Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Uuest aastast naastrehvid keelatud ? (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1755)
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 01.08.06 04:42
Uuest aastast naastrehvid keelatud ?



Nimelt olen kuulnud selliseid jutte, et uuest aastast pidavat olema keelatud naastrehvidega sõitmine eesti teedel. Huvitav kas sellel jutul on tõepõhi all. Asi on vähemalt minu enda jaoks kahepidine. Mul on korralik komplekt talverhve. Mustrit nii et tapab aga naelu pole eriti enam sees. See otsustaks seega asja et viimased naelad ka välja nokkida ja nendega sõita talve ära. Ise mõtlesin talveks korralikud piigid alla muretseda :) See selleks. Aga kas tõesti siis esimesest jaanuarist on naastrehvidega kõik ? See loll jutt, et naastrehv lõhub asfaldit on juba iganenud möla mida ei viitsi üldse enam kuulata. Pigem on viga teekatte materjali koostises. Vene ajal oli see teistsuguse ehitusega ... tänapäeva euronõuete kohaselt aga teine. Vanasti küll nii palju pigi soojade ilmadega väljas polnud :) Naast lõhub katet oluliselt siis ainult kui seal peal kena Burnout korraldada. Aga jah. Paljud sõidukiomanikud, siin eestimaa pinna peal on kindluse mõttes aastaid naastrehvidega sõitnud ning harjunud ära nende parandavasse sõiduomadusesse libedaga. Kui nüüd ära keelatakse siis on see talv hea vaadata kas õnnetuste arv kasvab või kahaneb (kuigi iseenesest pole selles midagi head )


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 01.08.06 04:56


Ei usu et nüüd nii äkitselt ära keelatakse. Selliseid asju tehakse ikka paari-kolme aastase etteteatamisega. Läti vist keelustab aastast 2008 (või oli 2007?) ja seda teatati ka ette juba paar aastat tagasi. Tänavu proovin korralikud lamellid ära, mul vaja vahest äkki Lätis ka käia :P

Kuigi ma ei tea üldse, mis see talv saama hakkab, automaadiga talvised kogemused puuduvad, paha lugu küll kui üheks hommikuks on mul õue täis tuisand :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 01.08.06 06:53


Mees ära tule hakka jälle hullu juttu ajama siin. Nõme teema, eriti naelrehvi eluaegsele fännile.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.08.06 07:08


kui kunagi keelatakse siis ikka antakse rohkem aega inimestel seda seedida ma arvan. näit 2-3a sest paljudel kui kodus ootavad naelrehvid ja mis ei ole odavad. mis nendega teha siis kui äkitsi ära keelatakse:P ei usu mina seda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 01.08.06 07:14


Ei pea ka seda juttu usutavaks, et uuest aastast keelatakse naastudega sõitmine. Kuigi selles olen kindel, et lähitulevikus saab see juhtuma kuid sellele eelneb kindlasti mõned aastad enne keeluaega algav teavitustöö muudatuste kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.08.06 09:09


Ei keelata 2007a jaanuarist. Kui seda teha otsustatakse, siis teatatakse sellest pikemalt ette.

Lamell vs nael teema on meil siin. Pole mõtet seda siin ka jälle lehekülgede kaupa jahuma hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.3% - SQL: 71.7%]