Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Käigukangi ümbris narmendab, tahaks välja vahetada. (Vastuseid: 42 | Vaatamisi: 7200)
monte
huviline



Registreerunud 16.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1995 V6 - 2,6 (105kw)

postitati 23.05.06 16:58 Tsiteeri
Käigukangi ümbris narmendab, tahaks välja vahetada.



on teine sellinne vana ja väsinud ja hakkab silmale hirmsasti. Kas siukest juppi ka lihtsalt uut osta saab? Romulast saab lihtsalt teise samasuguse nässi asemele, ei tasu nagu vaeva.

kas nahk on sinna alusele külge laulatatud või saab mingi muu ka sinna panna?

vanadel autodel see peaks suht üldine probleem olema, nii et ehk keegi jagab oma kogemusi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raidos
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant 2,0 ABT

postitati 23.05.06 17:18 Tsiteeri


Minul käis nii:

1. Eemaldada kapsel, mis on käsipiduri kangi nupu juures.
2. Leida kruvi, mis on horisontaalselt suunaga mootori poole seal kapsli taga. Kruvi välja keerata.
3. Nüüd on "raami" alumine ots lahti nahkkotil.
4. Käigukangi nupp maha kruvida.
5. Nahkkott ära võtta ja sealt küljest eemaldada kõik plastosad.
6. Poest samasugune asemele ja plastosad külge ning uus ta ongi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
monte
huviline



Registreerunud 16.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1995 V6 - 2,6 (105kw)

postitati 23.05.06 17:42 Tsiteeri


keskkonsooli mahakrudimisega "kruvimistööd" piirduvad?

seda nahkkatet võn forsist nõutada või pean autode pudipadipoode külastama?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 23.05.06 17:52 Tsiteeri


ise lasin selle ~aasta tagasi teha. tuttaval rätsepal õiges nahast.

monte kui selliese asjaga hakkama ei saa siis soovitan sul panna revalisse aeg kinni.


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
monte
huviline



Registreerunud 16.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1995 V6 - 2,6 (105kw)

postitati 23.05.06 17:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: CarlosSQ
ise lasin selle ~aasta tagasi teha. tuttaval rätsepal õiges nahast.

monte kui selliese asjaga hakkama ei saa siis soovitan sul panna revalisse aeg kinni.


irw - eks se teema pisut triviaalne sai jah.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.05.06 12:49 Tsiteeri


Kust neid ümbriseid osta saab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 24.05.06 15:53 Tsiteeri


Panen siia ühe lingi esmalt: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=14078

Seal on juttu ka selle eemaldamisest, ise lasin ~aasta tagasi B4'le selle Robin'il teha. Päris nahast, mitte mingi kunstvärk.
Vanade tükkide järgi peaks suutma selle iga natukene õmblemisest jagav inimene max. tunnikesega valmis teha.
Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 24.05.06 19:00 Tsiteeri


Omal ajal sai neid nii tehtud et vana maha ja arutasin õmblustet lahti, kopeerisin uuele nahajupile, väljalõige ja KÄSITSI õmblesin kokku :D olid ajad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JUxX
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 3.0TDI q 2009 facelift

postitati 25.05.06 08:01 Tsiteeri


tartus raadil autoturul on neid igas putkas müüa ntx ja igale autole.. kunagi vanale masinale ostsin sealt.. maksis 45 eeki kui ma ei eksi... vahetamine oli ka nii max 15 min töö..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
monte
huviline



Registreerunud 16.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1995 V6 - 2,6 (105kw)

postitati 25.05.06 08:33 Tsiteeri


põikasin korra forsist läbi ja küsisin nahkkantossi b4-ja käigukangile - küsiti 500+ raha, ma ehmatasi ära ja panin jooksu :)

pärast hakkasin mõtlema et 500 eest peaks ikk anagu päris nahk olema, siit nagu aru sain et see kunstnahkne kott mingi 50-100 eegu kanti peaks maksma....


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 25.05.06 09:04 Tsiteeri


500 krooni on veel päris hea hind. :D Kunagi küsisin esindusest käigukangile nahkkotti. Hind oli 1700 krooni. :D See pidi küll kuldtikanditega olema. Kuigi muidu ostan enamasti originaalosi, siis see hind tegi küll nalja ja
lasin hoopis suvalises nahatöökojas 100 krooni eest pärisnahast teha. Näeb väga hea välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 25.05.06 10:09 Tsiteeri


Kas keegi oskaks öelda, kus Rakveres või Lääne-Virumaal saaks A80 B4-le käigukangile uue nahkkoti. Tahaks ka ära vahetada, aga pole neid kuskil müügil näinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 31.05.06 22:36 Tsiteeri
Käigukangi nupp



Õhtut, kas keegi juhatab kuidas tuutu vahetamisel see käigukangi nupp maha käib, on seal mudelite osas mingisuguseid erinevusi. Tuleb kuidagi maha keerata või istub seal mingi puksi otsas ja tuleb sikutada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 31.05.06 22:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lumekass
...kas keegi juhatab kuidas tuutu vahetamisel see käigukangi nupp maha käib, on seal mudelite osas mingisuguseid erinevusi...

