Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A4 1996-97 (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1957)
Tonu250
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.05
Asukoht: Harju/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Audita :(

postitati 22.09.05 19:38 Tsiteeri
A4 1996-97



Olen hetkel õnnelik B4 1994 Avant omanik. Vaikselt piilun siin A4 Avanti. Tõsi- Eks siis 97, sest hammas uuema peale ei hakka. Muret teeb see, et tuttavad räägivad hirmulugusid esimeste aastate A4-dest. Esisild pidavat ikka nii suur probleem olema, et selle hooldus olevat väga kallis.
Ütlevad, et pigem sõida viimase B4-ga, kui esimese A4-ga. Terve Saksa turg uppuvat nendesse A4-desse(keegi ei osta) ???

Kuna paljud ise ei ole Audide omanikud, siis kas tegemist on miski müüdiga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 22.09.05 19:40 Tsiteeri


mnjah.....otsing abiks enne ostmist:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hardo
huviline



Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 TDI S-Line

postitati 22.09.05 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tonu250
Olen hetkel õnnelik B4 1994 Avant omanik. Vaikselt piilun siin A4 Avanti. Tõsi- Eks siis 97, sest hammas uuema peale ei hakka. Muret teeb see, et tuttavad räägivad hirmulugusid esimeste aastate A4-dest. Esisild pidavat ikka nii suur probleem olema, et selle hooldus olevat väga kallis.
Ütlevad, et pigem sõida viimase B4-ga, kui esimese A4-ga. Terve Saksa turg uppuvat nendesse A4-desse(keegi ei osta) ???

Kuna paljud ise ei ole Audide omanikud, siis kas tegemist on miski müüdiga?
Ma ei tea muidugi palju siin tõtt on,aga ise olen 6 kuuga esisilda investeerind ca 8 kilo.Kasutan WV Passati originaalosi.Kindlasti läheb varsti midagi jälle.Läbisõit ca 5000km kuus,sellest kolmandik kruusateed.Endal alates 97 mudel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 22.09.05 19:42 Tsiteeri


Kuid mis vigasid tuuakse esile?
Pigem on asi selles, et satutakse pahatihti miski iilge "roobi" otsa ja see kukub lagunema... ning siis kirutakse, et pask masin jne, iga automark on seljuhul pask, kui "roobi" otsa satutakse ja finantsi nõudma hakkab auto... va autopedandid nt, nagu mina.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 22.09.05 19:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hardo
Ma ei tea muidugi palju siin tõtt on,aga ise olen 6 kuuga esisilda investeerind ca 8 kilo.Kasutan WV Passati originaalosi.Kindlasti läheb varsti midagi jälle.Läbisõit ca 5000km kuus,sellest kolmandik kruusateed.Endal alates 97 mudel.


Endal hetkel istumise all identse sillageomeetriaga eksemplar, Ls juba 14Tkm alla ning originaal õõtsad, parempoolse rooliotsa ( välimise ) vahetasin, kuna kaitsekumm oli ribadeks ning vesi vahele läinud ja see enda töö teinud hõõrdepindadega.
Ning masin ei näe sugugi siledat asfaldi... tuleb kõiki segi ( ega tallinnast väljuvat lenskaja mnt saa asfaldiks nimetada, pigem nagu külavahetee.. )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 22.09.05 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hardo
Tsitaat:
Algselt postitas: Tonu250
Olen hetkel õnnelik B4 1994 Avant omanik. Vaikselt piilun siin A4 Avanti. Tõsi- Eks siis 97, sest hammas uuema peale ei hakka. Muret teeb see, et tuttavad räägivad hirmulugusid esimeste aastate A4-dest. Esisild pidavat ikka nii suur probleem olema, et selle hooldus olevat väga kallis.
Ütlevad, et pigem sõida viimase B4-ga, kui esimese A4-ga. Terve Saksa turg uppuvat nendesse A4-desse(keegi ei osta) ???

Kuna paljud ise ei ole Audide omanikud, siis kas tegemist on miski müüdiga?
Ma ei tea muidugi palju siin tõtt on,aga ise olen 6 kuuga esisilda investeerind ca 8 kilo.Kasutan WV Passati originaalosi.Kindlasti läheb varsti midagi jälle.Läbisõit ca 5000km kuus,sellest kolmandik kruusateed.Endal alates 97 mudel.


Endal küll A4-ga kogemust ei ole (veel :P), kuid siin võib koer maetud olla ka sellesse, et selle aastakäigu A4-dele pandi õõtsad, millel olevat olnud aladimensioneeritud õõtsapuksid ning need tuleks ümber vahetada. Ise olen ka kuulnud, et kui korraga kogu muusika esisillas ümber vahetada (rem. kompl. orig. - 7,5k), siis peaks korralikul juhil tükiks ajaks muretu elu olema (ca 100k km.).


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 22.09.05 23:02 Tsiteeri


oleneb kus oma silda vahetad, Revalis saad 15 kilo ka ära anda kui tahad, ise olen tutvuste kaudu terve laulu korda saanud 6 kilo eest (4.5 kilo terve silla kompl + tuttav/kohalik mehaanik 1.5 kilo)

ja üldse Eesti teedel laguneb jalgratas ka ära!


"See ikka ilmselt seda tähendab, rooli ja istme vaheline seib ei vea alati välja!"-kasutaja rixa

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=55191
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 23.09.05 08:44 Tsiteeri


Hi,

endal masin natuke uuem (98,5, mis siis veidike uuendusi läbinud mudel), esisild A osadega kestis ca 120-130 TKM.

Nii et minu arvates on enamusjaolt tegu müüdiga mida siis hoogustuvad igasuguste romude ja saksast tulnud masinate omanike kommentaarid auto24's.

T.


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 23.09.05 10:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HardoMa ei tea muidugi palju siin tõtt on,aga ise olen 6 kuuga esisilda investeerind ca 8 kilo.Kasutan WV Passati originaalosi.Kindlasti läheb varsti midagi jälle.Läbisõit ca 5000km kuus,sellest kolmandik kruusateed.Endal alates 97 mudel.


Ma arvan, et selles point ongi, et sa investeerisid selle 6 kuuga, mitte korraga. 6 kuu pärast läbi läinud puksid oleks tulnud ka kohe ära vahetada. Oleks olnud see 6 kuud ja järgmised paar aastat mureta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kaiz
huviline



Registreerunud 06.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S-type 2.0 TDI

postitati 23.09.05 16:53 Tsiteeri


Ise vahetasin ca. 30 tuh. tagasi kõik originaalõõtsad ja rooliotsad. Vend ja sõber (a4 ja passat) panid taastatud. Eks paista, kuidas kestavad. Aga muidu on igati mõnus (ja ilus) auto. :) Kõige odavamat muidugi ei ostnud ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.0% - SQL: 37.0%]