Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Autor:
Pealkiri: Alternatiivid Audi Quattrole (Vastuseid: 147 | Vaatamisi: 45871)
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 04.02.06 17:02 Tsiteeri
Alternatiivid Audi Quattrole



Ütlen kohe ära, et ei tahaks siin kuulda mitte ülistuslaulu Quattrotele vaid VÕRDLUSI teiste analoogidega (st ainult 4x4 sõiduautod - las maasturite ja igasuguste libaneliveoliste linnamaasturite ning sõiduautode jutt jääda mujale). Eesmärk pole ju see, et kõik omale Audid (Quattrod) ostaks, vaid see, et Quattro saaks just nimelt see, kes seda tõesti vajab ja temaga ka pärast rahul oleks.

Subaru on vist kõige tõsisem konkurent, aga Subaru Legacy on vastav pigem A4-le, mitte A6-le. Impreza jällegi vastav pigem B2 kerega Quattrotele (A3 ju libanelivedu). Tehnika on Subarutel peajagu üle (viskolukud, aeglusti universaalidel), kuid imeõhuke plekk muutuks minu käes kohe mõlgiliseks. Varuosade hinnad on nii ja naa: nt 4WD Legacy käigukast UUENA maksab alla 5000kr, kuid nii mõnegi muu jubina hind võtab õhku ahmima. Ja kuna vajan suuremat kui Legacy (vähemalt praeguses eluolukorras), siis olengi jäänud ise 100 Avant Quattro juurde. Vanemad pisikesed Subaru (4wd ja turbo) sportautod on minu arvates vägagi huvitav alternatiiv Audi Coupe Quattrole, ja ka hinna poolest isegi odavamad (vt näiteks seda müügikuulutust).

Hetkel sõidan BMW 525 iX-iga. Auto on ülikorralik ja väga väikese (tegeliku) läbisõiduga, kuid vaatamata tervele hulgale hobustele puudub alumise otsa moment täielikult. Kõrgematel pööretel lippab muidugi kenasti. Heaks võrdluseks oli täpselt samas kohas lollitamine päeva jagu hiljem, kus enne oma "51+kW" diisel-Quattroga käisin: kui diisel jaksas teha kõikidel pööretel seda mina mina tahtsin, siis bemm ei taha madalatel pööretel kuidagi liikuma saada, ja kui saabki, siis ei hoia neid pöördeid, kuid rohkem gaasi tallates saab muidugi rohkem jää peal "kummi vilistada". Kütusekulu vahest parem ei räägi:D. Bemm on muidu paremini juhitav ja 40/60 jaotus ette/taha on väga mugav. Remontima pole kunagi pidanud ja armuda sellesse autosse ei suudaks.

Varem olen sõitnud üksjagu ka W124 3L bensuka 4-matickuga, mis jätab käitumiselt, nagu bemarigi, tagaveolise auto mulje. Mersud mulle lihtsalt ei meeldi oma raskepärasusega, kuid mootor+dünaamika oli sellel paljusõitnud ja üsna äratrööbatud autol siiski parem iX-st.

Ja siis on veel Sierra/Scorpio, mis on samuti tagaveolisena käituvad tõelised neliveolised. Ühe Soomes oleva 4wd autode remondile spetsialiseerunud firma töömehed väidavad nagu ühest suust, et see on neist eelpoolmainituist töökindlaim (ja ka lollikindlaim) 4x4 sõiduauto, kuid varuosade hinnad ja kättesaadavus kombineerituna väga kehva kliirensiga ei ole mind seda autot kunagi ostma meelitanud.

Üksikuid on veel teisigi, aga need on tõesti juba parajad haruldused. Rääkige, miks teie olete jõudnud just nimelt Quattro juurde, või siis miks Quattrost mõne teise neliveolise SÕIDUAUTO kasuks loobunud? Mis on teiste peamised eelised ja puudused Quattro kõrval?


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.06 17:10 Tsiteeri


Kas siin ei ole mitte kirjaviga - null puudu!?

