Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Soovitage head kohta sillakontrolliks Tartus (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 3948)
geenius
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 95.a.

postitati 04.10.05 06:57 Tsiteeri
Soovitage head kohta sillakontrolliks Tartus



Teab keegi pakkuda välja Tartus mõnd head hooldust, kus b4-le lõtkude kohapealt head nõu osatakse anda ja ei hakata nõutu näoga aga samas head muljet jätta soovides suvalisest kohast viga otsima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
geenius
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 95.a.

postitati 04.10.05 07:31 Tsiteeri


Ja kusjuures DIA kahtlustab kolksu roolivarda juures, seal mingi puks olla. Oskab keegi selle korrasolekut kontrollida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
siagahl
huviline

Avatar


Registreerunud 18.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 2.0E 85kw

postitati 04.10.05 11:27 Tsiteeri


Turu tn. Hyunday kõrval peaks kohe sillastendiga remondikoda olema. mine vaata, mis seal sulle räägitakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 04.10.05 11:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siagahl
Turu tn. Hyunday kõrval peaks kohe sillastendiga remondikoda olema. mine vaata, mis seal sulle räägitakse.

Hyunday kõrval on Turuauto, aga seal nats edasi bensukaga on samal platsil Monroe keskus.
soovitan seda
kui miskit on viga , teevad korda ja regullivad igati OK


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Starr
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.10.05 11:38 Tsiteeri


on veel soovitusi või peab isegi nina Monreo keskuse poole keerama?

OT
pidin just täpselt samat teemat tegema hakkama:P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
geenius
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 95.a.

postitati 04.10.05 12:32 Tsiteeri


Kas Atlante autopoe kõrval asuvat CarStop'i julgeb keegi soovitada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.05 13:55 Tsiteeri


Selle turutänava koha kohta on igast vastakaid arvamusi olnud.
Endagi auto seal olnud ja kui aus olla, siis peale roolilati ja pukside vahetust oli asi välja tulles hullem kui sinna viies.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 06.10.05 06:27 Tsiteeri


Turu autosse ära mine ... ebameeldivad kogemused


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aifu
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3,2 Q sedaan

postitati 06.10.05 13:33 Tsiteeri


Mul ka Turu tn. kohta negatiivsed kogemused,eriti ei usalda.Kuskil vana Variku poe taga on üks spets,keda paljud hindavad


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Starr
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 16.02.06 12:58 Tsiteeri


nii sai siis õõts ära vahetatu ning kokkujooks läks paigast. uurisin siis tuttavatelt.

soovitasid kaunase 73C, tel 7489301

pole veel ise jõudnud, aga kiideti taevani.

olla nii olnud, et tuttav läks omegaga lihtsalt uurima, mis puksid vaja ära vahetada sillas ning vaatas silmaga peale ning ütles, et kokkujooks vale. keeras silmajärgi paika. see juhtus kohe peale masina soetamist. nüüd on pool aastat möödas ja tundub, et kummi ei söö ning sild paigas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 16.02.06 13:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Starrpoiss
nii sai siis õõts ära vahetatu ning kokkujooks läks paigast. uurisin siis tuttavatelt.

soovitasid kaunase 73C, tel 7489301

pole veel ise jõudnud, aga kiideti taevani.

olla nii olnud, et tuttav läks omegaga lihtsalt uurima, mis puksid vaja ära vahetada sillas ning vaatas silmaga peale ning ütles, et kokkujooks vale. keeras silmajärgi paika. see juhtus kohe peale masina soetamist. nüüd on pool aastat möödas ja tundub, et kummi ei söö ning sild paigas.


see on tõesti mingi imemees, et silmajärgi regullib silda :D isegi harjavarrega rataste vahelt kokkujooksu mõõtes peaks saama täpsema tulemuse.

Üldiselt soovitan sellistest nurgatagustest kohtadest kaugemale hoida. Mulle assotseerub kaunase pst autoremont koheselt kuntal autopoes kapi taga tegutseva töökojaga.

