Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  10
Autor:
Pealkiri: Tartu liikluskultuur (Vastuseid: 233 | Vaatamisi: 32266)
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 04.12.05 02:01 Tsiteeri
Tartu liikluskultuur



Täna siis Herne poe kõrval juhtus siis selline asi nagu üks audi 80 punast värvi proovis klassi näidata aga ei tulnud välja.Täpsemalt juht pani tagumist käiku ja vist oli tal plaanis panna esimest et panna kumm suitsema aga ei tulnud välja.Sellepärast et, sell ajal kui ta tagurdas ta sõitsis ühele fordile tagant sisse ja lahkus sündmus kohalt väga kiiresti. Mis te arvate sellest. minu arvamus -- täitsa p........ lihtsalt pole sõnu. :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

nöpz ---- lisa kaa paar sõna


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 04.12.05 08:13 Tsiteeri


kas sa ise auto nr-i panid kirja? Politseil oleks sellest ehk abi. Endalgi maja ees autole otsa sõidetud (mitte Tartus) ja minema kihutatud. Kunagi keegi midagi ei tea. Nüüdseks on 3 autot ära rihitud. Selliste meeste kohta ei oska midagi kosta.:mad: Kui teed, siis julge tunnistada:mad:
Kui minema kihutada, siis endale teeb suurema jama, sest teadagi avariipaigalt minema sõitmine võrdsustatakse joobes auto juhtimisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 04.12.05 10:26 Tsiteeri


kahjuks auto nr-it ei näinud.:mad::mad:
:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 04.12.05 10:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: crazy
kahjuks auto nr-it ei näinud.:mad::mad:
:mad:

Ja seda nägid, et esimese käigu asemel pani tagumise?
Politseisse andsid ikka teada?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
All
huviline



Registreerunud 19.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.0 176kw Quattro

postitati 04.12.05 11:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: crazy
kahjuks auto nr-it ei näinud.:mad::mad:
:mad:

Ja seda nägid, et esimese käigu asemel pani tagumise?


Inimese silmanägemine vääga kummaline:D:o:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nöpz
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 2.8 q avant, b2 q, vw passat, mõned põkad

postitati 04.12.05 12:59 Tsiteeri


asi siis ise ka pealt nähtud
ega ajaks mind närvi küll kui keegi mu auto lihtsalt katki sõidaks
eeldame et tahtis siin siis see punase 80 vennike kummi põletada,
kuid miks peab selleks valima tartu ühe kitsamatest tänavatest kui sa veel rooli ei oska keerata, ma pole kül kuulnud et raadi lennuväljalt keegi burnout' i pärast minema oleks aetud seal ruumi küll lase kas või traadid välja. Aga peale plaksu kui fordi räbalal oli signa lõugama hakkand oskas mees seda kaasi väga hästi tallata pürstis kohalt minema ilma et ratta all ringi lasi ja juba ta oligi nurgataga.
KUI JULGED TEHA JULGE KA TUNNISTADA!!!
ausalt teeb meele kurvaks kül:(:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 04.12.05 13:11 Tsiteeri


hmz...kui oli 5se kastiga, siis ma tahaks näha meest, kes suudab seal esimese ja tagurpidikäigu segamini ajada :D

aga jah...siuke asi teeb meele kurvaks küll


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nöpz
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 2.8 q avant, b2 q, vw passat, mõned põkad

postitati 04.12.05 13:16 Tsiteeri


eeldame et pois tahtis teha väikse põletamise võttis tagurbidi hoo üles ja tahtis panna esimese käigu. kuid käik ei läinud koheselt sisse ja rool läks ka veits viltu(teadagi tagurbidi keerab auto äkilisemalt) nig oh sa õnnetust Fenomenaalselt Odav Raibe Deutslandist jäi ette mille peale otsustati sääred teha


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nöpz
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 2.8 q avant, b2 q, vw passat, mõned põkad

postitati 04.12.05 13:19 Tsiteeri


seda kummipõletamis tehnikat on isegi esisillaga proovitud ja tõesti rebib hästi aga vahel suunas kus poleks vaja ühesõnaga autodevahel pole mõtet proovida võib käest ära minna


