Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  8
Autor:
Pealkiri: kompuutri paigaldus (Vastuseid: 192 | Vaatamisi: 37925)
jottess
huviline

Avatar


Registreerunud 28.07.03
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 (B4) 1,9 TDI; Audi A4 Avant (B6) 2,5 TDI; Audi A4 Avant (B9) 2.0 TDI

postitati 18.09.03 07:53 Tsiteeri
kompuutri paigaldus



Kas keegi on kokku puutunud ka B4-le kompuutri ehk pardaarvuti paigaldamisega? Mõtlen, et kui hankida kompuutriga 'kellad', kas kompu hakkab sellisel juhul toimima autol, mis algselt on ilma olnud. Et kas ajust e ECU-st tuleb kaabeldus 'kelladeni' nii ehk naa? Ning kas samamoodi on juhtmed veetud 'kellade' ning kojamehe lüliti vahele juba tehase poolt? Ja kas see kompuuter TDI (1Z) kone puhul ka midagi näitama hakkab üldse? Kogu asjassepuutuv info on teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
joosu
huviline



Registreerunud 02.10.02
Asukoht: tln/harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.03 08:07 Tsiteeri


ICE selle asjaga tegelenud,küsi temalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 18.09.03 08:56 Tsiteeri


Niih... Sul on Tdi? Ise olen uurinud just bensukate kohta. Alates vist 2,3 oli valmidus just kütusekulu kohta olemas(kollane pistik armatuuri all) Muud juhtmed jooksevad jah kohale aga need hakkavad sul näitama ainult keskmist kiirust mingi ajaperioodi kohta ja taimerit ehk siis kõige mõtetumat infot. Kojamehe lüliti ja kellade vahel juhtmeid ei ole, samas on need ise suht lihtne valmistada. Ja üks asi on veel see, et seal armatuuri taga on üks pistik, mis muidu oli vist 15pin aga Autocheck variantidel 10pin. Ehk siis pead teadma, et kas sul on peal autocheck või minichck. Kui autocheck siis saad endal selle jama käima kui minicheck siis kardan, et ei saa.
Pikk ja segane tekst tuli aga kuna mul see kompu olemas siis võid mult seda laenata ja kui töötab siis ka ära osta. Mul on olemas ka kojamehe lüliti. Juhe tuleb endal siis uuesti teha.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
doktorms
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 (1987 a.)

postitati 25.03.04 00:58 Tsiteeri


Kui kedagi huvitab:
http://www.4ringe.de/bordc.htm

http://www.meckisfaq.de/viewtopic.php?t=92&highlight=bordcomputer

Kui saksa keelest aru ei saa, siis:
http://www.google.com/language_tools?hl=en

Juhiks tähelepanu sellele, et antud skeemides võib vigu olla. Mina pidin Audi 90 (1989) pealt võetud kompuutri jaoks neid otsi ringi tõstma. Audi 80-l võttis antud kompu pildi küll ette (arvutas ka keskmist kiirust ja aega), aga kütusekulu ei õnnestunud mõõtma saada. JN mootori ajust (KE-Jetronic) tundub küll signaal tulevat (ossiga on PWM ilusti näha), kuid pardaarvutile see millegipärast ei sobi. Ehk on skeemis ka selle koha peal viga (ajust tuleva küttekulu signaali lasin pistiku T10 10 otsale)?!
On äkki kellelgi B3 (typ 89)
jaoks elektriskeemi, kus oleks ka kompuuter hõlmatud (seni nähtud skeemidel netis ja 80/90 remondiraamatus seda ei ole)?


