Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Küsimus keskluku kohta. (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 1995)
aron20
huviline



Registreerunud 10.06.05
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1,9 81kW

postitati 26.10.05 18:51 Tsiteeri
Küsimus keskluku kohta.



Kas keegi on ise b3-le b4-ja vaakumiga keskluku paigaldanud,on see väga keeruline või on hoopiski targem elektriline panna? Sama moodi huvitab mind elektri peeglite ja akende paigaldamine.
Palun andge nõu, aitäh teile!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
art
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Jarvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1.9TDI oli 80 1.8S,Honda CBR1100XX Bläku.

postitati 26.10.05 19:07 Tsiteeri


Osta uus auto!Parim soovitus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
selfer
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe-83, A6 -2000, kadett -84

postitati 26.10.05 19:59 Tsiteeri


el. iga on lihtsam. ei pea mingeid voolikutega ja mingi pumbaga jamama....juhtmeid on lihtsam vedada ja paigalda , kui just mingit originaal asja välja ei sebi kuskilt . mõtlen siis hetkel kesklukkusüsteemi .ja sõber pani oma opel kadettile el aknad ja kasutas mingi renault i aknasüsteeme ....ehitas midagi ümber...mõtle ise


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rainis
huviline



Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer

postitati 26.10.05 20:16 Tsiteeri


Isiklik soovitus - elektriline.
A6 oli mul vaakumiga ja tõesti ei tea kas ainult minu autol või tüüpviga aga krt jooksmist ja jama oli sellega, ja mitte vähe.
Teeninduse soovitus oli ka el. paigaldada(siis oli 1 uks 400kr.). Kindlasti foorumi ja romula abiga soodsam.
Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 26.10.05 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rainis
Isiklik soovitus - elektriline.
A6 oli mul vaakumiga ja tõesti ei tea kas ainult minu autol või tüüpviga aga krt jooksmist ja jama oli sellega, ja mitte vähe.
Teeninduse soovitus oli ka el. paigaldada(siis oli 1 uks 400kr.). Kindlasti foorumi ja romula abiga soodsam.
Edu!

Ja A4 pole sul vaakumiga?:o, minul näitas ntx. Boschi diagnost, et ühel uksel on vaakumi leke vms.??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rainis
huviline



Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer

postitati 26.10.05 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: Rainis
Isiklik soovitus - elektriline.
A6 oli mul vaakumiga ja tõesti ei tea kas ainult minu autol või tüüpviga aga krt jooksmist ja jama oli sellega, ja mitte vähe.
Teeninduse soovitus oli ka el. paigaldada(siis oli 1 uks 400kr.). Kindlasti foorumi ja romula abiga soodsam.
Edu!

Ja A4 pole sul vaakumiga?:o, minul näitas ntx. Boschi diagnost, et ühel uksel on vaakumi leke vms.??


Ei tea!?:D
vähemalt ei ole see veel jamanud(hirmutad siin inimesi hilja õhtul) :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 26.10.05 20:34 Tsiteeri


Ei hirmuta, lihtsalt jagan läbitut:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
art
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Jarvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1.9TDI oli 80 1.8S,Honda CBR1100XX Bläku.

thumbup.gif postitati 26.10.05 20:44 Tsiteeri


kui naaber paneb fordi uksed(el) kinni siis mul on niisugune tunne nagu keegi automaadist valangu lasi(kole plõksimine),ja sellepärast mulle meeldib AUDI


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 26.10.05 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: art
kui naaber paneb fordi uksed(el) kinni siis mul on niisugune tunne nagu keegi automaadist valangu lasi(kole plõksimine),ja sellepärast mulle meeldib AUDI
Kusjuures, ära sa märgi, praegu meenub, et firmas oleval E39 (`01), teevad ukse lukud ka täiesti kuuldavat plõksatusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
art
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Jarvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1.9TDI oli 80 1.8S,Honda CBR1100XX Bläku.

postitati 26.10.05 20:58 Tsiteeri


Nagu pudelite kolin häbi hakkab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.10.05 23:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: art
Nagu pudelite kolin häbi hakkab

