Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Aknad udused (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 3681)
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 11.11.02 07:53 Tsiteeri
Aknad udused



Mure see, et autost (A 200 '88) ei kao kondents kuidgi ära - aknad kogu aeg udused ja märjad. Kui lükata temp. põhja, siis kahe-kolmekesi autos suudab vaevu hoidaesiklaasist u pool puhta. Tagumised klaasid on täiesti lootusetu. Nagu tankiga sõidaks - vaata piludest.

Äkki keegi oskab öelda, kas A 200-l on ventika välisõhu filter ka vahel või ei? Selline tunne on, et nagu filter oleks umbes (st ei lase õhku hästi läbi või keerutab sisemist õhku). Vaatasin ja uurisin sealt katte alt, mina küll mingit kergesti äratuntavat filtrit ei näinud...

Ja ega nendel kiviaegsetel electronic climate control'idel ju ventõhu siseringlust ei ole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 11.11.02 08:05 Tsiteeri


Kuidas oled aknaid puhastanud ,kui need on sul vahatatud siis nühi aknooliga maha,äkki aitab.
;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 11.11.02 08:13 Tsiteeri


Kui soojendus radikas lekib, on ka aknad koguaeg udused


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 11.11.02 09:34 Tsiteeri


Ei ole neid jah millegagi puhastanud. Ja soojendusradikas ka ei leki (jahutusvedelik ära ei kao). See on selline väga konkreetne vesi ehk puhas veekondents mis tuleb hineaurust ja muust sellisest. Ja auto ei tohiks mujalt ka ertiti märg olla (matialused) sest suvi oli ju soe ja suvega auras kindlasti eelmise talve vesi ära.

Üks variant on veel äkki see, et selle hüper-super kliimakontrolli mõni klapp võib olla miskisse valesse asendisse kinni stakkinud ja sellepärast võtab näiteks valest kohast õhku. Sest õhukogus mis vendi aukudest tuleb, ei ole ka teab mis mega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 11.11.02 10:50 Tsiteeri


siseõhuringlust pole,filtrit samuti mitte.
Kusjuures soendusradikas lekib tavaliselt nii,et ei kaogi tosooli,kuid aknad lööb kinni nigu jube ja klaasipeal ei saa ka aru et tosool oleks.Ahjukorpus on lihtsalt natuke libe seest,sellest aitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 11.11.02 16:18 Tsiteeri


Pane soolatops autosse...;) Pidi niiskust imema! Aga ma ei tea kuidas sa seletad tuttavatele et sõidad soolatops autos ringi, seega ehk mitte parim soovitus.
Sorry:P

ICE


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reigo
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kiire!

postitati 11.11.02 17:02 Tsiteeri


Endal oli soendusradikas läbi ja siis oli sama jama ... tegin korda kadus ka udu....
Kus juures lekkida võib väga vähe et aknad uduseks läheks.........
Aga kui kohe yldse tosooli vähemaks ei jää siis on see määzik...:)

mms... kuna me rallima lähme...??

Reigo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 12.11.02 00:07 Tsiteeri


Olen olnud autos millel soendus väheke lekkis omanik samuti väitis,et jahutusvedelik ei kao kuhugi. Samas olid klaasid pidevalt udused.Tunda oli ka kerget jahutusvedeliku lõhna (magusapoolne).Peale soendusradika vahetamist muutus asi normaalseks.Soojal ajal oleks asi lihtsam soendus kraan kinni ja udu peaks kaduma,aga nüüd talvel peab vist radika+torud üle vaatama.Muidugi algatuseks võid proovida salongi soojapuhuriga kuivatada(puhur autosse puhuma ja aknad 2-3cm lahti )kui see ei aita siis radika kallale. Edu sulle!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 12.11.02 09:04 Tsiteeri


Tänud info eest.

Jah, nii kurb kui see ka ei ole, tuleb vist tõesti see soojaradika okkaline tee ette võtta. Sellest ei tahaks mõeldagi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 12.11.02 09:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Reigo

mms... kuna me rallima lähme...??



Rallima? Väga asjalik küsimus! Mulle endale tundub juba , et ma olen üks vähestest foorumis, kes muudkui käib rallimas...

Käisin pühapäeval sellises kohas nagu Vasalemma ringrada. Seal on selline vinge kiire ring, kus oli ikka üsna cool quadrot piinata. Selline meeldiv 100-120 km/h kiirus, ainult mõned vallid ja reelingud äärtes. Hea lai ka, algajale täitsa paras. Tekkis vähgisi mõte, et peaks mingi suurema pundiga seal ära käima. Radasid on seal võimalik kombineerida kuidas iganes ja kus iganes. Seal ju kardirada ka olemas.

