Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: kliima display vilgub (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 4829)
veljo5
huviline



Registreerunud 26.04.05
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.05 13:38 Tsiteeri
kliima display vilgub



et kui kas lööd nipsu vastu kliimat või vajutad kõvasti mingit nuppu siis lööb jälle kirja ett muidu valgustus põleb aga aint kirjasi ei ole ees
milles on viga ja palju remont maksab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
preedrik
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.05
Asukoht: Aruküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 10v

postitati 22.10.05 13:48 Tsiteeri


mis masinaga tegu ja mis aasta?


Ei ole mõttet sangarit panna:cool:
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 22.10.05 19:27 Tsiteeri


Võtad displei maha,otsid mõne elektrooniku või telekaparandaja.See konadik puhastab su displei ära ja joodab mõned kohad üle.Siis töötab jälle. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi2.8
huviline



Registreerunud 01.12.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 2.8 quattro

postitati 02.12.05 17:58 Tsiteeri


Käisin esinduses ja seal öeldi et siis on kliimaga jama kui tuled vilguvad displeil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rainis
huviline



Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer

postitati 02.12.05 20:07 Tsiteeri


Varsti ei ole enam vajutamistest ja nipsutamisest ka mingit tolku. Hakkab vilkuma nii nagu ise heaks arvab.
Mul oli/on sama jama kuid kliima töötab endiselt korralikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.05 20:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi2.8
Käisin esinduses ja seal öeldi et siis on kliimaga jama kui tuled vilguvad displeil.

kliimaga ei ole miskit jama, lihtsalt kuskilt ei saa asi sul aegajalt kontakti!
kui ise ei oska, siis A4TQ soovitus abiks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prix666
huviline

Avatar


Registreerunud 24.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 02.01.07 20:51 Tsiteeri


Tundub, et kliimablokk üks nõrk koht, oma a4-l sama asi, et põleb aga kirju pole, kui vajutada display nurgapeale siis viskab pildi ette korraks.
Otsustasin siis ise viga otsida, kõigepealt kliimablokk konsoolist välja monteerida
kliimablokk
ja juppideks võtta
Viga ei tulnudki kaua otsida :) Selgus, et pistiku jootekohad on mikroskeemiplaadi pealt lahti põrunud
Kahjuks ei võimaldanud fotokas lähemalt pilti teha, oleks mõrad paremini näha.
Nüüd ettevatlikult väikse kolviga ülejoota ja jälle töötabki :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rene66
huviline



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 quattro

postitati 13.01.07 03:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prix666
Tundub, et kliimablokk üks nõrk koht, oma a4-l sama asi, et põleb aga kirju pole, kui vajutada display nurgapeale siis viskab pildi ette korraks.
Otsustasin siis ise viga otsida, kõigepealt kliimablokk konsoolist välja monteerida
kliimablokk
ja juppideks võtta
Viga ei tulnudki kaua otsida :) Selgus, et pistiku jootekohad on mikroskeemiplaadi pealt lahti põrunud
Kahjuks ei võimaldanud fotokas lähemalt pilti teha, oleks mõrad paremini näha.
Nüüd ettevatlikult väikse kolviga ülejoota ja jälle töötabki :)


Mul on jama kliima-ikooniga (display vasakus allnurgas, sarnanes vist jääkristalliga), kui hoian nuppu all siis põleb, nii kui lahti lasen nupu, kustub ka ikoon. Temperatuuri näitab ja saab ka reguleerida, aga lühikestel linnaotsadel saa nüüd aru, kas kliima ehk konditsioneer ka järgi on. Peaks vist autos ühe jooma maha pidama, vaatab kas imeb aknad kuivaks:D Kas samuti tuleks jootekohad üle vaadata ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 13.01.07 09:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rene66
Tsitaat:
Algselt postitas: prix666
Tundub, et kliimablokk üks nõrk koht, oma a4-l sama asi, et põleb aga kirju pole, kui vajutada display nurgapeale siis viskab pildi ette korraks.
Otsustasin siis ise viga otsida, kõigepealt kliimablokk konsoolist välja monteerida
kliimablokk
ja juppideks võtta
Viga ei tulnudki kaua otsida :) Selgus, et pistiku jootekohad on mikroskeemiplaadi pealt lahti põrunud
Kahjuks ei võimaldanud fotokas lähemalt pilti teha, oleks mõrad paremini näha.
Nüüd ettevatlikult väikse kolviga ülejoota ja jälle töötabki :)


Mul on jama kliima-ikooniga (display vasakus allnurgas, sarnanes vist jääkristalliga), kui hoian nuppu all siis põleb, nii kui lahti lasen nupu, kustub ka ikoon. Temperatuuri näitab ja saab ka reguleerida, aga lühikestel linnaotsadel saa nüüd aru, kas kliima ehk konditsioneer ka järgi on. Peaks vist autos ühe jooma maha pidama, vaatab kas imeb aknad kuivaks:D Kas samuti tuleks jootekohad üle vaadata ?


