Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: C5/D2 tiptronic kasti reguleerimine (Vastuseid: 106 | Vaatamisi: 63527)
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 20.10.07 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
See on küll huvitav leid sul. Ei tea, kas C4 masinate kastide puhul kannatab ka midagi säärast teha?


c4 automaat 2.8q kastil ei leidnud koodi üldse...oli ka sama huvi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 23.10.07 21:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
täna läksid kasti seaded igatahes 00010 peale ja no selline aimatav vahe siiski puudub...



Tsitaat:
Algselt postitas: spcvnd
veel soovitaks kasti "vahetuskohad" (i.keeles on see tegevus throttle body adaption) ära resettida(kui vahest kast ei suuda otsustada mis käik panna või paneb paugu vahetusel), seda saab teha "Engine module" -> "Measuring Blocks" -> "grupp 060" ja panna sealt "switch to basic settings".


uuesti õppimine tahab mingi ndla sõitmist umbes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mouse
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 14.11.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 3.7 Quattro

postitati 22.12.07 08:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Kui kellegil soovi, siis mul on litsentsiga programm ja juhe olemas...


nagu ma aru saan,käid sa pidevalt ka tartu vahet. on endal ka soov see ümber lasta programmeerida.ehk saame kokkuleppele,kuna elan ise tartus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.07 08:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mouse
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Kui kellegil soovi, siis mul on litsentsiga programm ja juhe olemas...


nagu ma aru saan,käid sa pidevalt ka tartu vahet. on endal ka soov see ümber lasta programmeerida.ehk saame kokkuleppele,kuna elan ise tartus.


Kõik vastab tõele aga olen otsustanud kaste mitte näppida (programmeerida) sest ei taha vastutust võimaliku tagajärje üle.

Ma nüüd ei väida, et midagi juhtub aga kui juhtub (kasvõi lihtsalt vanadusest annab kast saba) siis oleks ma esimene kelle suunas näpuga näidatakse. Elu on õpetanud, et palju odavam on osadest asjadest eemale hoida.

Kui aga soovid, et keegi Sul seda teeks siis anna oma kontaktid ning kindlasti Tartust keegi eraisik teeb selle hea meelega ära.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mouse
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 14.11.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 3.7 Quattro

postitati 22.12.07 09:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Kui kellegil soovi, siis mul on litsentsiga programm ja juhe olemas...


huvitav...aga siit ma loen just välja,et sa nagu pakud oma teenust. väga imelik küll...:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.07 11:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mouse
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Kui kellegil soovi, siis mul on litsentsiga programm ja juhe olemas...


huvitav...aga siit ma loen just välja,et sa nagu pakud oma teenust. väga imelik küll...:mad:


Loe kuupäevasid millal postitused tehtud on!!!

Ja mainisin, et enam ei tegele sellega, kunagi sai mõned tehtud ning mingit tulemust nagu ei olnud seega enam ei näpi.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
navigator
huviline



Registreerunud 21.08.05
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad 2008 3,0TD Quattro, GAZ V8 bagi

postitati 11.01.08 11:25 Tsiteeri
A6



mul siis ka C5 kere aga 1,8 T moto 110kw et kas ka sellel annab koodi muuta ja mis kood peaks olema?? kas sama mis teistel motodel? kas Lääne-virumaal keegi teeb ka seda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
karuerik
huviline



Registreerunud 02.09.05
Asukoht: Rannamõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Allroad 2.7T

postitati 14.03.08 16:31 Tsiteeri


Ehk oskab keegi öelda Audi Allroad 2000a 2.7T tiptronicu muutmiseks koode ? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 14.03.08 16:46 Tsiteeri


www.google.com

muidugi võib ju ka ise proovida mille omaks võtab...aga seda muidugi omal vastutusel. ;)

eespool panin paar linki, sealt võid ka otsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karuerik
huviline



Registreerunud 02.09.05
Asukoht: Rannamõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Allroad 2.7T

postitati 14.03.08 17:12 Tsiteeri


Ma nagu suht põhjalikult googeldanud, mingid variandid olen leidnud... 00032, 00022, 01032, 01022, 01012, 00101 jms, neid pole veel proovinud...mõtlesin/lootsin et ehk kellelgi konkreetselt kogemusi :)
need sinu pandud lingid nagu kah tzekkasin läbi :P


