Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 100 aju (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1320)
trib3
huviline



Registreerunud 20.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2009 2.8FSI

postitati 12.12.05 12:02 Tsiteeri
Audi 100 aju



Tere,

Mure selline et masin 100 93a 2,6l manual pöörded on ~1000 kandis. Said käidud nüüd Bochis ja sealt diagnostikaga vaadati et auto aju on läbi. Oleks vaja uut aju aga milline aju sobiks (a6,a4 jne) ja kas keegi oskab soovitada kust romulast võiks leida või ehk on kellegil siin pakkuda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.05 12:17 Tsiteeri


Kui see on ainus viga, et pöörded on 1000 kandis siis kohe kindlasti ei ole kohe aju sellepärast läbi:o kui aju kutu oleks ei tohiks see masin üldse tööle minna sest kogu pritset ju ajust juhitaksegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
trib3
huviline



Registreerunud 20.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2009 2.8FSI

postitati 12.12.05 12:42 Tsiteeri


Aju ei ole täiesti läbi aga ta annab signaali edasi vale, seega pidi pöörded kõrged olema. Nii seletati mulle, ma kyll ei tea asjast mitte midagi aga paranduses olen käinud Lakis, Kostiveres( mis pidi audiisaolema, parku ei suutnud ta mitte midagi teha) ja nüüd Bohcis.
Autol on kyll ka yks viga mis ehk võib olla ajuga seotud. Nimelt vahest lambist ei käivitu (vist immo viga) tuleb akul miinus klemm maha võtta ja siis peale seda läheb masin jälle tööle.

vot oleks kyll tore teiselt proovida aju kas ikka on selle viga aga näed ma olen n00b ja pole clubi liige :) lisaks kes viitsiks oma aju kellegile suvalisele peale nusserdada ja mässata.
Kostiveres ei olnud mingi masinat et näha kõik asju seega see "audiisa" ei julgenud öelda midagi kindlat mis viga aga nädalake oli auto seal ja kaldus arvama et ajus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.05 12:47 Tsiteeri


Hmm... ah et nii mitmes kohas juba käidud... ja kõik väidavad sama? oleks hea kui saaksid kellegi teise auto pealt aju enne proovida, et kindel olla, sellise mototüübiga masinaid peaks klubis olema küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Dixi
huviline



Registreerunud 13.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 12.12.05 15:42 Tsiteeri


Teema alustaja võiks muidugi ka kirja panna mis mootoriga on tegu. 2,8 ja 2.6 mootoritel on olnud juhuseid, kus ajus tühikäigu mootori juhtimine ära kooleb. Võta tühikäigu mootor küljest ära ja lase kellegil süüdet sisse välja keerata. Vaata, kas mootori otsas olev kolb jookseb sisse ja välja. Kui ei jookse siis viga kas mootoris või ajus. kui jookseb siis tuleks proovida arvutiga tühikäiku adapteerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
trib3
huviline



Registreerunud 20.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2009 2.8FSI

postitati 13.12.05 08:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Dixi
Teema alustaja võiks muidugi ka kirja panna mis mootoriga on tegu. 2,8 ja 2.6 mootoritel on olnud juhuseid, kus ajus tühikäigu mootori juhtimine ära kooleb. Võta tühikäigu mootor küljest ära ja lase kellegil süüdet sisse välja keerata. Vaata, kas mootori otsas olev kolb jookseb sisse ja välja. Kui ei jookse siis viga kas mootoris või ajus. kui jookseb siis tuleks proovida arvutiga tühikäiku adapteerida.


Vaat.... esimne postitus mis tegin on kõik kirjas masin 100 93a 2,6l manual kui midagi märkimata jätsin kysi julgesti :)
Tühikäigureg viga olla ei saanud. Lakis tellisid uue tühikäigureg ja panid siis selle taha, lasid mul süüdet keerata, ei mina tea mida ta tegema peab aga ütlesid et aju ei anna signaali edasi tühikäigureg, siis uuele tühikäiguregale


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.1% - SQL: 51.9%]