ei saa välja jätta ka hooldekulusid- kokkuvõtteks kõike mida peaks teadma enen kui osta Audi A6.Kuna endal kogemused Audiga praktiliselt puuduvad, siis kuulaks heameelega omanike nõu.


20vt
STANCED
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 20.10.03 20:41 Tsiteeri


Olen kuulnud, et 2.8 V6 pidavat olema väga kylma/kuumakartlik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 20.10.03 20:51 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3130
vot sike auto myygis :)
võin kõike rääkida...
Kytusekulu...keskmiselt 10/100..isegi 9,5
2 aastat meie peres olnud...ja muud see auto pole nõudnud kui õli vahetust...rihmade vahetust...ja korrapäraseid hooldusi........kõik funkab ja yltse heas korras :P aga jah...auto on hea...kindlasti soovitan :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 21.10.03 07:45 Tsiteeri


mul siis a6 quattro. kuna alles värske omanik siis kohemusi palju ei ole aga esimamuljed ainult positiivsed. mootor 2.8 linna ja mnt keskmine on 10 liitrit.:cool:

WarAngel mis mõttes kuuma ja külma kartlik enne ostu sai korralikult uuritud ja puuritud auto kohta seda kuulen küll esimest korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 21.10.03 07:50 Tsiteeri


Minu teada on 2.8 puuritud 2.6.
Selle 0.2 liitri vörra on sylindri seinad ohemad. Ma pole 100% kindel aga nii olen kuulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 21.10.03 08:15 Tsiteeri


War, sa pead vist silmas 30V 2.8 mootorit. Vana kohta mina midagi halba ei oska kosta. pigem vastupidi 12V 2.8 isegi ökonoomsem kui 12V 2.6...seda quattro puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 21.10.03 08:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ACE16V
War, sa pead vist silmas 30V 2.8 mootorit. Vana kohta mina midagi halba ei oska kosta. pigem vastupidi 12V 2.8 isegi ökonoomsem kui 12V 2.6...seda quattro puhul.



seda olen ka mina kuulnud et 2.8 ökonoomsem


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 21.10.03 08:41 Tsiteeri


Aasta sõidetud, 2,6 V6, AT, sedaan, oma läbisõit 40 000. Kõige hullem on nö 120 000 km hooldus, mis nii 10k ringis. Muidu kõik ok, vahetanud esimesed klotsid/kettad, termostaadi ning süüteluku põhja. Midagi paha ei ütle, ainult kahju, et avanti ei taibanud osta.;) Väga hea auto, hetke keskmine bena kulu lausa 9,2:D.
Olen ka kusagilt kuulnud 2,8 kohta, et pidada veidi tundlikumad olema, aga reaalselt kellegi kogemust ei tea ning siinkohal sõna sekka ei oska öelda. Kiirenduse kohapealt samuti - 2,6 110 kw - mingi püss ei ole, aga kohapealt minnes foori all nii mõnelegi kibelejale teeb ära, nii et probeleemi ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 21.10.03 09:06 Tsiteeri


Ma olen kuulnud ka 2,8 kohta just kiidusõnu.

Aga kui kuus ikka on sõitmist 3000 - 5000 nagu mul ikka juhtub siis soovitan soojalt 2,5TDI-d.
Aasta aega tagasi vihkasin diisleid - et jube mootori mölin ja uimased. Kuulake Audi 2,5TDI mootorit kui ta on soojaks läinud - ei mingit mölinat.
Ja uimase jutu koha pealt teeb ikka paljudele bensukatele ära - turbo annab ikka päris palju juurde.

Kütuse kulu on müstika - registrimassiga ~ 2 tonni masin tehase andmete järgi maanteel 90 km/h sõites 4,4 L/100km

Ja se on tõsi ise sõidan pidevalt kütuse kuluga 5 L/100km linnas 7-8 kuidas vajutad.

Pole ka ime kui maanteel sõidad KUUENDA KÄIGUGA 120km/h pöörded on 2000 peal.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 21.10.03 12:29 Tsiteeri


krt, teeb ikka kadedaks küll. mul naine kogu aeg siunab: osta disla, osta disla. aga nu, püssi ei tahaks kah põõsasse visata! äkki piaks siukse disla tööautoks ostma ja püssiga põrutaks pühapäeviti aga noh pole ju niipalju pappi, et 2 autot pidada jälle. krt2otsaga asi:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.10.03 17:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja TEH
Audi A6(vana kerega) Siinkohal huvitaks et millist mootorit eelkõige eelistada. Soovitavalt autom. kastiga ja Quattro ei teeks ka paha. Samas huvitaks antud mootorite kütusekulu. Kerevariant võiks olla Avant. Samuti ei saa välja jätta ka hooldekulusid- kokkuvõtteks kõike mida peaks teadma enen kui osta Audi A6.Kuna endal kogemused Audiga praktiliselt puuduvad, siis kuulaks heameelega omanike nõu.


Hmm. Isend olemas. 2001-2002 aastal omasin 2,6 V6 93.a. Couped. Kütusekulu kohta niipalju, et 2.6 tundus tõesti rohkem rüüpavat, isegi ainult esisillalise ja manual kastiga auto puhul. 2.6 võttis maantee 8,5-10L, linn 13-14L vahet eriti polnud kas suvi või talv noh mingi 0,5L. Momendil 2002 aastast siis A6 2,8 Q AT Avant :) Kütusekulu suvel maantee 90-120 ~9L talvel 10L, suvel linnas 12-13L talvel mingi 13-14L. Pean mainima, et eriline imeja tüüpi pole ja sõidumaneer on kiirem kui keskmisel eestlasel. Mis mootorit puudutab siis 2.6 oli kole uimane. 2.8 peale istudes oli kohe teine tunne. Asi läks tunduvalt paremini pöördesse ja käib kah kuidagi vabamalt. Igasugu filtrid, küünlad pudipadi loomulikult mõlemal said kohe vahetatud. Arvestades seda, et coupe oli mul 2.6 manual ja esivedu ja momendil a6 2.8 AT Quattro Avant seega tunduvalt kogukam isend ja mingi 1L keskmiselt juurde pole sugugi palju :) 12V V6 mootori kohta kokkuvõttes ütleksin üldiselt, et ega ta laksu eriti ei kannata ja kuumaga on tal tõesti probleemid, mõlema auto puhul aitas väga palju termostaadi väljavahetus. Hea külg on see et talvel pole salongist sauna tegemisega probleemi kui jala gaasipedaalile unustad :D Kui ostad vaevalt, et kahetsed. Kogemus eelmisest kole külmast talvest... Hommik ~35 miinuskraadi, minu 12V läks käima suht nobedalt ilma pikema mureta, aga sõbrapoisi 24V V6 2.8 A6 2000 aasta ei läinudki käima, jube sahin ja starteri undamine ainult kostus mootorist. Aku oli uus, kõik korras õlid vahetatud jnejne, käivitus alles siis kui soojas ruumis tükk aega seisis :P

Krt. Kui olin selle pika jutu kirja pannud koitis, et olen selle kohta ka oma carpagel juba jutu ära kirjutanud. Niiet piilu sinna kah :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.3% - SQL: 49.7%]