Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: tartus autoelektrikku vaja (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 3055)
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 15.09.05 17:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diabolos
on kellelgi häid kogemusi Tartus mõne autoelektrikuga.

mina sain head abi kahe raudtee vahelt, kummiboxi kõrvalt garaazist. Tükk aega n*ssis, aga ära tegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 15.09.05 18:57 Tsiteeri


Täna sai just DIA-Autodiagnostika OÜ http://www.diagnostika.ee/ külastamas käidus seaose A6 armatuurlaua näidikute blokiga (mis oli otsad andnud). Nii palju oli abi et enne remonti armatuuril kell töötas ülejäänud mitte, kuid peale remonti asi vastupidine ;) Aega võttis see küll üksjagu (10-16) kuid vähemalt eluliselt tähtsad näidikud töötvad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 15.09.05 20:17 Tsiteeri


starterid/genekad...siis kas Vilja tn. (venelased) või Eedeni taga (oli vist Ülo).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
taawet24
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 avant

postitati 16.09.05 17:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diabolos
on kellelgi häid kogemusi Tartus mõne autoelektrikuga.

Stereoalarmiga Filosoofi tn. on positiivsed kogemused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kalver6
huviline



Registreerunud 13.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,6 avant

postitati 16.09.05 20:41 Tsiteeri


Dia on ikka kindlapeale minek.......maksad küll rohkem aga vähemalt saad asja korda.....julgelt soovitan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 16.09.05 21:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kalver6
Dia on ikka kindlapeale minek.......maksad küll rohkem aga vähemalt saad asja korda.....julgelt soovitan

...no see väide on küll ainult su enda kohta!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kalver6
huviline



Registreerunud 13.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,6 avant

postitati 16.09.05 21:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: kalver6
Dia on ikka kindlapeale minek.......maksad küll rohkem aga vähemalt saad asja korda.....julgelt soovitan

...no see väide on küll ainult su enda kohta!


et sul nagu kurvad kogemused või?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 16.09.05 21:46 Tsiteeri


...on sealt kogemusi erinevaid:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 17.09.05 13:13 Tsiteeri


Mina olen alati head abi saanud Ihaste tee3 (asub Eedeni ja jessukeste maja vahel jõe ääres) Olavi Mändlo juurest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 17.09.05 13:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taawet24
Tsitaat:
Algselt postitas: diabolos
on kellelgi häid kogemusi Tartus mõne autoelektrikuga.

Stereoalarmiga Filosoofi tn. on positiivsed kogemused.

Mul jälle vastupidi, neil tundus kliendist suht poohui olevat.
Töö jäigi seal tegemata. Imelik suhtumine oli seal asjasse (äkki oli just sel hetkel kõigil elukiire? - ei tea)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 17.09.05 14:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Mina olen alati head abi saanud Ihaste tee3 (asub Eedeni ja jessukeste maja vahel jõe ääres) Olavi Mändlo juurest.

...sellest rääkisingi (nime ajasin segi...oli jah Olavi hoopis)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raunzik
huviline



Registreerunud 19.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4

postitati 20.09.05 14:39 Tsiteeri


soovitan ka soojalt Olavi Mändlo'd Eedeni juurest. Vana juba 20 aastat autodel elektritöid teinud ja hind väga mõistlik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 27.09.05 08:40 Tsiteeri


kaheraudtee vahel viieteeristi lähedal hea koht, odav ja oskajad mehed


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 28.09.05 07:40 Tsiteeri


Veel julgen soovitada Kastani tänava mehi, Kastani tänavalt keerata paremale, majade vahele.
Hinnast nii palju, et jaapanlase signa ploki 2 mahapõlenud relee asendamine uutega + tööraha läks kokku 150.- :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.09.05 09:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunzik
soovitan ka soojalt Olavi Mändlo'd Eedeni juurest. Vana juba 20 aastat autodel elektritöid teinud ja hind väga mõistlik.


