Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 Avant 1,9 TDI vs BMW touring 320td (2002) (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 2178)
Afen
huviline



Registreerunud 18.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.05 14:31 Tsiteeri
Audi A4 Avant 1,9 TDI vs BMW touring 320td (2002)



Plaanis siis soetada uus liiklusvahend ja valin praegu nende kahe vahel. Mõlemil täiesti sarnane varustus, vanus ja läbisõit. Mõlemad pärit saksast. Paluks nüüd omanike kommentaare, mis on just Audi plussid/miinused. Jutt käib siis 2002 aasta mudelist. Mida kontrollida ostmisel ja mis lähiaastatel suure tõenäosusega juhtuma hakkab?

Ette tänades
Afen


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zeka
huviline



Registreerunud 12.09.03
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.05 15:42 Tsiteeri


kas audi on quattro? kui jah siis see on juba suur pluss!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.05 15:52 Tsiteeri


BMW foorumist paistis et ei ole. Neid kahte autot võrreldes soovitaks vast see kord bmw valida...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Afen
huviline



Registreerunud 18.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.05 16:50 Tsiteeri


ei ole quattro. Kuidas selle põlvkonna sillad on? Eelmisel põlvkonnal oli suuri probleeme sellega, kuidas uuenenud mudelil on?

Ja veel: autot testides oli selline fenomen, et kui libedal pidurdades ABS tööle hakkas, siis kustusid armatuuris kõik näidikud ära ja hakkasid uuesti tööle kui pidur lahti lasta. Ja nii iga kord. Müügimees põhjendas sellega, et autol seismisest aku tühi (starterist ei käivitunud) ja seetõttu naljakaid asju teeb....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 19.12.05 16:51 Tsiteeri


Olen istunud mõlemas ülalnimetatud margis (küll olid need sedaanid) ja mulle tundus, et Audi B6 on seest tüki maad suurem kui E46.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Afen
huviline



Registreerunud 18.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.05 16:54 Tsiteeri


sisemise suuruse osas tundus ka mulle Audi suurem (188 cm pikkuse juures). Nii jalgades kui õlgades. See on ka praegu suurim argument Audi kasuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 19.12.05 16:55 Tsiteeri


kui abs töös on siis tarbimine suur küll aga, et pimedaks kisub on raskem juhus kenekas ju peab ära toitma.


Kui keegi mind kihutamas näeb siis teadke mul spido valetab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 19.12.05 17:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: greedy
kui abs töös on siis tarbimine suur küll aga, et pimedaks kisub on raskem juhus kenekas ju peab ära toitma.

Sattus vist valesse teemasse?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.05 17:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: greedy
kui abs töös on siis tarbimine suur küll aga, et pimedaks kisub on raskem juhus kenekas ju peab ära toitma.

Sattus vist valesse teemasse?:D


ei sattunud ju ;)
Tsitaat:
Algselt postitas: Afen


Ja veel: autot testides oli selline fenomen, et kui libedal pidurdades ABS tööle hakkas, siis kustusid armatuuris kõik näidikud ära ja hakkasid uuesti tööle kui pidur lahti lasta. Ja nii iga kord. Müügimees põhjendas sellega, et autol seismisest aku tühi (starterist ei käivitunud) ja seetõttu naljakaid asju teeb....



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
liivi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 30.11.02
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: C8 3.0d/h

postitati 19.12.05 17:24 Tsiteeri


olen 2001 aasta lõpupoolse esiveolise B6 sedaaniga mööda eesti teid ringi põristanud eelmisest suvest ehksiis tubli poolteist aastat. mootoriks 1,9TDi (96kW).

vahetanud olen selle aja jooksul kõige rohkem velgi (suvekad-talvekad-suvekad-teisedsuvekad-talvekad) ja igast tulepirne (kokku vist 3-4 eespoolset tulepirni ja 2-3 tagumist) :) samuti läksid kevadel vahetusse surnud piduriklotsiring ja originaalvedrude asemele kerge madaldus.

