Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: varastamine ebaõnnestus :D (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 9996)
s
huviline



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.09.03 08:05 Tsiteeri
varastamine ebaõnnestus :D



Niisiis jõudis minu audi kord saada varaste ohvriks. Läksin piljardiklubisse
Bamba, Pärnu mnt-l ning seda juba kolmandat päeva järjest. Parkisin auto
teisele poole teed tänavavalgustuse alla ning umbes poolteist tundi hiljem naastes
selgus, et uksed olid lahti. "Tsiises milline jobu ma olen!" oli esimene mõte! Isusin
autosse ning avastasin, et kellad olid lahti keeratud/lõhutud ning süütelukust järel
vaid sodi. Reval arve ca 16k, õnneks on kasko :) Nädal aega jala käimist ajab ikka
sita keema küll!!!
Loo moraal mulle: kolmas päev on liiast :P


K6ik arvamused on isiklikud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 29.09.03 10:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja s
Niisiis jõudis minu audi kord saada varaste ohvriks. Läksin piljardiklubisse
Bamba, Pärnu mnt-l ning seda juba kolmandat päeva järjest. Parkisin auto
teisele poole teed tänavavalgustuse alla ning umbes poolteist tundi hiljem naastes
selgus, et uksed olid lahti. "Tsiises milline jobu ma olen!" oli esimene mõte! Isusin
autosse ning avastasin, et kellad olid lahti keeratud/lõhutud ning süütelukust järel
vaid sodi. Reval arve ca 16k, õnneks on kasko :) Nädal aega jala käimist ajab ikka
sita keema küll!!!
Loo moraal mulle: kolmas päev on liiast :P

ja mis sind päästis? signa, immo? või olid lihtsalt kobad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 29.09.03 11:12 Tsiteeri


hea et niigi läks. ma ise ka vahest oian autot seal, ausalt öeldes pole eriti osanud kartagi... nüüd siis jälle ettevaatlikum.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
s
huviline



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.09.03 12:13 Tsiteeri


signast ja immost oli "kasu" kõvasti, oleks uksed lahti jätnud ja võtme ette, siis poleks olnud vaja midagi parandada :)
päästis ise paigaldatud seadmed


K6ik arvamused on isiklikud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Miki
huviline

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf 3 VR6

postitati 01.10.03 09:56 Tsiteeri


enam mina sinna ei pargi ja bambas käin takso või bussiga:P


Autoorienteerumine -> http://autoori.pri.ee Foorum -> http://autoori.pri.ee/foorum
Adman Studio OÜ -> reklaamkleebised, kristallkleebised, autode kleepimine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
peep
klubiliige



Registreerunud 03.11.02
Asukoht: Saue
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 01.10.03 12:30 Tsiteeri


Sama teema, sama auto (A6 2,8 Q) ja ei päästnud mitte alarm ega mobikit (need ei hakanud tööle!!!), vaid ise paigaldatud self-made immo süsteem. Tegevuskoht TTÜ parkla, tegevusaeg keskpäev. Ehk vargad tegutsevad kõikjal ja kogu aeg, mingit kasu pole parkimiskoha valimisest, kui tegu pole just valve all oleva kohaga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Svenska
huviline



Registreerunud 25.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra

postitati 01.11.03 16:10 Tsiteeri


Mul oli ka eile õhtul tore üllatus kui autosse läksin. Süütelukk oli segi keeratud, aga ärandamisega need armetud algajad hakkama ei saanud. Puldiga immo vist päästis. Jama see, et nüüd jalakäik nii kaua kui Reval asja remondib.


--
Svenska
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Eeroz
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.03
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 01.11.03 17:52 Tsiteeri


Isegi käisime eile seal Bambas kahe audiga aga õnneks jäid autod puutumata...:)

See mustamäel asuv Bamba on vist veel ohtlikum ses suhtes:(


AUDI - Accelerates Under Demonic Influence
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 01.11.03 17:54 Tsiteeri


mis tõesti on asjad nii hullud või???

kas keegi teab, kas sigartüüpi audisid ka kollitataxe??? ptui ptui ptui:mad:


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Svenska
huviline



Registreerunud 25.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra

postitati 02.11.03 10:57 Tsiteeri


mul ei olnud see asi mitte Bamba juures vaid Linnahalli parklas..


--
Svenska
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Hanc
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Accord

postitati 02.11.03 11:25 Tsiteeri


s, look on the bright side - said ju oma audile tuliuued kellad, kroomvõrega ja puha :)

oo kasko kõikvõimas :D


------------------------------------
Everything is worth doing is worth doing well !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sigma80
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.03
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.8 quattro

postitati 02.11.03 12:36 Tsiteeri


ärge krt rääkige bambast pärnu mnt-l :mad: mina pidin 2 korda oma audit ostma!!! ühesõnaga täpselt seal ma sellest ilma jäingi.....nüüd salalukud peal, katsugu oma "õnne" kui tahavad, jäävadki otsima :D värdjakari...


Ärge ainult kihutage!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 02.11.03 12:45 Tsiteeri


kRT KAS tALLINNAS ASI SIIS NII HULL EI JULGEGI TULLA SINNA.:(:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.03 13:22 Tsiteeri


s mis aasta a6 sul on ? ja kas see salalukkude paigaldus raske ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Svenska
huviline



Registreerunud 25.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra

postitati 02.11.03 14:19 Tsiteeri


kusjuures mind ajas kõige rohkem närvi see, et nad lihtsalt süüteluku ära lõhkusid. Kui sa ei oska ärandada, siis ära roni autosse lõhkuma..