Kahe erineva autoga ja kahel korral olen seda kohta külastanud sel ajal, kui Eeden neid veel ei varjanud. Mõlemal korral sülitasin vandusin ja lõpuks võtsin ikka ise tinutuskolvi ja testri pihku ja tegin asja korda. Mine veel aega kokku hoidma... Kahe raudtee vahel on ainus kogemus, kui aku ei laadinud. Tester külge, genekast voolu ei tule. Ok harjad/pingeregulaator vahetusse ja asi mutt. Endal polnud aega sinna minna saatsin esivanema koos autoga ja leht kaasa, et mis viga ja mis vaja teha. Esivanem tuli tagasi 600 eeku arve kaasas, et nüüd korras. Ega mina kah vahtima kapoti alla ei hakanud kui puust ette ja punaseks tehtud. Järgmine päev esivanem jälle kurdab, et auto seisab ja käima ei lähe starterit ringi ei jõuta ajada. Hakkasin siis vaatama, et mis kuradi pull nüüd on. Vennad olid aku ära vahetanud... :mad: ja vanat akud loomulikult kaasa ei pandud, mis oli maksimaalselt 9 kuud vana ja vägagi korralikust hinnaklassist. Käisin siis kohal käskisin neil oma aku sinna kohta toppida ja minu aku kasvõi maa alt välja otsida. Lõpuks tehti ikka õige asi kah korda ja töö eest raha ei võetud, osa raha maksti tagasi kuna harjad ei maksnud midagi ja isegi minu akut polnud suudetud veel mehele panna.
Aasta autos suudeti mul kunagi ~5 aastat tagasi mitsu galantil juhipoolse ukse sees olev akna tõstukite ja keskluku juhtimis elektroonika maani maha põletada ja raiuti nagu tuld, et juba remonti tuues oli asi katki... Põhjus, miks auto hooldusesse läks oli enne talve tihendite ja lukkude hooldus (õlid, silikoonid jne.) Selle probleemi lahendamiseg saadeti mind pikalt ja ma ei taha öelda, mitu päeva mul aega läks, enne kui elektroonika taastada suutsin (mees oli lihtsalt toite pistiku vahetusse ajanud ja juhtme suutnud tagurpidi sisse toppida mingi erilise jõuga). Ehk siis ainult suhteliselt kehvade kogemuste tõttu pole mina ühtegi autoelektrikku külastanud Tartus enam vähemalt 4-5 aastat :D Loodame et nad on arenenud :P

Ainus koht, mis 4-5 aastat tagasi ühtegi mäkra ei mänginud oli DIA, nende kohta käib kah igasugu kõmu, aga samas on ka häid sõnu palju kostunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 30.09.05 10:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puristaja
kaheraudtee vahel viieteeristi lähedal hea koht, odav ja oskajad mehed


Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Veel julgen soovitada Kastani tänava mehi, Kastani tänavalt keerata paremale, majade vahele.
Hinnast nii palju, et jaapanlase signa ploki 2 mahapõlenud relee asendamine uutega + tööraha läks kokku 150.- :D


Mis mõtet sellistel soovitustel on, kus konkreetset kohta pole mainitud? :o Kastani tänav on ligi 2 km pikk, majanumbrid lähevad kuni 183-ni. Kus see elektriku vajaja peaks seal paremale pöörama ja majade vahel otsima hakkama? Absurdne, kas ise ei leia?
Ühesõnaga, kui soovitate mõnda vähemtuntud kohta, siis kirjeldage selle asukohta ikka nii, et see inimene ka üles leiaks, kes seal varem käinud pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.09.05 15:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Mis mõtet sellistel soovitustel on, kus konkreetset kohta pole mainitud? :o Kastani tänav on ligi 2 km pikk, majanumbrid lähevad kuni 183-ni. Kus see elektriku vajaja peaks seal paremale pöörama ja majade vahel otsima hakkama? Absurdne, kas ise ei leia?
Ühesõnaga, kui soovitate mõnda vähemtuntud kohta, siis kirjeldage selle asukohta ikka nii, et see inimene ka üles leiaks, kes seal varem käinud pole.


Ma aitaks tiba... Kastani tänaval on üks arvestatav koht, kus ma ei tea eriti, et elektritöösid teostatakse, aga muus osas on väga asjalikud vennad. Link 1182st. Kui aadress www.regio.ee otsingusse sisse tampida, saab väga ideaalse ettekujutuse, kuhu minema peab. Nii palju abiks, et sisse tuleb keerata Samelini peamaja juurest.

On ka Selline koht, aga nende pädevust ei oska kommenteerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.3% - SQL: 35.7%]