Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: raadio, cd pioneeril ei, tööta (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1300)
moffa
huviline



Registreerunud 15.11.05
Asukoht: valga/pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 1.8 -89

postitati 17.11.05 19:33 Tsiteeri
raadio, cd pioneeril ei, tööta



mul on autos mingi vanem pioneeri makk (mudelit täpselt pole vadanud) mis mängib tavalisi cd plaate ja raadio on ka, aga kui see sisse lülitada ei tule kõlaritest isegi mitte kahinat. Kui aga kuulata plaati töötab kõik hästi, ta võtab raadiol sageduse küll ette aga kui panna automaatse otsingu peale ei leia midagi, äkki keegi teab mis viga ja kus saaks parandada ja palju see arvestuslikult maksma võiks minna?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
cobra
huviline



Registreerunud 16.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 17.11.05 19:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: moffa
mul on autos mingi vanem pioneeri makk (mudelit täpselt pole vadanud) mis mängib tavalisi cd plaate ja raadio on ka, aga kui see sisse lülitada ei tule kõlaritest isegi mitte kahinat. Kui aga kuulata plaati töötab kõik hästi, ta võtab raadiol sageduse küll ette aga kui panna automaatse otsingu peale ei leia midagi, äkki keegi teab mis viga ja kus saaks parandada ja palju see arvestuslikult maksma võiks minna?



kui pärnu satud siis tule Valto car-i Aru tänav 7, vaatab üle


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
moffa
huviline



Registreerunud 15.11.05
Asukoht: valga/pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 1.8 -89

postitati 22.11.05 13:15 Tsiteeri


mul just selline asi et järgmised 3 kuud valgas, aga kui jõuan pärnu ja probleem endiselt alles, astun kindlasti läbi! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 21.1% - SQL: 78.9%]