Ise olen käinud sildu reguleerimas ringtee tn carstopis. Soovitatud on ka opeli keskust (carring vist).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kalver6
huviline



Registreerunud 13.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,6 avant

postitati 16.02.06 14:57 Tsiteeri


just, carring on aidanud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RadioActive
huviline



Registreerunud 01.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.06 16:16 Tsiteeri


lada keskuses turu tänavas on sillastend, sel sügisel vist pandi yles, või oli suvel. igastahes sätiti mu quattro sillad ilusti seal sirgeks. raha läks vist 400.-


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pingvin
huviline



Registreerunud 09.10.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi100 89a

postitati 16.02.06 17:22 Tsiteeri


aardla tn kahe raudtee vahel olen käind mitme autoga ja olen rahule jäänd tehnika on neil küll vana aga meestel järjekord taga sillaregull maksab seal 150 eeku


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 16.02.06 17:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pingvin
aardla tn kahe raudtee vahel olen käind mitme autoga ja olen rahule jäänd tehnika on neil küll vana aga meestel järjekord taga sillaregull maksab seal 150 eeku

seda kohta kiidavad jah mitmel pool (peaaegu kõik Tartu taksojuhid ntx)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kalver6
huviline



Registreerunud 13.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,6 avant

postitati 17.02.06 09:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Tsitaat:
Algselt postitas: pingvin
aardla tn kahe raudtee vahel olen käind mitme autoga ja olen rahule jäänd tehnika on neil küll vana aga meestel järjekord taga sillaregull maksab seal 150 eeku

seda kohta kiidavad jah mitmel pool (peaaegu kõik Tartu taksojuhid ntx)



et millist kohta sa seal mõtled siis? äkki saad suts täpsustada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 17.02.06 09:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Tsitaat:
Algselt postitas: pingvin
aardla tn kahe raudtee vahel olen käind mitme autoga ja olen rahule jäänd tehnika on neil küll vana aga meestel järjekord taga sillaregull maksab seal 150 eeku

seda kohta kiidavad jah mitmel pool (peaaegu kõik Tartu taksojuhid ntx)


Mina ei kiida!
Kunagi B3-l aeti asi ikka suht hulluks! Kolm korda läksin tagasi, et teevad korda, kuid iga korraga aina hullemaks läks.
Soovitan ikka kohta, kus on võimalikult uus digisüsteem. Need hakkavad ka ajapikku ära väsima ja põrutused ja asjad mõjutavad asja täpsust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Starr
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.02.06 10:36 Tsiteeri


kus siis teatavasti on digisüsteem, töömehed oskustega ning hind normaalne?

ei julgegi kuhugi minna nii


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 17.02.06 10:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Starrpoiss
kus siis teatavasti on digisüsteem, töömehed oskustega ning hind normaalne?

ei julgegi kuhugi minna nii


No mis on normaalne hind sinu jaoks? 100EEKu eest vaevalt keegi head tööd teeb.
Digisüsteemid on teadaolevalt minule:
Tartu Opelis
Ringtee CarStop
Info-Auto
endine JapAuto Ilmatsalu tänaval
...
rohkem ei meenu hetkel

Hind kahe silla eest on olnud keskmiselt 400.-
PS! Audidel võib lisakuluks olla rooliotsade räme kinniolek ja nendele on ka raskem ligi pääseda kui Opelitel/Fordidel jne, sest roolivarras asub ülevalpool võlle. Soovitav siis enne sillaregulli kõvasti lasta roostesurmaga ja soov. ka paar päeva varem juba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alts20
huviline



Registreerunud 28.09.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 17.02.06 16:32 Tsiteeri


no mina sõidaks sealt Turuautost või Monroekeskusest suure kaarega mööda olen sael kaks korda käinud bmw ja Accordiga ning totaalselt p**se on keeratus seal sild.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Starr
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.02.06 17:24 Tsiteeri


carringi vend pani igatahes puusse täna. nii mulle vähemalt tuttavad spetsialistid väitsid. tahtsin silla regulli saada, tõsteti masin laealla, loksutati läbi ning hakkasid rääkima, et amordi tugipadi/laager(b4-l peaksid need koos olema, kui ma ei eksi) ära mõlemalt poolt ja ei ole mõtet hakkata silda sirgeks ajama, kuna suht mõtetu, et august läbi sõidad ja on paigast.
tuttavad rääkisid et b4-l ongi tugilaager koonuspesas ning kui auto üles tõsta, siis ta pidigi liikuma.
nii et too oopelimees nägi esimest korda b4:D

käisin veel selle aardla sillaspetsi juures kah, tema rääkis sama, et need liiguvadki auto ülestõstmisel.
OT mingi takso oli ka sees seal, taksojuhtidel teada pleiss vist jah:P

igatahes, kuna esisillas kõik puksid ja amordid peale amorditugilaagrite vahetatud, siis okei vahetan need ka ära ja lähen alles siis sillastendi. üks asi on kindel: sinna oopelivendade juurde ma enam torkima ei lähe:P

arvatavasti lähen siis ropkasse, eks kui ära käin siis räägin, mis targemaks sain;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.7% - SQL: 36.3%]