Konditsioneeri minu teada alla +5 kraadi ei võtagi järgi s.t et jahutada ple tal midagi seal, ja seda kristalli kujutist ei teki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rene66
huviline



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 quattro

postitati 13.01.07 23:32 Tsiteeri


mlleks see nupp siis on, ja mida ta sisse lülitab ?
Leidsin juba vastuse foorumist, et kui on temp alla +5 siis kliima kompressor ei käivitu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kaaarel
huviline

Avatar


Registreerunud 04.11.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 `95

postitati 18.01.07 21:31 Tsiteeri


see nupp on kliima sisse lülitamise jaoks..
aga kliimat saab kasutada siis, kui temp on väljas üle viie plusskraadi..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rene66
huviline



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 quattro

postitati 19.01.07 03:58 Tsiteeri


tnx. ja nii ongi, mure murtud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 07.01.08 14:15 Tsiteeri


Minu mure järgmine, et kliima display taust vilgub (dimmer nagu ei töötaks) st kui tuled põlema panen, siis taustavalgus kliimal läheb tuhmimaks aga vahest viskab ikka ennast heledamaks ja see häirib.. samuti on kliimal selline tore asi, et temp on HI peal ja vent on 1 pulk siis auto soojenedes paneb ise vendi pöördeid juurde kuniks punn põhjas juba, kuigi vent on man -i peal..
Peaks ühendused üle jootma?


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raino84
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2,7Tdi, 140kw, 09

postitati 07.01.08 14:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Minu mure järgmine, et kliima display taust vilgub (dimmer nagu ei töötaks) st kui tuled põlema panen, siis taustavalgus kliimal läheb tuhmimaks aga vahest viskab ikka ennast heledamaks ja see häirib.. samuti on kliimal selline tore asi, et temp on HI peal ja vent on 1 pulk siis auto soojenedes paned ise vendi pöördeid juurde kuniks punn põhjas juba, kuigi vent on man -i peal..
Peaks ühendused üle jootma?


Sa vist tahtsid öelda, et "siis auto soojenedes paneb ise vendi pöördeid juurde kuniks punn põhjas juba.

Sama asi mul ka... Paned tempi sinna 24 peale näiteks istuma ning mingi hetk hakkab ise venti juurde uhama:S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 07.01.08 14:44 Tsiteeri


Vabandust jahh, nii see on, kuigi ei tohiks niimoodi olla.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 07.01.08 16:49 Tsiteeri


ma olen ka täheldanud seda automaatset juurdepanekut, samas kui ise olen ventilaatori tugevuse 1 pulga peale pannud.. äkki on mingi inseneride trikk? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
j2mis
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C5, B5, Zafira A

postitati 07.01.08 17:12 Tsiteeri


Kui külma mootoriga puhur esimese pulga peal on. Siis jahutusvedeliku/mootori soojendes tõstab kliima juhtblokk puhuri kiiruse astmeid seni kuni on saavutanud maksimumi.
Kuna külma õhku pole ju mõtet salongi puhuda.
Näiteks: kliima pealt 29 kraadi. Mootor töötab külmalt. Jahutusvedelik hakkab saavutama 29 kraadi, tõuseb automaatselt sammhaaval salongipuhuri kiirus. Jahutusvedeliku piisaval soojenemisel tõuseb puhuri kiirus maksimumini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 07.01.08 17:12 Tsiteeri


sama asi mull ka et paneb ise juurde aga mind see küll ei sega ma panen klaasile puhuma ja siis salongi ja rohkem polegi vaja. Minuarust võib ta seal ennast nii palju tiommida kui tahab pea asi et parajalt soe oleks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 08.01.08 08:55 Tsiteeri


Ok, las paneb ise pöördeid juurde, kuid siiski miks ta vilgub lambist (taustavalgus heledamaks, kuigi peaks konstantselt tumedam olema, kui sõidutuled põlevad).


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 20.01.08 17:21 Tsiteeri


Minulgi viga kliima valgustusega,mida aeglasemalt vent töötab seda tuhmim valgus on ja mida suuremad pöörded vendil seda valgemaks läheb.milles asi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 20.01.08 17:25 Tsiteeri


See on raudselt kliimabloki külmjoode.
Võta jootekolb kätte ja lase ühendused üle.
Minu oma teeb veel lisaks sellist trikki, et kui siseõhu peale panna, siis enamasti viskab automaatselt kondi järgi (isegi +2,5 kraadiga).

Tsitaat:
Algselt postitas: kiin21
Minulgi viga kliima valgustusega,mida aeglasemalt vent töötab seda tuhmim valgus on ja mida suuremad pöörded vendil seda valgemaks läheb.milles asi?



Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 20.01.08 17:32 Tsiteeri


siis ei ole sul ainuke.olen täheldanud,et endal teeb seda sama-see siseringluse teema siis.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 20.01.08 17:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Minu oma teeb veel lisaks sellist trikki, et kui siseõhu peale panna, siis enamasti viskab automaatselt kondi järgi (isegi +2,5 kraadiga).
See on ju väga abiks lisa. Kuivatab salongiõhu niiskust ära. Ja helbekesest saad ju välja lülitada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 03.10.08 08:47 Tsiteeri


aga kas see on normaalne et siseringluse saad lülitada vaid siis kui kont järel(lumehelbeke põleb)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 03.10.08 11:12 Tsiteeri


ilma kondita siseringlust lülitades on enamusel aastaaegadel lootus üsna kiirelt istuda uduste akendega autos.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.1% - SQL: 47.9%]