Varuosade hinnad on nii ja naa: nt 4WD Legacy käigukast UUENA maksab alla 5000kr,


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 04.02.06 17:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Kas siin ei ole mitte kirjaviga - null puudu!?
Varuosade hinnad on nii ja naa: nt 4WD Legacy käigukast UUENA maksab alla 5000kr,

Ei ole kirjaviga: SOOMES oli ta hind, viimati kui kontrollisin, just selline, piltlikult väljendades olematu. Neid lihtsalt ei lähe tarvis ja neid on valmistatud varuks, praegu müüakse odavalt (vbl juba läbimüüdud), et vabaneda laovarudest. Keegi ei osta omale käigukasti ju "igaks juhuks", ning Subaru esindaja (sõbra firma) sõnul pole üle 10a jooksul olnud ühtki käigukastiriket (see teemaväline kommentaar oli Audi omanike kiusamiseks:D). Võrdluseks, esiveolise Audi käigukasti hind on ca 10 kordne


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 04.02.06 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Hetkel sõidan BMW 525 iX-iga. Auto on ülikorralik ja Bemm on muidu paremini juhitav 40/60 jaotus ette/taha on väga mugav. Mis on teiste neliveoliste peamised eelised ja puudused Quattro kõrval?
Sigar kerega quattro keskel on torson, saab ka muuta 50/50 suhet.
paigaldades taga silla sisuks automaadi tagasilla 35/9 või ainult sisu ja ette jääb 37/9 tulemus on ees44,3 ja taga 55,7 % ja autol on pepu viskamine alati käepärast.
(muidugi omal vastutusel)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 04.02.06 19:10 Tsiteeri


Sierra ja scorpio kõige vastu pidavamad. :D Noo olge nüüd. Olen ühega ise päris pikalt ratsutanud. Ega ta ikka siht ots tarbelist kasutamist ikka pikalt ei talu. Juba see keti süsteem käigu kastist esi silla välja võttele on üks põhjus. See hakkab üle viskama. Kuna kett venib koormuse all päris ruttu välja. Ja see visko või termo sidur mis seal on, ei rakendu just ka kõige kiiremini. Tagurpidi ei pruugi ta ka alati neliveoline olla. Võibolla oli antud auto lihtsalt surnud isend, millega mina sõitsin. Aga ega omanik ka teda eriti ei kiitnud.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.06 19:18 Tsiteeri


Bemmil saab seda momenti oluliselt tõsta kui mootoril suurema vända käiguga tekitada suurem kubatuur: 2,7-3,0

Mul tehtud 2,8 ja see on nagu öö ja päev võrreldes originaal 2,5-sega...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 04.02.06 22:36 Tsiteeri


Kui ma ei eksi siis olid erinevad uued audi kastid pärnus oluliselt alla 5000.- müügil. Ja see, et kusagil mingil ajahetkel mingit varuosa soodsalt saada oli ei saa küll subaru ostmise põhjuseks olla, selle margi osade hinnad ikka :o:o:o.

Audi on vist üks vähestest masinatest mida saab normaalsele kõrgusele tõsta nii, et põhja alt midagi segama ei jää. Oluline ei olegi mitte niivõrd nelivedu kui just see, et masin põhjale kandma ei jääks. Eriliselt vahvad näited on need nn "linnajeepid", vahel mõne onda või matsta järgi sõites mõtlen, et milleks sellisele autule üldse nelivedu tehtud on, sildade ehitus juba selline, et esimesel suuremal konarusel istub sillatala või õõtsa peal kinni. A välimuselt ikkagi maasturi moodi.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 04.02.06 23:46 Tsiteeri


Mina valisin endale audi kuna see on tsink kerega. Quattro tuli siis kui hakkasin uut autot ostma ja see jäi lihtsalt ette,tegelt oli se esimene Q ilgelt sitt auto kuna oli teist väga halvasti koheldud, praegu on käes kolmas Q ja kui hästi läheb siis homme tuleb neljas. Sõiduelamus oli võimas eriti talvel, praegu kasutan igapäevasõiduks pooleveolist ja igal libedal ristmikul tuleb Q meelde. 100q on hea kõrge auto aga 200 on liialt madal. Siit kusimus kas keegi teab kas jäärada on parem sõita uuema q-ga või vanemaga?


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 05.02.06 22:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Mina valisin endale audi kuna see on tsink kerega. Quattro tuli siis kui hakkasin uut autot ostma ja see jäi lihtsalt ette,tegelt oli se esimene Q ilgelt sitt auto kuna oli teist väga halvasti koheldud, praegu on käes kolmas Q ja kui hästi läheb siis homme tuleb neljas. Sõiduelamus oli võimas eriti talvel, praegu kasutan igapäevasõiduks pooleveolist ja igal libedal ristmikul tuleb Q meelde. 100q on hea kõrge auto aga 200 on liialt madal. Siit kusimus kas keegi teab kas jäärada on parem sõita uuema q-ga või vanemaga?