Jõud köidab alati madalate moraalsete omadustega inimesi. (A. Einstein)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dantee
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 320

postitati 25.03.04 15:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ICE
Niih... Sul on Tdi? Ise olen uurinud just bensukate kohta. Alates vist 2,3 oli valmidus just kütusekulu kohta olemas(kollane pistik armatuuri all) Muud juhtmed jooksevad jah kohale aga need hakkavad sul näitama ainult keskmist kiirust mingi ajaperioodi kohta ja taimerit ehk siis kõige mõtetumat infot. Kojamehe lüliti ja kellade vahel juhtmeid ei ole, samas on need ise suht lihtne valmistada. Ja üks asi on veel see, et seal armatuuri taga on üks pistik, mis muidu oli vist 15pin aga Autocheck variantidel 10pin. Ehk siis pead teadma, et kas sul on peal autocheck või minichck. Kui autocheck siis saad endal selle jama käima kui minicheck siis kardan, et ei saa.
Pikk ja segane tekst tuli aga kuna mul see kompu olemas siis võid mult seda laenata ja kui töötab siis ka ära osta. Mul on olemas ka kojamehe lüliti. Juhe tuleb endal siis uuesti teha.



Kas jutt sellest pistikust, mis kollast värvi ja kinnitatud kella taga "pimeda" pirka külge? Kas sihuke vidin hakkaks siis ka minu masinal vunkama? (krt teema hakkab mind kah huvitama?!):(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
doktorms
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 (1987 a.)

postitati 25.03.04 16:28 Tsiteeri


Kui kollane pistik on, siis on lootust tööle saada tõesti. Igaks juhuks võiks ossiga vaadata, mis ja kas signaal tuleb (peab tulema pulsi pikkusega moduleeritud signaal).


Jõud köidab alati madalate moraalsete omadustega inimesi. (A. Einstein)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
brunnts
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Tallinn - Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 27.03.04 18:11 Tsiteeri


Kuidas ma teada saan kas mul on autocheck või minichck?


Life is hard. It's harder if u're stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
doktorms
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 (1987 a.)

postitati 27.03.04 18:48 Tsiteeri


Inc13 S2-l on näha autocheck (kompuutri displei peal):
http://www.hot.ee/inc13se/a80-13.JPG


Jõud köidab alati madalate moraalsete omadustega inimesi. (A. Einstein)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
brunnts
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Tallinn - Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 27.03.04 18:58 Tsiteeri


Tsitaat:

Inc13 S2-l on näha autocheck (kompuutri displei peal):


Aga mul ju pole kompuutrit.


Life is hard. It's harder if u're stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
doktorms
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 (1987 a.)

postitati 27.03.04 19:31 Tsiteeri


Kui sul on selline displei, nagu Inc13-l, siis on sul autocheck, aga kui sul on seal lihtsalt märgutulekesed (b3 - 2tk, b4 - 4tk?!), siis minicheck.


Jõud köidab alati madalate moraalsete omadustega inimesi. (A. Einstein)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rak-kim
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.04
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1995

postitati 13.06.04 09:27 Tsiteeri


ei hakanud uut teemat tegema ja küsin siit.

autoks on audi A6 1995a 2.6v6

et sis praegu pole seda kompuutrit mis näitaks kütusekulu jne.(koht on olemas pimedad ees- 4 lahtrit).

aga mis tegema peab selleks et see lisada - kas saab üldse? mis rahadest jutt võib olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hornet
huviline



Registreerunud 29.10.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kahjuks enam mitte audi aga sakslane ikka.

postitati 05.12.04 11:22 Tsiteeri


Lisaksin siia ka oma küsimuse? On keegi oma NG mootoriga B4-jale ka kompuutri ise peale pannud? Oleks muidu kellegil minu B4-jale sobivat kompuutrit pakkuda? Hetkel autol minicheck!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 06.08.05 17:31 Tsiteeri


Kiskusin vana teema ylesse kuna ostsin B4 kompuutri mille on autochek. Tõlkisin selle suure -> http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=de&u=http://www.4ringe.de/bordc.htm&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.4ringe.de/bordc.htm%26hl%3Den%26lr%3Dlang_et%26cr%3DcountryDE
<-kompu ristamise ära ja sooviks teada kas tasub sellega yltse jamama hakata. Kas on lihtsam osta kuskilt minichekiga compu :P

Täna proovisime Tige_Kalaga seda tõõle saada ja õnnestus aga tänu autocheile vilguvad igasugused tulukesed compul mis tegelikult ei peaks vilkuma. Kompu näitas siis keskmist kytuse kulu, sõidu aega ja midagi oli veel :P