Tsitaat:
Algselt postitas: spcvnd
www.google.com

muidugi võib ju ka ise proovida mille omaks võtab...aga seda muidugi omal vastutusel. ;)

eespool panin paar linki, sealt võid ka otsida.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
karuerik
huviline



Registreerunud 02.09.05
Asukoht: Rannamõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Allroad 2.7T

postitati 19.03.08 14:44 Tsiteeri


Ei sobinud ükski neist koodidest 2000 a Allroadile... :S grazy värk...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
murka390
huviline



Registreerunud 06.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 01.04.08 16:26 Tsiteeri


on keegi seda 0...10 koodi 98 aasta 2,4liitrisele A6le ka edukalt külge pookinud?
Jama selles, et kui kurvis pidurdada suurema hoo pealt ja uuesti kiirendada peale pööret, käib suht tihti korralik nõks autost läbi. Oleks sellest abi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 01.04.08 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: murka390
on keegi seda 0...10 koodi 98 aasta 2,4liitrisele A6le ka edukalt külge pookinud?
Jama selles, et kui kurvis pidurdada suurema hoo pealt ja uuesti kiirendada peale pööret, käib suht tihti korralik nõks autost läbi. Oleks sellest abi?


Ilmselt lõhnab kasti remondi järele. Muidugi abiks ka korra arvuti alt läbi lasta, võibolla mingi elektrooniline viga. Ja kellel see arvuti juba olemas on ja kasti kontrollid, siis võid ju lasta selle koodi ka kohe samas ära muuta. Teed väikse proovi ringi ja kui pole rahul, lased tagasi muuta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 01.04.08 19:43 Tsiteeri


küsiks hoopis järgmist. Kas kusagilt saab muuta käiguvahetus kohtasid/punkte? C5 2.5tdi esivedu olenemata koodist, kas 00 või 10, ikkagi vahetab seal 2200rpmi juures käike. Imo. diisli ja selle kasti koosluse puhul täiesti pointless. Ideaalis võiks seal 1800 juures vahetada. Olen muidu ise selle 10 koodiga ligi pool aastat sõitnud ja sai prooviks 00 tagasi pandud, et äkki vahetab madalamalt, kuid ei midagi. Loomulikult kasti üldine käitumine muutus 100% ja never ei sõida enam selle tehase seadega. Lisaks . . . kas kuidagi saab ravida kasti "venimist?" Olen sama probleemi ka teistel samasugustel täheldanud.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresR
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad

postitati 02.04.08 08:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: murka390
on keegi seda 0...10 koodi 98 aasta 2,4liitrisele A6le ka edukalt külge pookinud?
Jama selles, et kui kurvis pidurdada suurema hoo pealt ja uuesti kiirendada peale pööret, käib suht tihti korralik nõks autost läbi. Oleks sellest abi?


Kui sa alguse poole loeksid kõik läbi, siis leiaks sa selle(teine postitus):

"veel soovitaks kasti "vahetuskohad" (i.keeles on see tegevus throttle body adaption) ära resettida(kui vahest kast ei suuda otsustada mis käik panna või paneb paugu vahetusel), seda saab teha "Engine module" -> "Measuring Blocks" -> "grupp 060" ja panna sealt "switch to basic settings"."

Endal ka 00010 seaded ja ei pauguta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 02.04.08 09:11 Tsiteeri


Lynx: see C5 kast ongi rõve venitaja, minuarust ei tee seal mingeid imesid. Ise pole seda koodimuutmist proovinud.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
murka390
huviline



Registreerunud 06.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 02.04.08 14:41 Tsiteeri


lasin nüüd mõlemad asjad ära teha, kuid erilist vahet pole märgata küll. Vahel kui langetab käiku kiirendamisel, siis käib ikka nõks läbi alguses - st. ei lähe sujuvalt.

edit: muidu käsitsivahetamisest paistab küll, et on kiirem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 02.04.08 18:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: murka390
lasin nüüd mõlemad asjad ära teha, kuid erilist vahet pole märgata küll. Vahel kui langetab käiku kiirendamisel, siis käib ikka nõks läbi alguses - st. ei lähe sujuvalt.

edit: muidu käsitsivahetamisest paistab küll, et on kiirem.