päris pead ei julge anda, aga revalis pole minu mäletamise järgi (sildades) küll midagi suuremat vahetatud, tsekid pole kahjuks käepärast niiet kontrollida ei saa.

olen kuulnud et BMW diislite sisemüra pidi audi omadest kõvasti vaiksem olema. eitea, pole ise testinud, aga mõnele autoostjale kindlasti tähtis pisiasi.

ja igast pisikesed plastikjubinad on suht maiad suvalistel ajahetkedel ära murduma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Afen
huviline



Registreerunud 18.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.05 15:34 Tsiteeri


Siis veel see küsimus, et kas sellele kerele tehti ka mingeid väikesi facelifte? Millest üleminekut aru saada? Konkreetsel isendil on kellade vahel infotabloo, kus on auto kujutis jms info mitte punane vaid värviline. Samuti on suunatuled "viivitusega", st kui hooba veidi puudutada, aga mitte sisse lülitada, siis vilgutab paar korda tulesid. Need on vist ikka lihtsalt mingid juurde ostetud mugavusvarustused, mitte uuendused?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
liivi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 30.11.02
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: C8 3.0d/h

postitati 20.12.05 15:41 Tsiteeri


minuteada B6 välist facelifti küll pole. tuli 2001 lõpus ja kestis kuni see uus (B7) nüüd asemele tuli.

keskmine tabloo on minu masinal (mis oli üks esimestest omasugustest) täiesti sama punane kui raadiotabloo, viivitusega suunatuleasi on vist standardvarustuses, vilgub ühekordsel puudutusel 3 korda, kui korraks sisse lükata siis seni kuni välja tagasi lükkad (min. 2x). ja minuteada minu masinal standardile lisaks ostetud ainult kliima ja kassettraadio, niiet see suunatulede viivitus võib vist täiesti standardvarustuses olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.05 15:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: noir
minuteada B6 välist facelifti küll pole. tuli 2001 lõpus ja kestis kuni see uus (B7) nüüd asemele tuli.

keskmine tabloo on minu masinal (mis oli üks esimestest omasugustest) täiesti sama punane kui raadiotabloo, viivitusega suunatuleasi on vist standardvarustuses, vilgub ühekordsel puudutusel 3 korda, kui korraks sisse lükata siis seni kuni välja tagasi lükkad (min. 2x). ja minuteada minu masinal standardile lisaks ostetud ainult kliima ja kassettraadio, niiet see suunatulede viivitus võib vist täiesti standardvarustuses olla?



Suunatulede "viivitus" on standardis!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 20.12.05 15:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: noir
minuteada B6 välist facelifti küll pole. tuli 2001 lõpus ja kestis kuni see uus (B7) nüüd asemele tuli.

keskmine tabloo on minu masinal (mis oli üks esimestest omasugustest) täiesti sama punane kui raadiotabloo, viivitusega suunatuleasi on vist standardvarustuses, vilgub ühekordsel puudutusel 3 korda, kui korraks sisse lükata siis seni kuni välja tagasi lükkad (min. 2x). ja minuteada minu masinal standardile lisaks ostetud ainult kliima ja kassettraadio, niiet see suunatulede viivitus võib vist täiesti standardvarustuses olla?

Äkitse on mõeldud facelifti siis bemul? 2002 tuli küll väike muudatus tuledes, stangedes, jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Afen
huviline



Registreerunud 18.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.05 18:33 Tsiteeri


mhmh, bemaril tehti ja raviti sellega ühtlasi mingid lapsevead. See mind huvitabki, kas B6-l ka midagi parendati muudeti, või toodeti muutusteta kuni tuli B7?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Afen
huviline



Registreerunud 18.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.06 17:19 Tsiteeri


:) otsustasin siiski Audi kasuks. Esimestel nädalatel on vahemaad tahtlikult tavalisest kordades pikemaks veninud, sest lihtsalt nii mõnus on uue masinaga kulgeda:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.2% - SQL: 38.8%]