Kui mõtled, et kas Torseniga või ilma, siis saab võrrelda Kahala sõitude tulemusi. Eilsel sõidul kaks esimest vanad, mul kolmandana Torsen jne....vanem, uuem, vanem ,uuem. Endale tundub, et piirsituatsioonides veab Torsen paremini otseks, tavadiffriga tahab kergemini spinni teha, kui ei kasuta kesklukku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alar Q
huviline



Registreerunud 16.12.04
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.06 11:20 Tsiteeri


Mina ostsin oma Q selle pärast, et sai lõpuks villand golf syncro libaveost. Siiani olen oma otsusega rahul. Torseniga on ikka palju lihtsam autot juhtida. Läbivuse kohta midagi tarka eriti lisada pole, kuna kasutan nelivedu rohkem sportliku otstarbega. Ja kui tuleviku poole vaadata, siis tõenäoliselt tuleb järgmiseks neliveoliseks sõbraks subaru. Põhjus lihtne - subaru oma viksolukkudega on natuke parema juhitavusega. (loe: rohkem ülejuhitavam)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 07.02.06 12:13 Tsiteeri


Ühel tuttaval oli C5 kerega A6Q. Oli igati rahul, kuid liising sai läbi ja soovis uut auto osta. Kuna ta tegeleb ralliga (kaardilugeja), siis järgmiseks autoks oli plaan impreza osta. Naine laitis idee maha, sest sellist mugavust ja lisasid ei suuda impreza pakkuda. Ostis ära uue E500 4maticu ja on ülirahul - külg pidi paremini kurvis ette minema kui audil ja elektroonilised abivahendid ei poo mootorit nii kinni nagu audil.

Ise olen sama täheldanud, et celicaga ja audiga sõites, peab viimasel oluliselt rohkem rada sõites auto välja keerama/külglibisemisesse ajama. Kui taga on veits rohkem vedu, siis rajal peaks auto parem olema.

Kas keegi on täheldanud, miks on 50-50 parem rajal kui 40-60 ?

Lisatud: Lugesin praegu, et uuel rs4-l on ka vist 40-60.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 07.02.06 12:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss

Subaru (4wd ja turbo) sportautod on minu arvates vägagi huvitav alternatiiv Audi Coupe Quattrole, ja ka hinna poolest isegi odavamad (vt näiteks seda müügikuulutust).



Lugesin seda kuulutust: sellel seal lülitatav 4WD. Tuleb meelde mingi `90 a Legacy, millel samamoodi oli 4WD lüliti all(asus käigukangil). Sisselülitamiseks tuli auto seisata ja sidurit ka veel vajutada, ning üle 40 km/h ei soovitanud tehas sõita. Eeldan et tegu samalaadse süsteemiga ja sellisel juhul pidevaks 4WD-ks ma seda ei nimetaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 07.02.06 13:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pealik
Ostis ära uue E500 4maticu ja on ülirahul - külg pidi paremini kurvis ette minema kui audil


Eks see sõltub auto otstarbest, millist nelikvedu valida. Usun, et enamik inimesi siiski ei pea parimaks autot, millel külg kurvis hästi ette läheb. :D
BMW nelikveoline käitub minu arvates samamoodi nagu BMW tagaveoline - tagaosa sõidab tugevalt. Ja mitte ainult jääl, vaid isegi kruusal. õige rehvivaliku korral praktiliselt neutraaljuhitav Quattro aga läheb enamasti sinna, kuhu rooliga suuna kätte näitad.

Viimases Autobildis oli ju Audi Quattro ja BMW nelikveolise võrdlus. Margus Murakas sõitis nendega jäärajal ja leidis, et BMW pidi selleks otstarbeks vingem olema. Kahjuks polnud ringiaegu ära toodud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 08.02.06 09:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ACE16V
Tsitaat:
Algselt postitas: krss

Subaru (4wd ja turbo) sportautod on minu arvates vägagi huvitav alternatiiv Audi Coupe Quattrole, ja ka hinna poolest isegi odavamad (vt näiteks seda müügikuulutust).



