Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Huvitav auto müügil (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 3384)
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 13.09.05 08:38 Tsiteeri
Huvitav auto müügil



Leidsin siis sellise isendi:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php/Audi+100/sid=cc47607aabeb0dc2a46e3856e19c9989/tid=1126596716
Käisin ka vaatamas, jättis üldiselt väga hea mulje (va mõningad pisiasjad), ühtlasi tekkis paar küsimust asjatundjatele.
Kas on võimalik lappida stanget mis on pooleks? Mis selline töö koos värvimisega umbkaudu maksab? Ei hakka vist küsimagi palju S'i stange tervikuna maksab.
Esipidurid on samuti S'i omad. Sinna tõenäoliselt 15 tolline velg peale ei lähe?
Kas bensuka kellad on võimalik diislile kohandada? St sellel moel, et kõik asjad õigesti toimiksid?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.05 09:00 Tsiteeri


ma võin oma kulu ja kirjadega installida sinna sellised pidurid, et Sul läheb sinna 15" velg peale ;)

edit: miks sa arvad, et esipidurid S omad on? Või tead seda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 13.09.05 09:20 Tsiteeri


Paistavad uuema põlvkonna essipidurid jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vallo
huviline

Avatar


Registreerunud 01.03.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: audi s4 tq aut 1993 ;toyota corolla 1,6

postitati 13.09.05 09:33 Tsiteeri


enddal täpselt samasugused pidurid. Hakati neid kasutama 1993.a


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 13.09.05 13:37 Tsiteeri


Öeldi, et essi pidurid on. Tundub, et terve masina doonoriks on ess olnud, kõik alates stangedest,tuledest, plekkidest ja lõpetades salongiga on tegelikult ess.
Paraku otsustasin siiski teise masina kasuks, seega see teema enam eriti ei huvita. Samas pakutavatest oodidest on see üks paremaid (muidugi nägin seda masinat ainult pimedas).


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
xjan
huviline

Avatar


Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 4,2TDI, VW Passat 1.8T, BMW 323ti

postitati 13.09.05 15:03 Tsiteeri


kui mul s mingi aeg tagasi kadunud oleks, siis mind küll üsna huvitaks kuskohast need s-vidinad sellele autole on tekkinud ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 13.09.05 15:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: xjan
kui mul s mingi aeg tagasi kadunud oleks, siis mind küll üsna huvitaks kuskohast need s-vidinad sellele autole on tekkinud ;)


Mul oli sama mõte!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.05 15:24 Tsiteeri


mitte ei usu, et see conversion sel juhul Eestis tehtud on.. Eesti ikka liiga väike..
Samas ei tea kunagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.05 15:25 Tsiteeri


Njah, kahtlaselt palju S6 juppe on selle A100 küljes...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 13.09.05 15:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
Tsitaat:
Algselt postitas: xjan
kui mul s mingi aeg tagasi kadunud oleks, siis mind küll üsna huvitaks kuskohast need s-vidinad sellele autole on tekkinud ;)


Mul oli sama mõte!


Jaa, sest kui see tegelane oleks kõik need S6-e osad ostnud turuhinnaga ei kannataks seda autot müüa 60k-ga vaid see hind peaks olema 2X kõrgem. Samas ei paista ka see, et doonor oleks raskema avarii teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 13.09.05 15:36 Tsiteeri


Hetkel tundub küll, et ainult kone oleks selle vahetatud ja kohe sai asjast 100. Kelladel paistab S märk, koopad paistavad laiad, tuled S6 omad jne. Sisu tekitab ka kahtlusi.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/auto_php-id=165329-mfid=2401105-www_auto24_ee.html

lisaks see pilt.

Mis siin paremal nurgas selle karbon liistu peal kirjas on?

Rool ja mootor tunduvad imelikud ainult selle auto juures :)


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 13.09.05 17:54 Tsiteeri


kui keegi veel seda autot vaatama läheb, tuleks pilk põhja alla pöörata ja on asi mutt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Vanja
huviline



Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Narva
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel liikurita

postitati 13.09.05 18:23 Tsiteeri


See isend võib olla ka tulnud Eestisse sellisena, sattusin Narvas juhuslikult peale, kui Leedust tuli väliselt "S" universaal - elektrsinine, millel oli samuti enamik juppe "S"-lt kuid samas pooleveoline ja 2,5 diisliga. Paistab, et antud komplekt on olnud läänes minev kaup. Kuid loomulikult pead ei anna. Eks kadunud "S"-ide omanikud võiksid vaatama käia, tükki küljest ei võta kuid kasu võib meilegi olla, et teada kellest hoiduda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allud
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.05
Asukoht: Pärnu /Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 13.09.05 18:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Leidsin siis sellise isendi:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php/Audi+100/sid=cc47607aabeb0dc2a46e3856e19c9989/tid=1126596716
Käisin ka vaatamas, jättis üldiselt väga hea mulje (va mõningad pisiasjad), ühtlasi tekkis paar küsimust asjatundjatele.
Kas on võimalik lappida stanget mis on pooleks? Mis selline töö koos värvimisega umbkaudu maksab? Ei hakka vist küsimagi palju S'i stange tervikuna maksab.
Esipidurid on samuti S'i omad. Sinna tõenäoliselt 15 tolline velg peale ei lähe?
Kas bensuka kellad on võimalik diislile kohandada? St sellel moel, et kõik asjad õigesti toimiksid?


On kyll stanget võimalik lappida meie a6 c4 stange tegemine läks koos värviga vst 2kilo stage oli kahes tykis :(


Pehme mööbli tootmine ja müük

Diivani voodid
www.empak.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 13.09.05 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
On kyll stanget võimalik lappida meie a6 c4 stange tegemine läks koos värviga vst 2kilo stage oli kahes tykis :(

Oki, tänud, minu jaoks on teema lõppenud, kuna otsustasin teise masina kasuks ja seega stanget lappida pole vaja.
Tegelt tundus selle raha eest tõesti hea masin olema, ikka peajagu üle kõigist neist mida ma vaatamas sain käia. Kui keegi selle vastu rohkem huvi peaks tundma (diisliostuhuvilisi oli siin ju küll) siis võiks jätkuvalt siin teemas teada anda.
Seda pean muidugi ütlema, et hilisõhtuses pimedas paldiskis masinat vaatamas käia oli ikka tõeliselt kõhe tunne.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
röövlind
huviline

Avatar


Registreerunud 15.04.05
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8 C5

postitati 13.09.05 19:24 Tsiteeri


Teine kord ,kui lähed Paldiskisse ,siis teata ette, saadan paar rahuvalvajat kaasa!PS Kahest ühe oleks kokku lappinud 1tonni eest:D


PURE POWER
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.5% - SQL: 48.5%]