Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: b4 juhtplokk (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1195)
dranzer
huviline



Registreerunud 10.12.05
Asukoht: paide
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 B4

postitati 10.12.05 12:21 Tsiteeri
b4 juhtplokk



selinne küss et kas 2,0 mootori juhtplokki on võimalik remontida mingi kala on sees ja sooja mootori korral nöögib ja kuid ple võimalik kus saab normaalse hinna eest uue ploki !!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 10.12.05 16:11 Tsiteeri


Saan aru, et jutt käib ilmselt mootori "ajust". Hea oleks kui saaksid oma masinal proovida teist sama mootori aju. Siis oleks vähemalt kindlalt teada, et aju viga.
Neid mu teada ei remondita, vahetatakse ikka ära. Uurida tasub ka romulatest või näiteks panna siia ostukuulutus üles.
Nöökida võib ka mõni andur, mis annab ajule infot. (lambda, mõni temperatuuri andur vms.)

ps. Võiksid täpsustada ka, millise võimsusega B4 2.0 silmas pead. Neid on erinevaid. (103/101/85/66 kw)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dranzer
huviline



Registreerunud 10.12.05
Asukoht: paide
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 B4

postitati 11.12.05 09:28 Tsiteeri


njah audi 80 b4 103 ja käsin diagnostikas sial tehti kindlaks et on viga juht plokis ja romulatega onn nii nagu on ma just ei usalda sialset kraami just kõige rohkem .....remondi kohta tian nii palju et olen kuulnud et tehakse kuid kas ka audil seda ei tia:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.1% - SQL: 65.9%]