Lugesin seda kuulutust: sellel seal lülitatav 4WD. Tuleb meelde mingi `90 a Legacy, millel samamoodi oli 4WD lüliti all(asus käigukangil). Sisselülitamiseks tuli auto seisata ja sidurit ka veel vajutada, ning üle 40 km/h ei soovitanud tehas sõita. Eeldan et tegu samalaadse süsteemiga ja sellisel juhul pidevaks 4WD-ks ma seda ei nimetaks.

Lisaks sellele, lülitub sealt nupust sisse tagasild, kuid seda jäigalt, sest need Subarud millel oli seal käigukangipeal nupp, olid ilma keskdiffrita. Nii, et sõitmiseks pole mõeltud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.06 08:09 Tsiteeri


No ega siin polegi midagi mõelda. Lihtsalt Audi on Subarust parem kuna tegu on valge inimese tehtud / euroopa autoga. Subaru on ralliauto ju. Ostad, keevitad puuri sisse ja tuld. Meie tänavatel pole sellega just mugav sõita. Audi on hea kliirensiga, torseniga, mugav, vastupidav. Ühesõnaga parem.

PS! Kas on olemas neliveolist linnamaasturit ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 09.02.06 08:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
No ega siin polegi midagi mõelda. Lihtsalt Audi on Subarust parem kuna tegu on valge inimese tehtud / euroopa autoga. Subaru on ralliauto ju. Ostad, keevitad puuri sisse ja tuld. Meie tänavatel pole sellega just mugav sõita. Audi on hea kliirensiga, torseniga, mugav, vastupidav. Ühesõnaga parem.

PS! Kas on olemas neliveolist linnamaasturit ?


Kas sa oma audiülistuslauludega liiale ei lähe juba "valge inimene". Oled sa üldse sõitnud ntx viimase Legacyga?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 09.02.06 10:44 Tsiteeri


Subarusid on igasuguseid, ega's kõik neist ralliautod ole ju. Impreza STi on jah üsna põrutav aparaat, aga see on häiriv siiski pigem kaasreisijatele - juht tunneb reeglina rõõmu heast teetunnetusest. Eks ta maitse asi ole...

Linnamaasturitest Mitsubishi Outlander on täiesti adekvaatse püsiva neliveoga. Samuti Mersu ML, Bemm X5, Audi Q7, Cadillac SRX on kõik püsiva neliveoga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.06 12:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Absolut
Kas sa oma audiülistuslauludega liiale ei lähe juba "valge inimene". Oled sa üldse sõitnud ntx viimase Legacyga?

Ei ole ja ilmselt ei sõida ka kunagi. Ei ole huvi lihtsalt. Tegelikult on ikka väga suur vahe, kas auto on tehtud siin või sealpool maakera. Vaata, minu auto on 93ndal aastal tehtud. Sõidab nagu uus auto. Kõik on ok. Kui nüüd võtta mõni 93a Subaru ? Seda pole ju enam olemas lihtsalt...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.06 12:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Joel
Subarusid on igasuguseid, ega's kõik neist ralliautod ole ju. Impreza STi on jah üsna põrutav aparaat, aga see on häiriv siiski pigem kaasreisijatele - juht tunneb reeglina rõõmu heast teetunnetusest. Eks ta maitse asi ole...

Linnamaasturitest Mitsubishi Outlander on täiesti adekvaatse püsiva neliveoga. Samuti Mersu ML, Bemm X5, Audi Q7, Cadillac SRX on kõik püsiva neliveoga.


Nujah, X5 ja Q7 võib juba maasturiteks lugeda.
Aga need RAV4-d ja Honda CRX-id ja muud s**ajunnid on vist kõik suht libaneliveolised ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 09.02.06 13:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal

Aga need RAV4-d ja Honda CRX-id ja muud s**ajunnid on vist kõik suht libaneliveolised ?


Kle aitab juba, saime aru sinust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 09.02.06 13:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
Nujah, X5 ja Q7 võib juba maasturiteks lugeda.
Aga need RAV4-d ja Honda CRX-id ja muud s**ajunnid on vist kõik suht libaneliveolised ?