--
Svenska
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Sigma80
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.03
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.8 quattro

postitati 02.11.03 14:42 Tsiteeri


heh....ega inimene ju nii "rumal" et ikka proovib...ega ta enne teadnud, et ei õnnestu :P Muidugi Sinu õnn, et kõigest lukkudega asi piirdus...
Jah...tln-s on täielik hullumaja, lihtsalt nii paljudel tuttavatel s...tasti läinud autodega. Loomulikult eks minagi nagu paljud teisedki õpivad oma vigadest alles peale "pauku" ning alles siis hakkavad mõtlema ebastandardsete ja suht avastamiskindlate salalukkude peale. Signad ja tehase immod ikka liialt standardsed...kahjuks:(


Ärge ainult kihutage!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Svenska
huviline



Registreerunud 25.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra

postitati 02.11.03 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Sigma80
heh....ega inimene ju nii "rumal" et ikka proovib...ega ta enne teadnud, et ei õnnestu :P Muidugi Sinu õnn, et kõigest lukkudega asi piirdus...

Üsna ükskõik kas piirdub ainult lukkudega või lõhutakse pool salongi ära. Omavastutus on ikka 3000.-


--
Svenska
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Sigma80
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.03
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.8 quattro

postitati 02.11.03 22:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Svenska
Tsitaat:
Esialgne postitaja Sigma80
heh....ega inimene ju nii "rumal" et ikka proovib...ega ta enne teadnud, et ei õnnestu :P Muidugi Sinu õnn, et kõigest lukkudega asi piirdus...

Üsna ükskõik kas piirdub ainult lukkudega või lõhutakse pool salongi ära. Omavastutus on ikka 3000.-


nõus:) ega ma öelnudki et 3000 väike papp on.Mina aga oleks "üliõnnelik" olnud kui tervest autost ilma jäämise asemel vaid lukke oleks pidanud vahetama. Ei jõua kaskot maksta kahjuks :(


Ärge ainult kihutage!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
s
huviline



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.03 11:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja raigo
s mis aasta a6 sul on ? ja kas see salalukkude paigaldus raske ?


95 on aastaks. lukkude paigaldus... eks täpselt nii raske kui palju ise sudida ja
peita neid viitsid, üldiselt nokkimise vaev.


K6ik arvamused on isiklikud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Svenska
huviline



Registreerunud 25.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra

postitati 04.11.03 11:44 Tsiteeri


Minul siis kogukahju kalkulatsiooni järgi koos makiga oli 8890.-
Esimest korda elus nägin ma normaalset kahjukäsitlejat, kes asja kiiresti toimetas. Niiet kui Salvas mõni kahju on ja satute Tõnu Nõupuu otsa, siis teadke, et asjad sujuvad soravalt ja igast liigutusest antakse ilusasti telefoni teel teada.


--
Svenska
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 04.11.03 14:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Svenska
Minul siis kogukahju kalkulatsiooni järgi koos makiga oli 8890.-
Esimest korda elus nägin ma normaalset kahjukäsitlejat, kes asja kiiresti toimetas. Niiet kui Salvas mõni kahju on ja satute Tõnu Nõupuu otsa, siis teadke, et asjad sujuvad soravalt ja igast liigutusest antakse ilusasti telefoni teel teada.


mul jälle seesamiga normaalsed kogemused - ei mingit pikka jorutamist ja ajuden..si.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 04.11.03 16:50 Tsiteeri


Mul on olnud IF norm kogemused. Küll siis tegu avariiga (sõitsin tagant sisse :(), aga ka ei mingit jokutamist ega virinat.
Töökaaslane pani siin esimese libedaga üle katuse (MB), vaatame, ERGO hakkab homme otsustama, kas taastatakse või ostavad ära. Ehk saab siis ka kogemuse ERGOST.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 20.11.03 14:25 Tsiteeri


nüüd mul taaskord võimalus hinnata kindlustusseltside tööd, sest öösel murti sisse minu garaazi kus ma autot hoian ja üritati autot ära viia. Tundub, et seekord päästis lisaimmo, st auto ise jäi alles, aga kaasa haarati autost sony makk ja sony mp3 box, garaazi nurgast nokia lamellid ja 20 pulmadest üle jäänud viina (millest 2 oli kohapeal ära tarvitatud) ning auto alt kruviti rattad (16" originaalvalud). Loomulikult pöörati auto täiesti segi, st lõhuti armatuur, süütelukk ja ukselukk, kisuti lahti laepolster ja tagumine iste :(

üritus ise toimus paldiski mnt alguses (mis tundub olevat üks populaarne kant viimasel ajal)!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 20.11.03 14:45 Tsiteeri
Raisad võlla



:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 20.11.03 18:44 Tsiteeri


iste ja laevalgusti olid lahti kakutud sellepärast, et istme all asuvad bensupumbad, millele oli lisavool veetud laevalgustist. Paraku seekord jäi sellest õnneks väheks!

auto nägi pärast "sõprade" külaskäiku välja selline:

http://akamai.tehnokratt.net/pictures/passat/lhutudpassat012vike.jpg

http://akamai.tehnokratt.net/pictures/passat/lhutudpassat016vike.jpg

http://akamai.tehnokratt.net/pictures/passat/lhutudpassat014vike.jpg


http://akamai.tehnokratt.net/pictures/passat/lhutudpassat019vike.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.6% - SQL: 38.4%]