Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kliima rihm undab! (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 3568)
S-line
huviline

Avatar


Registreerunud 17.02.04
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep Grand Cherokee 2,7l ja Chrysler 300C

postitati 08.11.05 09:25 Tsiteeri
Kliima rihm undab!



Mure järgmine,kliima rihm undab! Kui auto ostsin,sai ka käidud Joe´s ,kus sai kõik õlid ja rihmad ja veel vidinaid ära vahetatud! Aga peale rihmade vahetust on ikka undamine sees! Miks ma arvan ,et see on kliima rihm,sest kui kliima välja lülitada siis jääb undamine ära! Kas on kellegil olnud samu probleeme? Üks mure on veel,tunne on nagu oleks esimene rattalaager läbi,sest sõites 90km /h ja üle selle kakkab vilin parema ratta juurest.Mainisin seda Joeś ,sealt tuli vastus et seda häält teeb turbo.Kui aga suure hoo pealt vaba käik sisse lükata ,siis hääl ei kao kusagile,ometi ju pöörded on madalad ja turbo peaks mitte
seda häält tegema! Sõber pakkus välja,et rattasrtel on valuvelgede pärast lansid vahel,äkki siis see teeb seda häält!
Auto millest jutt käib on siis 98 a. Audi A6 1,9tdi .
Äkki keegi oskab soovitada ,kas need vead peavad nii olema või olen ise liiga pedantlik!

Tänud !


S.M
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattro100quattro
huviline



Registreerunud 11.09.05
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5TDI

postitati 11.11.05 13:44 Tsiteeri


mul oli sama mure.minul oli kliima rullikul olev laager läbi.kuid selles on yks konks.nad ei myy seda ilma elektrisidurita.ja see maksab revalis umbes 5000.- aga kuii otsida siis leiad selle laagri niisamagi.ma usun kyll et see on see viga nii et võta kliima rullik lahti ja saad laagri ka.loodan et aitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nojah
huviline



Registreerunud 01.01.05
Kasutaja on eemal


postitati 12.11.05 09:37 Tsiteeri


mul oli sama jama......võtsin rihma maha ja kliima pumba ratas loksus.....laagrid läbi. Seal on kahe realine kuullaager mida Eestis saada polnud. Ostsin BaltiLaagrist kaks ühe realist laagrit ca. 300 EEKu/tk. Siiani toimib)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattro100quattro
huviline



Registreerunud 11.09.05
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5TDI

postitati 12.11.05 13:15 Tsiteeri


ma sain selle laagri vist mingi 170 eek-iga.tsaub otsimist sest muidu tõmmatakse kusagil poes kott ikka mõnuga pähe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
gerdo
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C6.5 - 3.0TDI - 2009

postitati 12.11.05 13:53 Tsiteeri


see, kus see kliima rihm on, mul on see ratas kaheksas natuke (see, mis seal mootori küljes on)
selle asja nimi on vist kliima rihma ratas?
keegi teab, palju see maksab?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 14.11.05 22:35 Tsiteeri


Selle laagri loksuga on üks neetud jama. Kui ma ei eksi, siis rihmaratta sees on mähis, millega siis tõmmatakse kompressor taha. Kui ratas kaheksa / laager läbi, siis oht selles, et mingil hetkel hakkab ratas käima vastu mähist, mis omakorda kuumeneb üle ning seal sees olevad dioodid annavad otsad.
Mulle läks see lugu koos vahetusega 3k, seda Tartus, DIA 's. Auto küll bena mootoriga, aga süsteem peaks sama olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
gerdo
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C6.5 - 3.0TDI - 2009

postitati 19.11.05 20:33 Tsiteeri


mul ka bena mootor, a kui kuskilt lammutusest ostan selle rihmaratta, et siis on seda lihtne vahetada?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Melvin
huviline



Registreerunud 30.04.05
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 19.11.05 20:51 Tsiteeri


Mul ka sama jama, et undab, aga kust ma selle rihma leian?
Esimesi laagreid on hea kontrollida, pane tung alla ja käik sisse.
Algul ühe rattaga ja siis teisega-kumb ratas undab, see laager hakkab ka läbi minema


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
gerdo
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C6.5 - 3.0TDI - 2009

postitati 20.11.05 14:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S-line
Mul ka sama jama, et undab, aga kust ma selle rihma leian?
Esimesi laagreid on hea kontrollida, pane tung alla ja käik sisse.
Algul ühe rattaga ja siis teisega-kumb ratas undab, see laager hakkab ka läbi minema

jutt ei käi auto ratastest

Tsitaat:
Algselt postitas: S-line
Mure järgmine,kliima rihm undab! Kui auto ostsin,sai ka käidud Joe´s ,kus sai kõik õlid ja rihmad ja veel vidinaid ära vahetatud! Aga peale rihmade vahetust on ikka undamine sees! Miks ma arvan ,et see on kliima rihm,sest kui kliima välja lülitada siis jääb undamine ära! Kas on kellegil olnud samu probleeme? Üks mure on veel,tunne on nagu oleks esimene rattalaager läbi,sest sõites 90km /h ja üle selle kakkab vilin parema ratta juurest.Mainisin seda Joeś ,sealt tuli vastus et seda häält teeb turbo.Kui aga suure hoo pealt vaba käik sisse lükata ,siis hääl ei kao kusagile,ometi ju pöörded on madalad ja turbo peaks mitte
seda häält tegema! Sõber pakkus välja,et rattasrtel on valuvelgede pärast lansid vahel,äkki siis see teeb seda häält!
Auto millest jutt käib on siis 98 a. Audi A6 1,9tdi .
Äkki keegi oskab soovitada ,kas need vead peavad nii olema või olen ise liiga pedantlik!

Tänud !

sa oled juba korda saand?

kui sa kliima välja lülitad, siis käib rihm ikkagi edasi veel, nii, et rihm ei unda.
siis järelikult undab see kliima konditsioneer..vms..



ja mul on hoopis teine rihmaratas kaheksas, mitte see, mis seal kliima küljes on, vaid see, mis on auto mootori küljes


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Melvin
huviline



Registreerunud 30.04.05
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 20.11.05 18:42 Tsiteeri


Üks mure on veel,tunne on nagu oleks esimene rattalaager läbi,sest sõites 90km /h ja üle selle kakkab vilin parema ratta juurest.Mainisin seda Joeś ,sealt tuli vastus et seda häält teeb turbo.Kui aga suure hoo pealt vaba käik sisse lükata ,siis hääl ei kao kusagile,ometi ju pöörded on madalad ja turbo peaks mitte
seda häält tegema! Sõber pakkus välja,et rattasrtel on valuvelgede pärast lansid vahel,äkki siis see teeb seda häält!

No mina loen küll välja et jutt käib ka ratta laagrist


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 21.11.05 21:26 Tsiteeri


Ma arvan et sellest vähe kasu, kui sa kliima tagant lükkad ning vilin kaob - sellega kaob ka koormus rihmaratta laagritele, mis tegelikkuses võib vilinat põhjustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rivok
huviline



Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,8T B6

postitati 26.11.05 11:37 Tsiteeri


Mul on oopis vastupidi.. et kui kliima järgi läheb, kaob undamine ära, plaanis muidu rihmade vahetus koos rullikutega jne, kas nüüd tuleks siis veel millegiga arvestada? A100 2,6 aut


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.8% - SQL: 44.2%]