Aga võtaks äkki miski sellise teema "tegemistes" üles?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 12.11.02 10:19 Tsiteeri


ja vasalemmas on ring korras? treppi ei ole sõidetud? ja siis need [roppus] "vihmarennid" kruusateel, mis üle tee jooksevad.. need olid oma 10cm sügavad.. muidu on jah hea rada..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 12.11.02 13:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ints11
ja vasalemmas on ring korras? treppi ei ole sõidetud? ja siis need [roppus] "vihmarennid" kruusateel, mis üle tee jooksevad.. need olid oma 10cm sügavad.. muidu on jah hea rada..

Ma ei tea täpselt, millist sa mõtled. Aga vähemalt selle paksu lumega mis oli, on küll täitsa ok. Eks ta need rennidki kinni kittis. Olime seal esimesed sõitjad (kokku 4 autot) igaüks lasi miskid 10-20 ringi ja peale seda pold muud, kui sisekurvidest kruus väljas.

Käisin seal ka millalgi suvel kuivaga. Siis oli küll hale seal tänavaautoga sõita. Ma mõtlen sellisega, millega pead ka tavaliikluses pikka aega hakkama saama. Jube rets kõva ja kinnine kruus, treppis kah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sam
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.02
Asukoht: Tallinn, Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi- A6 2,8 142kw

postitati 12.11.02 17:28 Tsiteeri


oli sama jama aga 100-ga.vea sain teada alles siis kui taksopargi ristis lõi salongi auru täis.ja oligi radikas kurask.vähemalt 100-l oli radika vahetus lihtne.jõudu:):)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
koit46
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3.0

postitati 12.11.02 19:04 Tsiteeri


Sa räägid ,et sul aknad udused. Aga äkki sul endal väiksed aurud pidevalt sees.
sellest ka udused aknad....:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
koit46
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3.0

postitati 12.11.02 19:06 Tsiteeri


Ära ainult seda nalja isiklikult võta!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 12.11.02 21:50 Tsiteeri


kondiga on see vahetus päris hea pähkel,vähemalt minul oli,kuigi ma olin tavalist enne ka teinud korduvalt.nõuab aega ja rahulikku närvi,ning pastakas ja paber oleks ka abix et vaakumid pärast õige kohapeale tagasi saada.kui on tööst mingi ettekujutus olemas siis mingi 4-5 tundi läheb rahulikult tehes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 13.11.02 08:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja koit46
Ära ainult seda nalja isiklikult võta!

Ei ole hullu, huumorisoon on mul päris hea.

Kurat, hakkasin seda radika asja mõtlema. Kui radikas lekiks, siis läheks aknad uduseks ka siis, kui auto tühjalt käima panna ja lasta kohapeal veel soojaks minna jne. Aga siis ei lähe aknad üldse uduseks. Lähevad ainult siis, kui autos on inimesed. Siis nagu justkui ei saaks ju radikajama olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 13.11.02 11:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mms
Tsitaat:
Esialgne postitaja koit46
Ära ainult seda nalja isiklikult võta!

Ei ole hullu, huumorisoon on mul päris hea.

Kurat, hakkasin seda radika asja mõtlema. Kui radikas lekiks, siis läheks aknad uduseks ka siis, kui auto tühjalt käima panna ja lasta kohapeal veel soojaks minna jne. Aga siis ei lähe aknad üldse uduseks. Lähevad ainult siis, kui autos on inimesed. Siis nagu justkui ei saaks ju radikajama olla?
Nii,mul juhe koos.kas sul see kuradi soojenduse mootor ikka mingeid normaalseid pöördeid ka arendab seal.
Kui jah siis PEAB hoidma puhtana esiklaasi ja esimesed küljeaknad vähemalt,ükskõik kui niiske su auto on või palju seal alkot on pandud.
Kuid mulle tundub küll et sealt august keegi ainult hingab sul sinna esiklaasile,mitte ei puhu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
vadim
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.02
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8T, Volvo XC90, Volvo S80, Mercedes Benz 190 2,3 Mercedes Benz 190 2,6

postitati 16.12.02 08:56 Tsiteeri


Mul on selline jama, et esiklaasi parem pool läheb vahest uduseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 16.12.02 16:55 Tsiteeri


õhukanalid sitta täis äkki paremalt poolt?
lase bensujaamas surveõhuga läbi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
wilkc
huviline



Registreerunud 05.08.04
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80

postitati 07.08.04 10:55 Tsiteeri


mul ka vahest siuke jama, et klaasid udused....ja pole mingeid aure mul sees:D
sõida ringi siukses geto "ma ei näe teid, te ei näe mind" stiilis:cool:
aga pimedal ajal tagurdada on päris jama...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.3% - SQL: 46.7%]