CRX pole suurem asi maastur muidugi ;), aga ka CRV on huvitav aparaat: kui sõidad end edaspidi hange kinni, siis tagasi enam ka ei saa, sest tagurpidi nelivedu lihtsalt ei tööta. Samas oma kliirensi tõttu läheb CRV sealt vabalt läbi, kus sa oma S'ga kõhupeal kiigud.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 09.02.06 13:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
Tsitaat:
Algselt postitas: Absolut
Kas sa oma audiülistuslauludega liiale ei lähe juba "valge inimene". Oled sa üldse sõitnud ntx viimase Legacyga?

Ei ole ja ilmselt ei sõida ka kunagi. Ei ole huvi lihtsalt. Tegelikult on ikka väga suur vahe, kas auto on tehtud siin või sealpool maakera. Vaata, minu auto on 93ndal aastal tehtud. Sõidab nagu uus auto. Kõik on ok. Kui nüüd võtta mõni 93a Subaru ? Seda pole ju enam olemas lihtsalt...

See on juba oma viga kui oma ninaesisest kaugemale näha ei taha :)
Fakt on aga see, et Uus Legacy on juba päris hea auto nii sõitmiseks kui ka lihtsalt vaatamiseks.
Mis puudutab 93 aasta Audit ja 93 aasta Subarut, siis kõik oleneb omanikust. Kindel on see, et Audi omanik on selle aja jooksul rohkem pappi auto alla pannud kui ükski Subaru omanikest. Kindel on ka see, et jaapani autod on õhemast plekist ja mitte nii ilusa ja kalli sisuga (see ei tähenda et nad roostetaksid).
Pealegi on japsid sisumaterjalide kvaliteeti ja materjale alles viimasel ajal au sisse tõstma hakanud.
Viimastel aastate saksa ja euroopa autode tüüpvead teevad juba tõsiselt pahaseks, sest niiaplju kui minu tuttavatel, töökaaslastel neid on, on ühe või teisega ikka mingi jama. Subaru, Honda, Toyota omanikud sõidavad kõik siiani probleemideta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 09.02.06 14:04 Tsiteeri


Tuli meelde, et lisaks eelpoolmainitud ML-Q7-X5-SRX-nelikule on ju linnamaasturid veel ka VW Touareg, Porsche Cayenne, Saab 9-7X, Lexus RX. Neil kõigil samuti püsiv nelivedu.

Teema algataja soovis arutelu alternatiividest Audi Quattro'le, ehk siis rõhuga viimasel sõnal. Mitte alternatiividest Audile. Seega jätkame juttu erinevate nelivedude teemal, jättes salongimaterjalid ja pleki paksuse (mis kokkuvõttes kindlasti auto valikut mõjutavad) hetkeks tahaplaanile.

Mina ise jõudsin Quattroni siis, kui peale Pireti rullika müüki hakkasime kabedamat autot otsima ja C4 Audid tundusid kõik väga hästi säilinud olevat. Kuna aga esivedu oli ja on minu jaoks vastuvõetamatu, siis jäigi üle Quattro. Pika otsingu tulemusel vastas lõpuks kõikidele tingimustele üks S4. Selle autoga esimesest talvest saati olengi nelikveosõltlane...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 09.02.06 14:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Kindel on see, et Audi omanik on selle aja jooksul rohkem pappi auto alla pannud kui ükski Subaru omanikest.


Olen kõrvalt näinud kui palju subaru hooldusele raha kulub ja seda väidet ma ei taha kohe üldse mitte uskuda.

Mis rahval nende "libaneljarattaveoliste" vastu ikkagi on? Kadedus või? Olgem ausad- "libanelivedu" ju tavakasutaja jaoks igal juhul etem. Olen olnud audiga olukorras, kus üks esimene ratas käib õhus ringi ja kõik, hangest välja ei saa. "Libaneliveoga" sellist olukorda ei teki. Lisaks veel ökonoomsus.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 09.02.06 14:36 Tsiteeri


Audi 80 Quattro alternatiiviks julgeks pakkuda ka 1991-2 Subaru Legacy't, nagiseb ja vihiseb rohkem, aga tundub kuidagi konkreetsem ja on pideva neliveoga, turboga mudel liigub ka enam-vähem. Hind palju väiksem, kui Imprezal. Mugavale inimesele kõlbaks 1997- VW Passat Syncro või 4Motion, jällegi pidev nelivedu (torseniga), aga auto pehmem ja mugavam.

Tundub, et teistel markidel käib see nelivedu kuidagi hooti, vahepeal mõnele mudelile pannakse midagi ja siis jälle mitte.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.3% - SQL: 30.7%]