Vähemalt B4'l tuli see nupp otsast ära keerates (alguses päris kõvasti kinni). Ilmselt on nii ka teistel audidel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 01.06.06 06:47 Tsiteeri


Keegi mulle Tartust raadilt uuemale sigarile ei taha kotti tuua? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 01.06.06 07:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Keegi mulle Tartust raadilt uuemale sigarile ei taha kotti tuua? :)

Lähen reedel omale ostma ja 6 juunil olen teel Tallinnasse. Kui see sobib, siis võime ära teha. Anna vajalikud parameetrid, mida müüale rääkima pean ja korras. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
monte
huviline



Registreerunud 16.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1995 V6 - 2,6 (105kw)

postitati 01.06.06 19:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lumekass
Õhtut, kas keegi juhatab kuidas tuutu vahetamisel see käigukangi nupp maha käib, on seal mudelite osas mingisuguseid erinevusi. Tuleb kuidagi maha keerata või istub seal mingi puksi otsas ja tuleb sikutada?


kusjuures ma ehmatasin ka esimese hooga ära, päris toeka jõuga väänates nagu midagi ei juhtunud (ma ei ole siidikäsi), mõtlesin et kurat äkki on mingi muu süsteem, mida ma loll ei taipa .... ja lõhun ära midagi. aga ei , lihtsalt toore jõuga tuleb maha keerata ja kõik.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
monte
huviline



Registreerunud 16.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1995 V6 - 2,6 (105kw)

postitati 01.06.06 19:19 Tsiteeri


ahjah, ma ka b4-st räägin. teiste kohta ei tea.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 03.06.06 17:49 Tsiteeri


Mis siin keerulist on?Suvalisest kaltsukast läbi,sealt 10 eeku eest nahktagi(valik on suur e. millist nahka tahad).Siis veidi näputööd ja ongi valmis.Ma küll ei ostaks mingit kunstnahast kantossi 100 eegu eest.Isegi ilma ei tahaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
monte
huviline



Registreerunud 16.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1995 V6 - 2,6 (105kw)

postitati 05.06.06 11:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Mis siin keerulist on?Suvalisest kaltsukast läbi,sealt 10 eeku eest nahktagi(valik on suur e. millist nahka tahad).Siis veidi näputööd ja ongi valmis.Ma küll ei ostaks mingit kunstnahast kantossi 100 eegu eest.Isegi ilma ei tahaks.


no see on sügavalt maitse asi. mina ei viitsi oma närve isetegemisega rikkuda, pealegi pole suurem näputööline - ei taha ettegi kujutada palju nahka ma nahka keeraks ja palju tuliseid kuradeid taevapoole saadaks enne, kui see asi valmis saaks, pealegi julgen sügavalt kahelda et lõpptulemus minu puhul mingit kriitikat kannataks. Las teevad need, kes oskavad -sain kasutaja Robin'iga jutule, lõiked tal olemas ja varem teinud ka. hind oli ka mulle vastuvõetav.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reimers
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 17:27 Tsiteeri


samas kui vana koti lahti harutaks osadeks ja selle järgi uue teeks siis ei tohiks kihva see asi ju minna ! muidu kas kuskil valmiskujul ka neid müüa on ja palju maksavad !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 13.06.06 10:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reimers
samas kui vana koti lahti harutaks osadeks ja selle järgi uue teeks siis ei tohiks kihva see asi ju minna ! muidu kas kuskil valmiskujul ka neid müüa on ja palju maksavad !


Tallinna kohta ei tea, aga Tartus võin täpselt näidata kuskohast konstnahast (60kr )saab kohe kätte ja kuskohas õmmeldakse täpselt sinu soovi järgi sinu soovitud materjalist. Paar päeva ooteaega ja valmis. Enda omale panin kunstnahast ja rassile viisin Tln ka samasuguse. Uuri kuidas ta rahul on, mulle praegu sobib, aga eks järgmise lasen juba õmmelda. On ka universaalseid täisnahast kotikesi (100kr) aga need näevad nii nilbed välja,et külmavärinad tulevad peale. Nii,et edu otsustamisel.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 13.06.06 10:25 Tsiteeri


Mina soovitaks ka ikkagi kellegil lasta õigest nahast õmmelda, ise sain enda sõbranna nõusse ja tulemus selline :

http://www.hot.ee/tombtom/Stuff/kottt1.thumb.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 13.06.06 11:55 Tsiteeri


Väga ilus Tom ;) Kui saladus pole, siis äkki kirjutad, mis Sul see kõik maksma läks (nahk ja õmblemine) ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 13.06.06 12:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Väga ilus Tom ;) Kui saladus pole, siis äkki kirjutad, mis Sul see kõik maksma läks (nahk ja õmblemine) ?

Põhimõtteliselt ei oskagi seda öelda, sest naha sain ka ühelt teiselt tuttavalt ning õmbleja nagu mainisin, oli hea tuttav, kellega sai muudmoodi arveldatud ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.0% - SQL: 64.0%]