Kui käib nõksuga või paugutab, siis ikkagi tegu mehhaanilise kulumisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 01.06.08 11:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Lynx: see C5 kast ongi rõve venitaja, minuarust ei tee seal mingeid imesid. Ise pole seda koodimuutmist proovinud.

ICE, imesid ei teegi, aga selle lollaka õppiva funktsiooni lülitab välja, mis rahuliku sõidu ära õpib (teeb järeldusi kasti kolmest koormusparameetrist) ja ei lase rahulikul möödasõidul (mitte kickdown) käiku kõrgemale vahetada enne kui on juba hilja, või siis ikkagi kickdowni pead pressima enne kui kast käike vahetama hakkab. Välja lülitatult on kastil suva nendest kolmest koormusparameetrist ja käitub vastavalt pedaali asetusele koheselt.
Igal juhul soovitan soojalt, kelle viiene kast seda võimaldab. Seniks olen ainult positiivset tagasisidet saanud, kellel ära muutnud olen.

Tsitaat:
Algselt postitas: villu157
Tsitaat:
Algselt postitas: murka390
lasin nüüd mõlemad asjad ära teha, kuid erilist vahet pole märgata küll. Vahel kui langetab käiku kiirendamisel, siis käib ikka nõks läbi alguses - st. ei lähe sujuvalt.

edit: muidu käsitsivahetamisest paistab küll, et on kiirem.


Kui käib nõksuga või paugutab, siis ikkagi tegu mehhaanilise kulumisega.


Paugutab ka siis kui ABS andurid korralikult ei tööta ;) Elus näide olemas, ise kah alguses ei uskunud. Tõmba täiesti korras autol ABSi kaitse välja ja vaata, mis kast selle peale kostab :P

PS! Ühegi diisli kasti mina näppinud pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 11.06.08 23:37 Tsiteeri


Ehk keegi viskaks ka minu masinale arvuti järele ja teeks selle kasti mugavamaks, närvidele käib see käikude venitamine...samuti võiks veakoodid ja nende tähendused siis juba üle vaadata, kui neid eksisteerib.
Tegemist C5 A6 1.8t tiptronic -99a.
Vastutus oleks minu kanda :)
Mõned õlled annaks ka üle vaeva eest ;)


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 06.07.09 12:35 Tsiteeri


Leidsin erinevaid koode proovides päris huvitava ja teistest kõvasti erineva koodi 01021. Minu auto kast tunnistab ainult 1-ga lõppevaid koode, 00001,00011 ja 00031 vahe oli vaevumärgatav. Nüüd aga toimub käiguvahetus normaalselt sõites 2200-3000 vahel ja suht kiiresti, kiiremini toimib ka käsitsivalik roolilt.
Kes soovib, see proovib.
Eelpoolmainitud vahetuskohtade nullimise võiks ka teha peale koodivahetust.
Jutt käib siis 4,2 mootoriga ja 5hp24 kastiga autodest. Teiste kohta ei tea.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 28.08.09 14:33 Tsiteeri


A8 98a 4.2 quattro 5 käiguline automaat. Sooviks ka tiba sportlikumat modet. Hetkel linnavahel käsitsi tipin. Muu ei häiriks aga just see et alla ei vaheta minu maitse järgi piisavalt ruttu.
Kes Tallinnas aitaks?

Terv, Margusja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
DonNiger
huviline



Registreerunud 25.10.06
Asukoht: Eestist eemal
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.9TDI 96kw

postitati 08.11.09 14:57 Tsiteeri


Keegi kuuekäigulist ka progenud on?

Mul originaalis 0000001 ees.
Ühtegi sellist koodi, mis siin teemas kirjas on, ei söö.


http://static2.nagi.ee/i/p/529/16/13229249d7a129_l.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.11.09 18:16 Tsiteeri


Mida sa selle multitronicuga teha üritad? Siin teemas on juttu ikka tiptronicutest :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
DonNiger
huviline



Registreerunud 25.10.06
Asukoht: Eestist eemal
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.9TDI 96kw

postitati 08.11.09 18:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mida sa selle multitronicuga teha üritad? Siin teemas on juttu ikka tiptronicutest :D.


Äkki on võimalik kuidagi sundida sõitu alustama alati esimese käiguga. Kui sõitma hakata, siis läheb 2>1>2 jne


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.2% - SQL: 39.8%]