Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi Q7 (Vastuseid: 45 | Vaatamisi: 41029)
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.06 17:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: peep
Järgmisel nädalal võib neid juba tänavatel liikumas näha, esimesed eksemplarid peaks lähipäevil kohale jõudma.


Pole kahjuks veel ühtegi linnapeal näinud liikumas:(
Aga esimesed 2 ametlikult Eestisse jõudvat Q7-t on kohal juba selle kuu viimasel nädalal:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.06 12:24 Tsiteeri


Head uudised on sellised, et juba täna õhtul jõuab 5 masinat Eestisse - hoidke siis nädalavahetusel silmad pärani:o :D
Seniks aga midagi Tenerifelt;)

http://www.hot.ee/dreamer79/Q7.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 14.02.06 14:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Seniks aga midagi Tenerifelt;)


Kui need masinad tõesti Tenerifel on siis ma tunnen neile küll kaasa - seal enamus mingi ~70% on väikeautod ja needgi on vaat et iga neljas mõlgitud ja igal kolmandal on stanged ära rihitud.
Seal puhates ajas selline asi ihukarvad turri - eriti veel kui nägid kuidas just sul nina all autosid pargiti. Sinna oma suure laevaga küll sattuda ei tahaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 14.02.06 14:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
Kui need masinad tõesti Tenerifel on siis ma tunnen neile küll kaasa - seal enamus mingi ~70% on väikeautod ja needgi on vaat et iga neljas mõlgitud ja igal kolmandal on stanged ära rihitud

Q7-l seda stangehäda õnneks pole - see auto pärineb ju kah sellest ajastust, kus insenerid mõtlevad vaid varuosade müügist tulevate kasumite peale ning iga väikene kõks eeldab tervete suurte plekiosade vahetamist:mad:. Aga muidu on jah kena, suur ja soliidne auto


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 14.02.06 15:34 Tsiteeri


Q7 talvises norras


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.06 15:38 Tsiteeri


Tenerifel oli eelmisel nädalal Audi diileritele üks väike üritus, mis seletab ka sellise Q7 -te konsentratsiooni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 14.02.06 16:14 Tsiteeri


Ma just nädal tagasi tenerifel ringi sõites imestasin, et nii väikese saare kohta on nii ruttu ikka jube palju Q7 audisid ostetud. Siin siis see põhjus oligi. :D
Ja kusjuures ma just vaatasin, et nad käisid nende masinatega ikka väga kitsastel teedel, kus isegi väikese seat ibizaga ei tahtnud vastutulevatest autodest mööda pääseda ja mõtlesin et kes tahab oma uut suurt maasturit siia lõhkuma tulla. Aga noh kui antakse proovimiseks kätte, siis see seletab nii mõndagi! :P


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Starr
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.02.06 17:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kirsa
Q7 talvises norras

mõjus positiivselt:P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
totu
huviline



Registreerunud 11.01.05
Asukoht: keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,6 V6

postitati 15.02.06 07:56 Tsiteeri


Kaks sellis masina on juba eestis!!!eile paldiski maanteel seisid treila peal ja sõitsid Tallinna poole!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.06 09:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: totu
Kaks sellis masina on juba eestis!!!eile paldiski maanteel seisid treila peal ja sõitsid Tallinna poole!!!!


Nagu minu eilses esimeses postis kirjas, on 5 autot Eestis, millest 2 toodi tõesti eile õhtul laost Revalisse - must ja laavahall;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
totu
huviline



Registreerunud 11.01.05
Asukoht: keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,6 V6

postitati 15.02.06 09:42 Tsiteeri


Mu meelest olid mõlemad ühte värvi aga võin ka eksida kuna suht pime oli juba!!!Sinaks hallid siis!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
statix
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Tallinn-Elva-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4;B2;Yaris

postitati 15.02.06 09:55 Tsiteeri


kuna saar suht väike, siis sattus ka mu õde seda üritust nägema, ning minu meeleheaks võttis ka ühe väikse lõigu lindile.

http://www.oravapoisid.ee/Q7.wmv

Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Tenerifel oli eelmisel nädalal Audi diileritele üks väike üritus, mis seletab ka sellise Q7 -te konsentratsiooni.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Meevaras
huviline



Registreerunud 18.12.04
Asukoht: Tartu/Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Inca 1,4

postitati 01.02.08 17:22 Tsiteeri


600hp Q7


don`t drive faster than your quardian angel can fly!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.09 09:46 Tsiteeri


Sõiduomadustest veel niipalju, et peale sõitu konkurentide autodega(Q7 ja ML) pean ma kurbusega BMW aadressil teatama, et seda masinat mina ei ostaks. Hoolimata aktiivroolist, mis pidavat juhti igas olukorras rohkem aitama, ei õnnestunud mul keerata rooli vähem ja sestap tuli sageli käed lausa kurvides sõlme keerata — Eedo Raide hääl raadiosaatjas kõlamas, et ärge tõstke käsi roolilt. Mida, aga ei tulnud teha Audis. Masin istus teel nagu tank. Läks kurvi madalalt ja kummide vilisedes ja kordagi ei tekkinud tunnet, et nüüd ja kohe läheb see miljon krooni maksev plekk-ruun ümber.