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Beerbear
huviline



Registreerunud 25.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 AT 2,6, 1992 / VW Sharan 1,9TDI 2001/Seat Altea XL 2,0 2008

postitati 05.12.05 09:28 Tsiteeri
Üldine liikluskultuur



Kahjuks pole siiski mitte ainult Tartu liikluskultuur, vaid üleüldine. Isegi väikestes kohtades leidub tüüpe, kes peale pahategu (naabimehe auto müksamist) eelistavad jalga lasta.
Ja isegi siis, kui saad mõne müksaja kohapeal kätte, arvatakse et ega ikka ei ole süüdi küll (eriti hullud on selle koha pealt naisterahvad, nemad end süüdi ei tunnista).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
C.A.R.
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1.8T Chip-tuning

postitati 06.12.05 15:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nöpz
seda kummipõletamis tehnikat on isegi esisillaga proovitud ja tõesti rebib hästi aga vahel suunas kus poleks vaja ühesõnaga autodevahel pole mõtet proovida võib käest ära minna


Endal lasin just siduriketta neljaks tükiks sellise trikiga..

Enam sellist nalja ei tee !!!


Uno, Dos, Tres, Audi Quattro ;)
------------------------------------------------------------ 100 CAR
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
nöpz
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 2.8 q avant, b2 q, vw passat, mõned põkad

postitati 06.12.05 15:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: C.A.R.
Tsitaat:
Algselt postitas: nöpz
seda kummipõletamis tehnikat on isegi esisillaga proovitud ja tõesti rebib hästi aga vahel suunas kus poleks vaja ühesõnaga autodevahel pole mõtet proovida võib käest ära minna


Endal lasin just siduriketta neljaks tükiks sellise trikiga..

Enam sellist nalja ei tee !!!

jah mul läks kast:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CharlieF
huviline



Registreerunud 28.07.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,5tdi

postitati 06.12.05 15:34 Tsiteeri


Tartu liikluskultuur polegi nii hull, kui sealne liikluskorraldus. Iga kord, kui Tartus sõidan, olen vihast sinine. Foorid kõik punased, tänavad kitsad jne.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 06.12.05 16:33 Tsiteeri


Liikluskorraldus on jah...sellest ma pole siiani aru saanud ,et miks seal kaubamaja ja statoili juures asuval ristmikul neid foore niipalju-palju peab olema. :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 06.12.05 16:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: CharlieF
Tartu liikluskultuur polegi nii hull, kui sealne liikluskorraldus. Iga kord, kui Tartus sõidan, olen vihast sinine. Foorid kõik punased, tänavad kitsad jne.:mad:


No kui Tallinnat ja Tartut omavahel võrrelda... :D :D :D
Minu arust on Tartu suht OK, võrreldes Tallinnaga. Kuigi jah, hakkab ka seal ühe enam maad võtma rullnokluse mentaliteet :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 06.12.05 17:58 Tsiteeri


Tegelikult on CharlieF-il õigus.

Kusjuures selline jõuga sujuva liikluse takistamine mõjub iga normaalse inimese närvikavale.

Hetkeseisu ma ei tea, sest pole Tartu kesklinnas ammu käinud, kuid ca 1,5a tagasi võtsin aega Turu-Riia ristmikul.
Punane tuli põles ei rohkem ega vähem kui 2 min.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 06.12.05 20:26 Tsiteeri
JÄLLE



täna siis jälle juhtus selline asi et enne tähtvere mäed.ma sõitsin krooksu poolt ja tahtsin tähtvere määst ülese saada.minu ees oli üks ford focus,kui ta poleks seisma jäänd siis oleks tal esi ots minema läind.Aga täpsemalt,Baieris tuli mingi korolla mis üldse seisma ei tahtnud jääda,ja pani täiega ristmikult läbi.sõbraga mõtlesime et võis olla päris valus laks,kui ford poleks seisma jäänud.:mad::mad::mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jyrgen61
huviline



Registreerunud 19.04.04
Asukoht: Tartumaa, Nõo vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.6

postitati 06.12.05 20:26 Tsiteeri


Muide tänases Tartu Postimehes (06.12) otsis politsei pealtnägijaid selles Herne tn. ja punase Audi asjus. Kui kellelgi mingit infot on, siis võibolla võtate ka politseiga ühendust :) Võibolla siis tabatakse see kummivilistaja?!

