Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Bensiinipump ei tööta (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2144)
Soja
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.05
Asukoht: Tallinn<>Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2,2 TQ

postitati 01.12.05 19:58 Tsiteeri
Bensiinipump ei tööta



Autoks audi 200 2,1 tq 85 a. ja mure siis selline

sai tehtud autole suurem ja pikaajalisem remont(mootori kap. rem. tänu millele auto seisis ca 3 kuud) nüüd mootor taas peal ja peaks kõik ok olema, aga võta näpust, bens pump ei hakka tööle.
kui panen otse toite talle peale, siis töötab, kui panen pistiku järele siis mitte(samas bens. näidik töötab)
sai võetud doonori pealt pump ja seda proovitud, ei tööta kui pistik järele panna, aga otsetoitega töötab.
ja kõige kummalisem see, et sai see doonorpump külge ühendatud sõitvale 100 -le, st. ja ka seal ei teinud ta häält:(

mille point? julmalt voolu pannes töötav, originaalpistikuga mitte ja seda ka sõitva auto küljes?
ok segane jutt aga loodan et saite aru:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 02.12.05 08:54 Tsiteeri


Bensukast mäletan, et pump hakkas peale süüte sisse lülitamist ainult korraks tööle. Ja uuesti hakkas mootori käivitamisel. Kui niisama on süüde pikemalt sees siis peabki pump vait olema. Pumba relee peaks vist kaitsmeplokis olema.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Soja
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.05
Asukoht: Tallinn<>Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2,2 TQ

postitati 02.12.05 09:13 Tsiteeri


nu ma igatpidi juba proovinud, nii süütega kui ka käiates... midagi ei toimu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 02.12.05 09:44 Tsiteeri


vaata esialgu bensiinipumba releed kaitsme karbist, nendel kipuvad tekkima nö külmadjooted.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Soja
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.05
Asukoht: Tallinn<>Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2,2 TQ

postitati 02.12.05 11:30 Tsiteeri


nu aga kui ma proovisin doonorpumpa töötava auto küljes ja seal see ka piuksugi ei teinud? julmalt voolu andes töötab..
aga nuh ex ma vaatan need releed ja kaitsmed üle.. veel lahendusi pakkuda kellegil.. turbomootoril peaks pump tööle hakkama sis kui mootor ringi käib vist, kas prob ei või olla mingis anduris mis neid andmeid võtab ja saadab või siis lausa ajus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 02.12.05 11:34 Tsiteeri


su jutt kuidagi väga segane nende pumpade proovimise osas:D!
Kui sa enda autol proovid teist pumpa ja see ka ei tööta muud moodi kui otse toidet peale andes, siis võib tõenäolsielt olla viga relees! Teiseks vaata ka kaitsmed üle!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Soja
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.05
Asukoht: Tallinn<>Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2,2 TQ

postitati 02.12.05 13:35 Tsiteeri


tõesti segane lugu...

ma proovisin doonorpumpa nii enda auto küljes, kui ka sõitva auto küljes... ja ei töödanud ta kummagil... töötas ainult otse toidet andes...
ei saa ju relees viga olla..

eitea.. vist tuleb mingi elektrik peale saata


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Soja
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.05
Asukoht: Tallinn<>Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2,2 TQ

postitati 16.12.05 22:04 Tsiteeri


viga leitud...
halli andur ei töödanud...sai proovitud teist jagajat ja asi hakkas toimima:)
miks pump doonorpump töötava auto küljes tööle ei hakanud, seda ei tea, kuigi kaldun arvama et minu pump vajab ajult mingit signaali vms?
(teiseks autoks oli audi 100 millel aju pole)
Ühesõnaga see KG mootor on üks imelik mootor, vähemalt minu arust :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 18.12.05 17:18 Tsiteeri


Hehhee - Halli anduri teema õppis enda 200 juures pea esimese asjana selgeks - auto ei tahtnud hommikuti käima minna. Käiates ei liigatanud tahhomeetri seier ega pump ka ei iitsatanud. Pika juhtmetes tuhnimise peale ühel hetkel tuli tahhomeetrile elu sisse ja kõik muu ärkas ka kohe ellu. Sedamoodi sai nokitud hommikuti oma nädal või paar, kuni Halli anduri pistikuni jõudis :D

Pumbale vägisi voolu pealeandmisest polnud ka abi, sest antud olukorras, kui pump ei rakendu, ei ole sädet ka mitte

Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Bensukast mäletan, et pump hakkas peale süüte sisse lülitamist ainult korraks tööle. Ja uuesti hakkas mootori käivitamisel. Kui niisama on süüde pikemalt sees siis peabki pump vait olema. Pumba relee peaks vist kaitsmeplokis olema.


Turbokal käivitub pump alles siis, kui starterit annad - süüte sissekeeramisel ei juhtu midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.6% - SQL: 71.4%]