Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kui palju kütust tarbib Sinu Audi Coupe? (Vastuseid: 31 | Vaatamisi: 4131)
TBR
huviline



Registreerunud 20.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 20.08.03 16:23 Tsiteeri
Kui palju kütust tarbib Sinu Audi Coupe?



Et sooviks siis ilma ilustamata teada palju tarbivad Audi Couped kütust 100km peale. Huvitavad 2.0i, 2.3i 10V, 2.3i 20V. Aastaarv siis 90 ringis. Ise pole ühtegi Audit veel omanud, aga nüüd ei oska midagi muud osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 20.08.03 16:50 Tsiteeri


mul tiba suurem moto aga siiski Linnas norm sõit(mitte nagu pensionäär)üle kümmne ei lähe.Maanteel7-8l.
2,8q:D
KUI VAJA SIIS SAAB KA KÜTTE KULU 20L/sajale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
äär
huviline



Registreerunud 01.12.02
Asukoht: tln. ja vajadusel ka mujal
Kasutaja on eemal

Auto: cq

postitati 20.08.03 16:59 Tsiteeri


Mul vanem cube ja quattro võtab kõik ära mis ette annad ja jääb veel vähekski.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 20.08.03 17:18 Tsiteeri


Kõik mis annan võtab ära.
100km-ga võtab 9-25l :P


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 20.08.03 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja oleeev
mul tiba suurem moto aga siiski Linnas norm sõit(mitte nagu pensionäär)üle kümmne ei lähe.Maanteel7-8l.
2,8q:D
KUI VAJA SIIS SAAB KA KÜTTE KULU 20L/sajale.


kui linnas alla kümne hakkama saad, on sul küll paras ökoauto!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 20.08.03 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mike
Tsitaat:
Esialgne postitaja oleeev
mul tiba suurem moto aga siiski Linnas norm sõit(mitte nagu pensionäär)üle kümmne ei lähe.Maanteel7-8l.
2,8q:D
KUI VAJA SIIS SAAB KA KÜTTE KULU 20L/sajale.


kui linnas alla kümne hakkama saad, on sul küll paras ökoauto!
jahh nii ta on kuna 2,8l jõudu küllaga siis võib linnas vabalt 5-käiguga sõita-60km/h ja kui vaja saab ka möödasõitu edukalt teha.

KUI EI USU TULE JA PROOVI:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.08.03 20:14 Tsiteeri


Kuidas vajutad aga minul linnas keskmiselt 11-12L. Samas kui rahulikult sõita peax olema võimalik ka 10L sõita.

Edit: Mootorix 2,3


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 20.08.03 20:16 Tsiteeri


Oleeev'i juures tuleb meeles pidada ka seda, et ta elab Pärnus, mitte ei ukerda Tallinnas liiklusummikutes nii, et keskmine kiirus 22-23 km/h tuleb. See on kütusekulu seisukohast väga oluline asjaolu...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 20.08.03 20:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Joel
Oleeev'i juures tuleb meeles pidada ka seda, et ta elab Pärnus, mitte ei ukerda Tallinnas liiklusummikutes nii, et keskmine kiirus 22-23 km/h tuleb. See on kütusekulu seisukohast väga oluline asjaolu...
arvan ma ise ka seda,et Tallinnas ikka rohkem läheb.Olen käind ja näind,et teil seal ikka nii ei saa 5käiguga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Krahv
huviline



Registreerunud 11.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Maserati 4200GT

postitati 20.08.03 21:42 Tsiteeri


Kõigele vaatamata 7-8 l 2,8 quattrole on ikka arusaamatult vähe. Seda näitab sul kompuuter või oled ka reaalselt mõõtnud nö. kõrist-kõrini? Mul muu sama aga 0,2 litraasi arvelt vähem ja alla 9 pole eriti saand. Jubedal moel muidugi kokku ka ei hoia. seejuures on mind üllatanud, et linnas kütusekulu väga oluliselt ei kasva, jäädes 2 liitrise kulukasvu piirimaile.

parimat,
Krahv v.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 20.08.03 22:32 Tsiteeri


Ei taha eriti teemat solkida, kuid tulen siia oma 90-ga quattroga teid segama. Nimelt kompu järgi vaatan(ja see enamvähem ka peab paika), et linnas kohe kuidagi alla 12-13 ei saa. Maanteel on aga selline värk, et näitab 9-10 ja seda kiirustel 90-120 on sama. Kas see on siis kompu jama, et nii näitab või peabki nii olema??? Tehase andmete järgi peaks olema 90 km/h peaks olema kulu midagi 7l ja 120 mingi 8-9l, aga mul suht mõlemal juhul suht sama ja vaata, et tiba suurema kiirusega näitab isegi väiksemaid numbreid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
marq
huviline



Registreerunud 02.10.02
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: mark auto:)

postitati 21.08.03 06:52 Tsiteeri


coupe q 2.3 20V, linnas olenevalt sõidust 12-13, maanteel 9-10. talvel ei taha kütusekulust rääkidagi;) igal juhul ei ole quattro mingi ökosõiduk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 21.08.03 07:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja oleeev
Tsitaat:
Esialgne postitaja Joel
Oleeev'i juures tuleb meeles pidada ka seda, et ta elab Pärnus, mitte ei ukerda Tallinnas liiklusummikutes nii, et keskmine kiirus 22-23 km/h tuleb. See on kütusekulu seisukohast väga oluline asjaolu...
arvan ma ise ka seda,et Tallinnas ikka rohkem läheb.Olen käind ja näind,et teil seal ikka nii ei saa 5käiguga.


tean kuidas toimub asi pärnus, sest olen seal päris sageli. pärnus on liiklus mu meelest uimasem kui tallinnas, st keskmine kiirus on isegi aeglasem.