Edu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 06.12.05 20:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: crazy
täna siis jälle juhtus selline asi et enne tähtvere mäed.ma sõitsin krooksu poolt ja tahtsin tähtvere määst ülese saada.minu ees oli üks ford focus,kui ta poleks seisma jäänd siis oleks tal esi ots minema läind.Aga täpsemalt,Baieris tuli mingi korolla mis üldse seisma ei tahtnud jääda,ja pani täiega ristmikult läbi.sõbraga mõtlesime et võis olla päris valus laks,kui ford poleks seisma jäänud.:mad::mad::mad::mad:

Sa kohe leiad neid... "kultuurseid" sõitjaid :D
Naine oli kord situatsioonis, kui üks 100 sõitis talle peateele ette (Puiesteel), tibi roolis. Õnneks kiirus väike, sai pidama. Järgmine pilt oli, kuidas kõrvalistmel olev kutt tibile lihtsalt vastu lõugu virutas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tamm112
huviline



Registreerunud 14.03.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: vis 2345

postitati 06.12.05 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andres

Sa kohe leiad neid... "kultuurseid" sõitjaid :D
Naine oli kord situatsioonis, tibi roolis. Õnneks kiirus väike, sai pidama. Järgmine pilt oli, kuidas kõrvalistmel olev kutt tibile lihtsalt vastu lõugu virutas.


ära löö naist, räägi temaga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 06.12.05 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Tsitaat:
Algselt postitas: crazy
täna siis jälle juhtus selline asi et enne tähtvere mäed.ma sõitsin krooksu poolt ja tahtsin tähtvere määst ülese saada.minu ees oli üks ford focus,kui ta poleks seisma jäänd siis oleks tal esi ots minema läind.Aga täpsemalt,Baieris tuli mingi korolla mis üldse seisma ei tahtnud jääda,ja pani täiega ristmikult läbi.sõbraga mõtlesime et võis olla päris valus laks,kui ford poleks seisma jäänud.:mad::mad::mad::mad:

Sa kohe leiad neid... "kultuurseid" sõitjaid :D
Naine oli kord situatsioonis, kui üks 100 sõitis talle peateele ette (Puiesteel), tibi roolis. Õnneks kiirus väike, sai pidama. Järgmine pilt oli, kuidas kõrvalistmel olev kutt tibile lihtsalt vastu lõugu virutas.


naisi ei tohi lüia.oleks ma seda ise näid ,ma annaks tolle vennale ise molli!!!:mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 06.12.05 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jyrgen61
Muide tänases Tartu Postimehes (06.12) otsis politsei pealtnägijaid selles Herne tn. ja punase Audi asjus. Kui kellelgi mingit infot on, siis võibolla võtate ka politseiga ühendust :) Võibolla siis tabatakse see kummivilistaja?!

Edu




tänan.mul pole aega Postimeest lugeda.aga ühendust võttan ka omanikuga ja politseiga.

KUI OLED SÜÜDI SIIS TUNNISTA ÜLES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jyrgen61
huviline



Registreerunud 19.04.04
Asukoht: Tartumaa, Nõo vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.6

postitati 06.12.05 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: crazy
Tsitaat:
Algselt postitas: jyrgen61
Muide tänases Tartu Postimehes (06.12) otsis politsei pealtnägijaid selles Herne tn. ja punase Audi asjus. Kui kellelgi mingit infot on, siis võibolla võtate ka politseiga ühendust :) Võibolla siis tabatakse see kummivilistaja?!

Edu




tänan.mul pole aega Postimeest lugeda.aga ühendust võttan ka omanikuga ja politseiga.

KUI OLED SÜÜDI SIIS TUNNISTA ÜLES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Mina pole midagi teinud ja süüdi ei ole :(:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 06.12.05 21:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jyrgen61
Tsitaat:
Algselt postitas: crazy
Tsitaat:
Algselt postitas: jyrgen61
Muide tänases Tartu Postimehes (06.12) otsis politsei pealtnägijaid selles Herne tn. ja punase Audi asjus. Kui kellelgi mingit infot on, siis võibolla võtate ka politseiga ühendust :) Võibolla siis tabatakse see kummivilistaja?!

Edu




tänan.mul pole aega Postimeest lugeda.aga ühendust võttan ka omanikuga ja politseiga.

KUI OLED SÜÜDI SIIS TUNNISTA ÜLES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Mina pole midagi teinud ja süüdi ei ole :(:(:(



MA RÄÄGI ÜLDSE.Ega ma sind meeles ei pidand.ära aind pahaks pane:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 06.12.05 21:16 Tsiteeri


Ma juba viitasin, et Tartu ei OLE normaalne koht.

Aga naisele vastu lõugu...2 vaatenurka... meelde jääb küll ilmselt igaveseks :P


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.3% - SQL: 56.7%]