Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mure V6 2,6-ga (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 1977)
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.05 17:03 Tsiteeri
Mure V6 2,6-ga



Mure siis selline,et kui mootor soe(ei oska temp.-i öelda) ja auto väljasuretada ei käivitud see kohe vaid kui lasta mootoril u.5 min. seista siis käivitub koheselt.Eelmine omanik väitis,et "hall"andur läbi läksin siis romulasse ja panin teise.Tulemus muutus ainult nii palju,et bensiini kulu vähenes.Sai siis õhtul ka diagnostikas käidud(laki6).Kõik oli tore viga ei kuskilt,aga mootor ei käivitu kui on soe.käisn siis täna romulaid "rüüstama" ja sai proovitud mitmeid andureid - tulemus ikka sama:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dixi
huviline



Registreerunud 13.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 31.12.05 10:59 Tsiteeri


Nukkvõlli otsas asuv halli andur ei saa kuidagi bensiinikulu mõjutada.
Püüa selgeks teha, mis puudu on, et mootor ei käivitu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jr
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 15.02.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.05 14:37 Tsiteeri
hei



mina prooviks kommutaatorit vahetada,kui vaja siis komu saad minu käest:)
56700975


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.01.06 14:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jr
mina prooviks kommutaatorit vahetada,kui vaja siis komu saad minu käest:)
56700975

Nagu ma aru saan oled tartus.Ma olen tln-i lähedal. Eks ma lähen aasta alguses diagnostikasse tagasi, suuremale "kaevamisele".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.01.06 17:33 Tsiteeri


Seni,aga kuulaks mis teistel öelda on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 01.01.06 17:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ristot
Seni,aga kuulaks mis teistel öelda on.


Kuidas asi käitub kui käivitades gaas põhja enne seda 5.min?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.01.06 21:43 Tsiteeri


Ei miskit vist olen nagu proovinud gaasi vajutada(pumbata) see ei muuda midagi.Gaasi põhja ei ole vajutanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
stylewarz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.04
Asukoht: tallinn/järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 80 Q 16V

postitati 01.01.06 22:10 Tsiteeri


Kontrolli kas see must kummivoolik või misiganes ta ka poleks on terve.Kui seal augud siis tekibh säärane efekt,mõtlen seda mis läheb õhuvõtust edasi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 02.01.06 09:50 Tsiteeri


Kus kohas täpsemalt see voolik on?Seal hallianduri lähedal on küll mingi voolik milles on praod sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.06 19:18 Tsiteeri


No-nii, jälle diagnostikas käidud(laki6)ja targem ei miskit.Öeldi,et kommutaator läbi:)u.80%.Lippasin siis ruttu romulasse proovima,kuna iga ütlemisepeale ei saa ju kohe poodi tormata.Seal oli meestel muidugi nalja kui palju kui ütlesin,et laki6 diagnostikast tulen,aga head onud lasid mul andurit proovida.Kahjuks läksin suunurgad allapoole andurit neile tagasi viima:(.Ühesõnaga targemat ei miskit.Panin aja kinni boschi diagnosti eks näis mis seal räägivad!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dixi
huviline



Registreerunud 13.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 04.01.06 10:11 Tsiteeri


Püüa välja selgitada, mis puudu on et ei käivitu. (bensiin, säde)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.06 13:35 Tsiteeri


No..... diagnostist öeldi,et säde kaob ära.Kas see signaga(inspector) ei või olla seotud????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 04.01.06 13:44 Tsiteeri


Mingi väntvõlli või hooratta andur? Minul oli 200-l hooratta andur ära tulnud, ka ei läinud enamikel kordadel käima, kui läks siis avariire˛iimis. Miski elektrik ajas viga pool päeva taga ja tulemuseni ei jõudnud (muu hulgas kiskus ka aju lahti). Tol korras sai asjaga väga hästi hakkama Japauto (praegu Topauto) elektrik, kellel olevat pikaajaline audide kogemus. Seega soovitan seda kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.06 15:47 Tsiteeri


Ok,aga kas siis selle anduri viga ajus ei näita ve?Sest ühtegi vea teadet seal ei olnud.Eks siis kui boschi lähen(aeg kinni pandud)mainin seal ära ja uurin homme valges kas midagi kuskilt paista on.Kus kohas ta su 200-l asus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.06 20:19 Tsiteeri


Oodatud on ikka veel igasugu arvamusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.06 20:40 Tsiteeri


Nu kas mõtted otsas.Mul enadle on vahepeal pakutud ka sellist varjanti,et aju ise pees,aga homme EHK selgub midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.06 16:09 Tsiteeri


Teema lukku viga leitud!!!Eelmise omaniku poolt paigaldatud salalukk lõpetas koostöö.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.4% - SQL: 51.6%]