Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Tühjendati auto (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 3126)
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 11.07.03 09:09 Tsiteeri
Tühjendati auto



Ööl vast esmaspäeva (07.07.03) käisin kodanikud või mittekodanikud sees minu passatis (asi toimus pärnus). sisse saadi nagu volksul-audil ikka luku lahtimurdmise teel. tulenevalt tehasesigna ülimega omadustest deaktiveerub teatavasti luku murdmisel ka signa, mistõttu tegelastel oli hea toimetada. ära viidi kõik mis autos häält teeb ning kõik minu puhkuseks kaasa võetud riided, jalatsid jms. põhjus miks ma seda asja siia foormisse üles panen on see, et juhul kui kellelgi jääb silma, et pakutakse nt Pioneer deh7400, 12-st boxi, maki pulti, canon powershot a40 fotokat, riideid kasvule 187-188 cm, ja asi tundub kahtlane, andke palun mulle teada (tel 051 68 582). enamus riideid on suhteliselt tavalised, st korralikud aga mingite eritunnusteta. kui aga silma peaks jääma TTÜ FC Majandusmagistri jalgpallisärk (sinine ja oranzide triipudega) seljanumbriga 34, siis selles võib kindel olla, et tegemist on minu särgiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.9% - SQL: 65.1%]