Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: soovitus (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2366)
audia6avant
huviline



Registreerunud 04.07.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5TDI 103kW

postitati 29.09.05 19:27
soovitus



kas keegi soovitaks mind, et ma saaksin oma auto pildid jms. klubiliikmete autode alla riputada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 29.09.05 19:38


... :D
Selleks, et sind soovitada peaks see inimene sind ka mingil määral teadma, mitte lihtsalt ,,lambist`` soovitama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ants12
huviline



Registreerunud 27.03.04
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal

Auto: 80q GTE

postitati 29.09.05 20:16


vat nende soovitamistega on nagu on mu meelest.
peaks tundma?mul vähemalt endale teada olevalt ei ole ühtegi tuttavat, kes oleks liige.
siin kirjutas keegi, et peaks käima AC üritustel,et seal tutvusi sõlmida.Iseenesest ju tahaks täitsa minna, aga samas pole aega ega ka alati vaba raha, et ei tea kuhu sõita,enamalt jaolt on asi ajas,sest seda lihtsalt pole.
enda meelest olen ma täiesti audi usku:)juba pikemat aega olen leidnud ja leian et ei taha peale audi mingit autot enam.
kodus putitan hetkel oma couped millel 20v mootor vahele tõstetud.
vb ma olen rohkem audiinimene(kui nii võib öelda) kui mõni teine kes siin on,aga jah tutvusi pole
ärge selle viimase lause peale nüüd endast välja minge


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allud
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.05
Asukoht: Pärnu /Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 29.09.05 20:34


Kannatage kannatage, iga asi omal ajal. Ega minulgi ei käind see asi kergelt. Kyll jõuate käia yritustele ja tuttvuda inimestega. rohkem hoidek silmad kõrvad lahti.
´
küll saate oma staatust ykskord muuta;)

PEACE


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 30.09.05 09:27


see seadus on siin küll nagu venevalitsus. mis te peitate seal suppertuning masinaid? 4 lcd ekraani ja muu multimeedjaga,linna pildis pole ma eriti kohanud selliseid autosi millest ma kohe midagi näppama läheks.

kroomvaluvelg neoonpöhjavalgus jeea tuunime nüüd:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 30.09.05 09:35


Tsitaat:
Algselt postitas: pahadeplaneet
see seadus on siin küll nagu venevalitsus. mis te peitate seal suppertuning masinaid? 4 lsd ekraani ja muu multimeedjaga,linna pildis pole ma eriti kohanud selliseid autosi millest ma kohe midagi näppama läheks.

kroomvaluvelg neoonpöhjavalgus jeea tuunime nüüd:mad:

Sa kulla mees oled asjadest valesti aru saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 30.09.05 09:46


Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ
Tsitaat:
Algselt postitas: pahadeplaneet
see seadus on siin küll nagu venevalitsus. mis te peitate seal suppertuning masinaid? 4 lcd ekraani ja muu multimeedjaga,linna pildis pole ma eriti kohanud selliseid autosi millest ma kohe midagi näppama läheks.

kroomvaluvelg neoonpöhjavalgus jeea tuunime nüüd:mad:

Sa kulla mees oled asjadest valesti aru saanud.


Arvata on! sest see on siin väga privaatne ja suur privileeg vist.

MIS ON SELLE AsSjA MÕTTE????????:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 30.09.05 09:54


Info vähesus põhjustab esmalt uudishimu, jäädes vastuseta järgneb teadmatusele tavaliselt ebausk, mis süvendab valesti mõistmist ja tühja vimma !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.09.05 09:55


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: pahadeplaneet
Sa kulla mees oled asjadest valesti aru saanud.


Arvata on! sest see on siin väga privaatne ja suur privileeg vist.

MIS ON SELLE AsSjA MÕTTE????????:)


:) Miks nii palju kära... Paha võta oma profiil lahti ja näita mulle kasvõi üks kontakt enda kohta peale U2U (no hard feelings) :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 30.09.05 12:00


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: pahadeplaneet
Sa kulla mees oled asjadest valesti aru saanud.


Arvata on! sest see on siin väga privaatne ja suur privileeg vist.

MIS ON SELLE AsSjA MÕTTE????????:)


:) Miks nii palju kära... Paha võta oma profiil lahti ja näita mulle kasvõi üks kontakt enda kohta peale U2U (no hard feelings) :)


Oot oot- nii kerge see nüüd ka ei ole.
Mul on näiteks profiil täidetud ja ma olen ka paar korda kirjutanud ja küsinud selle kohta, et millal oleks võimalik saada piiratud ligipääsuga kataloogidele juurdepääs, aga seni ei ole midagi vastatud.
Lõpuks paneb see tõesti õlgu kehitama ja ma ei saa öelda, et ma natuke pettunud ei oleks.:(
Samas pikka viha ei pea, abi saab siit tihti ja hea on ka teisi aidata.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.09.05 12:17


Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Mul on näiteks profiil täidetud ja ma olen ka paar korda kirjutanud ja küsinud selle kohta, et millal oleks võimalik saada piiratud ligipääsuga kataloogidele juurdepääs, aga seni ei ole midagi vastatud.

Juhatusele oled saatnud sa ühe U2U ja seda ka küsimusega, mida peab tegema, et saada juurdepääsud. Kuna sellele küsimusele on vastus Ametlikud teated rubriigis olemas, siis sellepärast vast jäi ka see vastus saatmata.

Teistele aga teadmiseks niipalju, et samal viisil on saanud juurdepääsu üle 500 inimese ja muutma me seda korda kindlasti ei hakka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 30.09.05 13:18


Tsitaat:
Algselt postitas: indro

Juhatusele oled saatnud sa ühe U2U ja seda ka küsimusega, mida peab tegema, et saada juurdepääsud. Kuna sellele küsimusele on vastus Ametlikud teated rubriigis olemas, siis sellepärast vast jäi ka see vastus saatmata.

Teistele aga teadmiseks niipalju, et samal viisil on saanud juurdepääsu üle 500 inimese ja muutma me seda korda kindlasti ei hakka.

Ma leidsin selle vastuse tookord peale teate saatmist üles ja ega selles polnudki küsimus.
Küsimus oli selles, et kas neid liitumise tingimusi laiendatakse mingil moel või mitte.
Sinu vastusest võib välja lugeda, et ei muudeta.
Eks ma siis kunagi palun kedagi ennast soovitama :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audia6avant
huviline



Registreerunud 04.07.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5TDI 103kW

postitati 30.09.05 19:47


ma küsisin endale soovitust ja te hakkasite siin sõdima :D

aga reeglid olid ju nagu, et peab olema vähemalt kuu aega olnud foorumi kasutaja ja omama audit vms. mul tõesti ei ole siin tuttavaid ja pole ka aega eriti kokkutulekutel vms. käia :/

carratingus: audia6avant - minu audi info ja pildid, kui sellest äkki mingit abi on..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 30.09.05 19:59


Mis te nüüd põete,et ei saa soovitust ja ei ole tuttavaid.Minulgi ei ole siin ühtegi tuttavat kes omaks sinna juurdepääsu,aga ma ei hakka küll halama,et soovitage ja veel vähem,saadan juhatusele U2U.Kui need VALITUD inimesed saavad seal oma autosi näidata,las näitavad,mina ei põe.
Olge coolid :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 30.09.05 21:28


1 sõnaga mul on POHUI :D minu arust on siuke reegel lihtsalt ebaügeeniline ehk si..:) aga edu soovituse leidmisel.

lähen istun siis www.cartuning.ee www.carraiting.ee :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.9% - SQL: 39.1%]