Vähemalt kuuled, et uksed lukku läksid. Minu 100 vaakumsüsteem hakkab puldi nuppu vajutades vaikselt lukke kinni imema ja kuna juhiukse juures ta seda iga kord teha ei suuda (süsteemis leket ei ole ja ust olen selle pärast juba 2 korda lammutanud ja lukku õlitanud), viskab mõne aja pärast salakavalalt kõik uksed uuesti lahti. Kui üks kord selle alles hommikul avastasin, siis võttis korraks südame alt külmaks küll. Nüüd passin nagu idioot alati vahtides, kas nupud lähevad ikka alla ja aitan vajadusel võtmega kaasa. Kas ma krt sellist kesklukku tahtsin... Päris mitu korda on peast läbi käinud mõte, et saadaks selle vaakumsüsteemi sealt nah*i ja paneks elektrilise asemele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 27.10.05 18:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: art
Nagu pudelite kolin häbi hakkab


Ehk siis jätad tulevikus C5 kere ostmata, kuna el. kesklukk ning üsna korraliku kolakaga läheb lukku :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 27.10.05 18:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Tsitaat:
Algselt postitas: art
Nagu pudelite kolin häbi hakkab


Ehk siis jätad tulevikus C5 kere ostmata, kuna el. kesklukk ning üsna korraliku kolakaga läheb lukku :D.

C5-l ei ole seal samuti mingit kolinat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 27.10.05 18:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Tsitaat:
Algselt postitas: art
Nagu pudelite kolin häbi hakkab


Ehk siis jätad tulevikus C5 kere ostmata, kuna el. kesklukk ning üsna korraliku kolakaga läheb lukku :D.

C5-l ei ole seal samuti mingit kolinat.


Olen reedel Tartus - tule ja kuula. Vaakumist pole haisugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
denethor
huviline

Avatar


Registreerunud 10.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mazda 6 2006

postitati 10.11.05 08:39 Tsiteeri


Minul originaal vaakumpump. Mitu korda sellega revalis käinud. Ligi 10k sinna alla magama pannud, aga siiani korda pole saanud. Tüübid vahetasid vaakumpumba ära, pool aastat hiljem täpselt sama kala. Läksin siis tagasi et tehku korda. Siis nad avastasid, et see pole nende süü kui auto niiskust sisse laseb.

Igatahes. Odavam on elektriline panna. Samas... elektriaknad ja salongi valgustus käib kõik läbi selle sama pumba elektrisüsteemi. Et, kui kellegil pakkuda on A4 vaakumpump - ootan pakkumist.


Mazda omanik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.11.05 17:50 Tsiteeri


Eile võtsin '93a 100 pealt kesklukupumba, et proovin, kas sellega töötab mu süsteem paremini. Juba välisel vaatlusel paisis see teine võimsama olemisega, silindriline pumbaosa oli minu '92a 100 omast ca 2x jämedam. Panin paika, vajutasin puldil nuppu - plaks uksed kinni, vajutasin uuesti - plaks uksed lahti. Töötab nagu unelm. Ja mina kurat lammutan ja õlitan aasta jooksul mitu korda lukke...

Uuem pump on VDO kirjadega, vanal olid lihtsalt oooo logod. Seega kui kellelgi analoogne jama on, võib tal lihtsalt nadim variant pumbast olla. Homme vaatan mõlema pumba tootekoodid ka ja panen siia kirja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rainis
huviline



Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer

postitati 10.11.05 18:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: denethor


Igatahes. Odavam on elektriline panna. Samas... elektriaknad ja salongi valgustus käib kõik läbi selle sama pumba elektrisüsteemi. Et, kui kellegil pakkuda on A4 vaakumpump - ootan pakkumist.


Nagu eelpool rääkisin juba oma A6 jamadest siis sain ka veel teada seda, et vaakumpump pidi sama olema ka 80,100,A6,VW-passat jne. Lihtne romulast leida VW oma ca 80 eeki.
Esindus pumpa eraldi ei pakkunud ja hind oli :mad: ,mulle vastuvõtmatu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
denethor
huviline

Avatar


Registreerunud 10.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mazda 6 2006

postitati 10.11.05 22:12 Tsiteeri


Minul A4 pump on iseenesest pool aastat vana ja puhub ja imeb nagu loom, aga elektroonika on tuksis. Keegi ise elektrisüsteemi ehitab mulle uue?


Mazda omanik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.8% - SQL: 36.2%]