Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Debiilikud!!! (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 4388)
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 29.10.02 12:51 Tsiteeri
Debiilikud!!!



28okt ööl vastu 29okt sain mina ka siis oma tehnikast lahti...varastati pioneer deh 2030r makk ilma paneelita ja kõlarid kax pioneeri kõlli 200w(ovaalid) ja kax philipsi oma 300w(ümmargused) kui kellegile pakutakse vms siis palun anda teada kas mail või siis siia jätta teade.

http://www.zone.ee/sqadik/rimakas6.JPG <--makk

http://www.zone.ee/sqadik/rimakas4.JPG <--kõlarid


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 29.10.02 12:53 Tsiteeri


siuksed jobud tuleks kuskile kinni panna ja lasta ventialtsioonist neile hea kogus dihlafossi..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 29.10.02 12:55 Tsiteeri


sügav kaastunne:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 29.10.02 12:58 Tsiteeri


krt ja ma võibolla tean kes see oli aga kuidas krt saan ma panna ülestunnistama...et ta kellegile rääkis vms..vakk..juhe nii koos :( :( üksi ie lähe ma never sinan temaga räkima.......


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 29.10.02 13:06 Tsiteeri


kuskohas rüüstetöö siis tehti? lasnas või harkus? või kuskil kolmandas kohas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 29.10.02 13:10 Tsiteeri


lasnas..maja ees...krt ...tra raudselt oli keegi kes teadis ja ma ainult ühte inimest kahtlustada oskan..kuna ma öösex panin katte peale kõllidele ja hui neid keegi nägi ..ja kuna sisse oli mindud tänavapoolsest uksest siis nagu toon ka seal pool ja mittemingi valemiga polex lambi inimene sisse läinud..ees oli üx auto kus ka kõllid ripakil seda ei puudutud...


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 29.10.02 13:11 Tsiteeri


[img]http://www.album.ee/?action=img&pic=159122[/img]

Seda on neile vaja!

Sul lausa kaks jama korraga. Kaastunne ka minu poolt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 29.10.02 17:18 Tsiteeri


tunnen kaasa Squa...
loodame, et saad asjad tagasi!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sam
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.02
Asukoht: Tallinn, Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi- A6 2,8 142kw

postitati 29.10.02 18:23 Tsiteeri


ehk lohutab see:minult on läinud 2 pioneeri ja2 sony+lõhutud lukud klaasid ja konsool.tagan on läinud naelad koos valudega,no krt ei jaksa Tallinnat varustada.odavam tuleb maksta 250.- parkla eest,kohe üle tee.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 29.10.02 19:14 Tsiteeri


ma olen ka selle peale üle läinud. maksan 330 eeku kuus parklat ja tean et hommikul ei oota mind üllatus, näiteks rattad kadunud, või aken puruks vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 30.10.02 09:36 Tsiteeri


djah..parkla..mul parka krt seda teab kui kaugel...tõsiselt kaugel ikka..ja maa-alusesse garaasi ka panna ei saa kuna see audi rsk niiiiii pikk on,et ei mahu lihtsalt ära!!:(


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Miku
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer EVO 6 TME, BMW E36 M3 EVO

postitati 31.10.02 09:51 Tsiteeri


Maha lüüa, üles puua tuleks need narkarid :mad:
Minu kaastunne


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 22.11.03 04:47 Tsiteeri


jah, just 10 minutit tagasi sai tõestatud, et õllerally polegi paha üritus. Käis pauk ja naabrimehe toyota küljeklaas purunes.
Kuigi me olime 1 min. pärast väljas, olid vargad juba oma teed läinud, aga ühe hitimehe saime siiski kätte raisk. Sai siis mees ka pollaritele üle antud. Näis , kas mees omme vaba on? Jooksis 10 korda vastu puud küll aga...
nu kurat, eriti nagla tüüp, väitis, et olime heast peast talle vastu kaalikat andnud....
omme pollari kutse, eks näis mis saab...
krt nagu me ise süüdi, piisavalt õllesed jne...:mad::mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 22.11.03 04:53 Tsiteeri


siit moraal, kui tahate: tuleb kaine peaga 5.00 üleval olla ja debiilikuid püüda.
saisse ma ütlen!!!:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

mad.gif postitati 23.11.03 12:04 Tsiteeri


Eile varastati sõbra MERCEDES BENZ 200D.
Vargus toimus kella 19.00-23.00 vahel, Saku Suurhalli ees parklas.
Auto oli 124 kerega sedaan ,tumeroheline,
number 286 ARO.
Paluks silmad lahti hoida!
ERITUNNUS: PUUDUB PAREMPOOLNE PEEGEL. TEHASEVARIANT.
Omaniku tel.: 05248893 Henn


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.8% - SQL: 51.2%]