Delfi videotest: BMW X6

Lisaks mulle meenub, et olen kusagilt veel lugenud X6 ja Q7 testi kohta, kus sõitja ütles slaalomi kohta pmst sama asja, et Q7-ga oli slaalomit sõita oluliselt stabiilsem, sest X6 nö "vajub läbi" vähe suuremal kiirusel. Aga, aga.. nüüd on saadaval Audi diiselmootoriga eriti hea juhitavusega auto - Porsche Cayenne Diesel (artikkel). Viimases autolehes kirjeldati seda autot, kus näiteks juhitavuse eest anti maksimum punktid. Samas on ta 0.3sek sajani aeglasem kui uus X5 ja ka 1.2l janusem.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 18.04.09 22:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Samas on ta 0.3sek sajani aeglasem kui uus X5 ja ka 1.2l janusem.

Suvalisi ajakirjateste vaadates on konkurendid suht-koht alati liiter-paar janusemad kui BMW võrreldav mudel. Ei ole mõtet väga kahelda, et baieri mootoritehase näol on tegu maailma ühe tipmise mootori(- või üldse auto)valmistajaga, kuid minu isikliku kogemuse järgi on see küttekuluerinevus liialdatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 13.12.14 23:13 Tsiteeri


Teise põlvkonna Audi Q7 kere on saanud teravamad jooned, mistõttu ei ole uus mudel kohati nii tüse kui praegune põlvkond. Üldjoones aga sarnaneb teine põlvkond esimese generatsiooniga. Erinevalt eelkäijast, ei ole uue Q7 salong ei ole nii segipaisatud kujundusega.

Audi linnamaastur ehitati MLB Evo platvormile, mis teeb auto kuni 363 kg kergemaks. Lisaks tuleb auto maatriks LED esituledega.

Oodata on samu kuue- ja kaheksasilindrilisi jõuallikaid, mida tõenäoliselt täiustatakse veidi, et muuta nad võimsamaks ja säästlikemaks.

Tulemas on ka e-tron versioon, mida varustab jõuga 3,0-liitrine V6 diisel- ja elektrimootor. Q7 e-tron tuleb müüki paar kuud peale tavamudeli müüki jõudmist.

Audi Q7 2015 teeb oma debüüdi jaanuarikuus NAIASe automessil Detroidis.



http://pics.autonet.ee/pics/m/4/1/4/76414.jpg


Ülbe...aga kuidagi nagu poolik lahendus IMO...aga eks aeg näitab, kuidas reaalsuses asi välja nägema hakkab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi172
huviline



Registreerunud 12.08.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 330d Touring, Audi A6 C6 Avant, Audi A6 C5, Passat B5.5 4Motion

postitati 22.12.14 22:29 Tsiteeri


Uue Q7 tuuleklaas on minuarust nagu liiga "püsti" aetud vms. Eks see ole maitse asi aga mulle meeldis eelmise põlvkonna Q7 rohkem.

Millal see muidu Eestisse peaks jõudma ?


Edit: Siin veel natuke pilte kui keegi pole näinud: http://www.leftlanenews.com/audi-q7-2015.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
commodore
huviline

Avatar


Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Quattro, C6 quattro, Passat B8 4motion 280hp

postitati 22.12.14 23:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi172
Uue Q7 tuuleklaas on minuarust nagu liiga "püsti" aetud vms. Eks see ole maitse asi aga mulle meeldis eelmise põlvkonna Q7 rohkem.

Millal see muidu Eestisse peaks jõudma ?


Hetkel tundub jah kuidagi liiga...sõiduautolik see kere.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.12.14 00:30 Tsiteeri


Andke andeks, aga rõvedamat iluvõre annab välja mõelda!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 15.01.15 23:11 Tsiteeri


All-new 2015 Audi Q7 makes world debut in Detroit

Audi A3 käis RS6'ga seksimas ning välja tuli uus Q7.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.15 09:33 Tsiteeri


Nina on tõesti nagu teise auto oma pandud. Muus osas eelmisest kenam, aga see pole ka suurem asi näitaja, sest esimese põlvkonna Q7-st koledam auto on ainult oran˛ rõveda bodykitiga Q7.

Aga selle uue sisu on positiivselt üllatav. Kaalunumber pole ka paha.
Saaks nüüd kuidagi nendest V6-mootoritest üle, siis võiks ju täitsa olla:).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.7% - SQL: 47.3%]