Kui keegi soovib autochekiga comput minicheki vastu vahetada siis annaks ka pisikese kompensatsiooni :P Aga ehk leidub ka keegi julge kes selle ristamise ette võtab :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.05 13:56 Tsiteeri
Probleem kompu paigaldamisel, puudu kollane kütusekulu signaali juhe



Plaanisin panna autole kompuutri. Kõik asjad olemas tahtsin kylge keerata aga puudub see kollane juhe mis annax signaali keskmise ja hetkelise kütusekulu kohta. Samas avastasin, et mul on olemas juhe autochecki jaox. Kust muidu see kytusekulu jaox signaali juhe tuleb ning kas seda on võimalik ise vedada. Kas see peax tulema ajust või pritsungist????
Autox Audi B4 avant 2,6 94a.

Või on keegi kellel on B4 2,6 või 2,8 motoga ning kompuutriga ja kes olex nõus laskma natuke lähemalt seda uurima :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
errkk108
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.09.05 21:29 Tsiteeri


kompuuter huvitaks mind ka! kollane pistik on autol seal kellade taga vaba!auto 2,6 v6 94a.
kui kellelgil on müüa siis võiks teada anda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.09.05 07:46 Tsiteeri


Kas sul see kollane pistik on 5 juhtmega või 1-ga. Kui 5 juhtmega siis temperatuurinäidiku oma. B4 ei ole see benakulu juhe seal niisama vedelemas nagu B3-l. Eile leidsin endal siis selle juhtme ylesseja hakkas hetkelist kytusekulu näitama. Mul vaja veel natuke selle kallal toimetada aga mingi hetk teeb korraliku teema selle kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 29.09.05 08:48 Tsiteeri


Kus see ots ennast siis peitis? Või vedasid ajust uue juhtme?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 29.09.05 08:51 Tsiteeri


Kollane juhe oli ühe pistiku küljes tühjalt- seda siis V6 mootoriga. R5 mootoriga ajust tuleb juhe kindlalt, selle ma leidsin. Hetkel pole veel avastanud aint, et kuhu ta armatuuri alla jookseb. Natukene mässamist veel ja siis teeme eestikeelse õpetuse kompuutri-installist kõigile :)


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 29.09.05 12:46 Tsiteeri


Tublid!
Ootan huviga seda teemat.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
errkk108
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.09.05 13:04 Tsiteeri


ma seal nägin ühte kollast klotsi mis niisama seal oli! oli jah mitu juhet küljes! aga kus see ühene juhe seal olla võix?!
äkki keegi oskab öelda kust see pardakompuuter osta ,sest mul nagunii uus vaja osta!,mõtlesin et ostan siis kohe pardakompuutriga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 29.09.05 16:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: errkk108
ma seal nägin ühte kollast klotsi mis niisama seal oli! oli jah mitu juhet küljes! aga kus see ühene juhe seal olla võix?!
äkki keegi oskab öelda kust see pardakompuuter osta ,sest mul nagunii uus vaja osta!,mõtlesin et ostan siis kohe pardakompuutriga!


See pistik on yhendatud bensuanduri kylge. Kuhu täpsemalt seda ei tea. Kuna see kompu näitab ikkagi keskmist bensukulu ja bensuga seotud numbreid siis loogiline on otsida paagist või paagi juurst kus andur asub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.09.05 21:15 Tsiteeri


See kollane juhe tuleb siiski ajust...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
errkk108
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.05 14:17 Tsiteeri


krt ma ei tea isegi kus see aju on!:P
äkki keegi oskab öelda?
Kas see on seal pagassi vasaku katte taga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 02.10.05 15:35 Tsiteeri


Audi 80 aju asukoha ja eemaldamise kohta on siin foorumis juttu olnud juba küll ja küll.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
errkk108
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.05 16:40 Tsiteeri


ütleks midagi aga jätan ütlematta...ei tea ei leidnud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  8
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.6% - SQL: 44.4%]