Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kliima ajab imelikku haisu... (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 3742)
ESS6
huviline



Registreerunud 14.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6-4,2V8

postitati 22.06.06 14:28 Tsiteeri
Kliima ajab imelikku haisu...



Peale talve siis hakkas kliima(konditsioneer) imelikku kopitanud haisu ajama.Hais tekib peale konditsioneeri kasutamist.Hiljuti sai vahetatud salongi õhufilter ja sai tehtud ka seenetõrje,ning kogu see kondi radika ümbrus sai puulehtedest ja muust sodist puhastatud,samamoodi sai puhastatud see radika korpus seestpoolt tolmuimejaga.Kust võiks selle haisu põhjustajat otsida või mida kontrollida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 22.06.06 14:44 Tsiteeri


Loe seda teemat

Kliimaseade korda

Paraku nii see kipub olema jah, et peale seismist ta sellist niiskuse ebameeldivat lõhna tekitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ESS6
huviline



Registreerunud 14.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6-4,2V8

postitati 23.06.06 07:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ESS6
Peale talve siis hakkas kliima(konditsioneer) imelikku kopitanud haisu ajama.Hais tekib peale konditsioneeri kasutamist.Hiljuti sai vahetatud salongi õhufilter ja sai tehtud ka seenetõrje,ning kogu see kondi radika ümbrus sai puulehtedest ja muust sodist puhastatud,samamoodi sai puhastatud see radika korpus seestpoolt tolmuimejaga.Kust võiks selle haisu põhjustajat otsida või mida kontrollida?

Sain siis asja korda ja põhjus peitus ummistunud kondentsvee äravoolutorudes.Kiskusin torud lahti ja minu imestuseks ei tulnud sealt mitte tilkagi,sai siis õhuga läbi puhutud ja nüüd jookseb nagu mahlakask ja mis kõige tähtsam,see vastik hais on kadunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
pontu
huviline



Registreerunud 22.03.06
Asukoht: kesk-eesti , Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8Q C5 , on ajalugu.

postitati 23.06.06 15:07 Tsiteeri


Ehk kirjeldad kus need vee ära voolu kanalid on, kontolliks ja vajadusel puhastaks. Mul küll külma tuleb, aga vett nagu alt ei tilgu. Kuigi jah olen näinud, et teistel tõesti on "loigud" all. Ette tänades:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ESS6
huviline



Registreerunud 14.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6-4,2V8

postitati 24.06.06 11:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pontu
ehk kirjeldad kus need vee ära voolu kanalid on,kontolliks ja vajadusel puhastaks.mul küll külma tuleb ,aga vett nagu alt ei tilgu.kuigi jah olen näinud ,et teistel tõesti on "loigud" all.ette tänades:)
Need äravoolutorud asuvad täpselt selle plastkorpuse ees,mille sees on kondi radikas.Sealt tuleb välja kaks kummivoolikut ja nad on ühendatud T-kujulise kolmikuga(klapiga).Võtsin vooliku otsad selle kolmiku küljest lahti ja puhusin õhuga läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Lauri2
huviline



Registreerunud 03.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 80

postitati 24.07.06 07:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ESS6
Tsitaat:
Algselt postitas: pontu
ehk kirjeldad kus need vee ära voolu kanalid on,kontolliks ja vajadusel puhastaks.mul küll külma tuleb ,aga vett nagu alt ei tilgu.kuigi jah olen näinud ,et teistel tõesti on "loigud" all.ette tänades:)
Need äravoolutorud asuvad täpselt selle plastkorpuse ees,mille sees on kondi radikas.Sealt tuleb välja kaks kummivoolikut ja nad on ühendatud T-kujulise kolmikuga(klapiga).Võtsin vooliku otsad selle kolmiku küljest lahti ja puhusin õhuga läbi.


kondi radikas asub millise plastkorpuse taga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 24.07.06 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri2
Tsitaat:
Algselt postitas: ESS6
Tsitaat:
Algselt postitas: pontu
ehk kirjeldad kus need vee ära voolu kanalid on,kontolliks ja vajadusel puhastaks.mul küll külma tuleb ,aga vett nagu alt ei tilgu.kuigi jah olen näinud ,et teistel tõesti on "loigud" all.ette tänades:)
Need äravoolutorud asuvad täpselt selle plastkorpuse ees,mille sees on kondi radikas.Sealt tuleb välja kaks kummivoolikut ja nad on ühendatud T-kujulise kolmikuga(klapiga).Võtsin vooliku otsad selle kolmiku küljest lahti ja puhusin õhuga läbi.


kondi radikas asub millise plastkorpuse taga?


Päeva korral sama teema et kus see radikas asub mull nimelt jookseb vasi jala peale :o


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 24.07.06 12:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
kondi radikas asub millise plastkorpuse taga?


Päeva korral sama teema et kus see radikas asub mull nimelt jookseb vasi jala peale :o

Mulgi sama nali.
Kõrva järgi kuuldes jooksis vesi kuskile ventika labadesse (tagurdades) ja seejärel nirises keskkonsooli vahelt gaasijalale.
Kui nüüd kliima radikast rääkida, siis mingi plastkorpusega see ümbritesetud ei ole ja seda kolmikut ei suutnud seal seega tuvastada.
Rohkem ei ole seda probleemi ka esinenud kuid meelsasti kontrolliks selle koha üle.
Pilte, jooniseid pole kellegil ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.4% - SQL: 70.6%]