2,8qkohta tean kah, sest vennal on selline. endal on 2,8 4wd passat, mis peaks kah samas kütusekuluklassis olema.

seega ei väida ma midagi, millega ise kokku pole puutunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 21.08.03 08:49 Tsiteeri


tegelikutl oleneb kütusekulu nii paljudest asjadest, et kergem on ikkagi ise proovida järgi.

(väilis temp., kas on valdavalt lühikesed või pikad sõidud (ka linnas) kütuse kvaliteedist, kummidest(nende täituvusest), lisa jubinad (katuseraam jne)

värvi siledus... :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 21.08.03 09:13 Tsiteeri


2,8Q ja olenavalt sõidust 10-25, keskmine 15 sest enamasti linnas


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
päka
huviline



Registreerunud 17.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B8,5 A4 2,0TDI Q Avant & Q5 2,0 TFSI

postitati 21.08.03 09:24 Tsiteeri


Sõidu mõnu ja 8-9l linnas küll kokku ei käi, kui just 0,9l uno ei ole;)


Tasa sõuad kaugele jõuad
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 21.08.03 11:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Krahv
Kõigele vaatamata 7-8 l 2,8 quattrole on ikka arusaamatult vähe. Seda näitab sul kompuuter või oled ka reaalselt mõõtnud nö. kõrist-kõrini? Mul muu sama aga 0,2 litraasi arvelt vähem ja alla 9 pole eriti saand. Jubedal moel muidugi kokku ka ei hoia. seejuures on mind üllatanud, et linnas kütusekulu väga oluliselt ei kasva, jäädes 2 liitrise kulukasvu piirimaile.

parimat,
Krahv v.
kõrist kõrini pole mõõtnud,kuid pents on otsa küll saanud ja siis olen vaadanud palju saab 100eeku eest sõitta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 21.08.03 14:45 Tsiteeri


Tsitaat:
jahh nii ta on kuna 2,8l jõudu küllaga siis võib linnas vabalt 5-käiguga sõita-60km/h ja kui vaja saab ka möödasõitu edukalt teha.

KUI EI USU TULE JA PROOVI:


Omal tilgub linnavahel süda verd ka neljanda käiguga sõites, kuna pöörded nii madalal - jääb kartus et mootor ei saa piisavalt õlitust. Viiendaga.. no ma ei tea.. Vahest jääb mulje, et linnas paras teise käiguga sõita :P Võibolla kui tahhokat poleks, siis ei oleks probleemi sõita linnas neljanda / viiendaga :) Muidu vaatad, et pagan, pöörded nii madalal et kohe-kohe hakkab mootor välja surema ..

Aga teemasse, ca 60-65 liitriga olen seni läbinud ca 500-600km maanteed/linna läbisegi ja ma ei uimerda teel. 2.6 mootor siis. Ja tavaline A, mitte coupe.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 21.08.03 18:57 Tsiteeri


tean kuidas toimub asi pärnus, sest olen seal päris sageli. pärnus on liiklus mu meelest uimasem kui tallinnas, st keskmine kiirus on isegi aeglasem.
quote:


Parnus puudub agressiivsus - aeglaselt vedama, aeglaselt pidama - Tallinnas risti-vastupidi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 21.08.03 22:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja quattromees
tean kuidas toimub asi pärnus, sest olen seal päris sageli. pärnus on liiklus mu meelest uimasem kui tallinnas, st keskmine kiirus on isegi aeglasem.
quote:

NII TA ON ja nii nad sõidavad välja arvatud mina ma ikka 60-70 vahel.Ajab nii vihaseks küll kui pead 40nega liiklema.Ristmikel olen esimene kes sealt kadund.kuid ärge nüüd arvake,et ma mingi liiklus huligaan olen.


Parnus puudub agressiivsus - aeglaselt vedama, aeglaselt pidama - Tallinnas risti-vastupidi!
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TBR
huviline



Registreerunud 20.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 24.08.03 06:49 Tsiteeri


Nii, nüüd siis Coupe 2.0i ostetud ja jääme ootama esimesi tanklakülastusi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 24.08.03 06:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja TBR
Nii, nüüd siis Coupe 2.0i ostetud ja jääme ootama esimesi tanklakülastusi :D


Kus siis see coupe asub,ja millal pilte näha saab.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TBR
huviline



Registreerunud 20.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 24.08.03 16:14 Tsiteeri


Ise pole veel pilte teha jõudnud, aga müüjal olid ka pildid üleval:
http://www.hot.ee/carsforsale/90kupee.htm
Tuleval nädalal teen auto korralikult puhtaks, siis ka minu pildid :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 24.08.03 18:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja TBR
Ise pole veel pilte teha jõudnud, aga müüjal olid ka pildid üleval:
http://www.hot.ee/carsforsale/90kupee.htm
Tuleval nädalal teen auto korralikult puhtaks, siis ka minu pildid :)



Jälle üks ilus coupee klubis.Mis muud kui edu sulle.:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rax
klubiliige



Registreerunud 04.06.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 24.08.03 21:09 Tsiteeri


olen proovinud rahulikult sõites ja pedaali tallates. paagitäiega ~65L saab sõita 750km. yle 13L 100le kilomeetrile pole õnnestunud kuidagi saada. siis peax vist kyll 1se käiguga pedaal põhjas koguaeg sõitma


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.6% - SQL: 36.4%]