Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K:Mis need kaks asja avantil on? (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 1981)
ultra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.04
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 1.8T aeb Quattro

postitati 11.09.05 17:15 Tsiteeri
K:Mis need kaks asja avantil on?



http://pilt.ee/view/566549/

mõlemad asjad on vasakul pool avantil!
esimesel pildil on mingi signali taoline asi kuhu läheb kaks juhet sisse,et mis asi see olla võiB?
ise arvan et äkki tehase signa?

teist ei tea?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 11.09.05 17:38 Tsiteeri


Esimene tundub olevat tehase signa signaal. Kui on võtme küljes originaal pult, peaks uksi lukustades see signaal seal väikse törtsu tegema. Sama ka võtmega uksi lukku keerates. Juhul kui originaal signa toimib.

Ja teine tundub olevat ABS-i juht plokk. Aga võin ka eksida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 11.09.05 18:37 Tsiteeri


esimene on jah tehasesigna "prääks" aga teine võib olla ka automaatkasti aju, juhul kui on tegemist atm. kastiga. Aga pigem ikka ABS.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.04
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 1.8T aeb Quattro

postitati 11.09.05 18:59 Tsiteeri


thanks teile ,mul tavaline kast siis ABS!
Pulti mul polnud kui auto sain.

aga kui uksed lukku panen enda signaga(Fighter lasin panna)
siis hakkab salongis vilkuma punane tuli.
kas kudagi saab teha nii kah et ta tööle hakkab?või ta töötab ,et aint mina ei sa kontrollida tehase signat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 11.09.05 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra
thanks teile ,mul tavaline kast siis ABS!
Pulti mul polnud kui auto sain.

aga kui uksed lukku panen enda signaga(Fighter lasin panna)
siis hakkab salongis vilkuma punane tuli.
kas kudagi saab teha nii kah et ta tööle hakkab?või ta töötab ,et aint mina ei sa kontrollida tehase signat.


Oleneb kuidas on lisasigna paigaldatud (saab nii panna, et mõlemad lähevad puldist peale/maha). Aga istu autosse, tee juhiukse aken lahti, keera võtmega uksed kinni, oota minut aega ning seejärel tee seestpoolt auto uks lahti ning vaata kas hakkab tehase signa tööle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.04
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 1.8T aeb Quattro

postitati 11.09.05 19:39 Tsiteeri


oky proovin ja vaatan mis toimub!
kontrollisin kas häält teeb,ning tegi ise koguaeg mõtlesin et seda häält teeb kesklukk kuid tegelikult tegi seda tehase signa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ultra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.04
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 1.8T aeb Quattro

postitati 12.09.05 10:05 Tsiteeri


tehase signa ei tööta,tegin ukse lahti ja midagi ei juhtunud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.05 10:53 Tsiteeri


Mul teeb ka kui võtmega uksed kinni keeran sealt samast tagant mingit imelikku häält. Autot ostes ei olnud mul ka mingit signapulti kaasas. Kui ise pandud signa puldist uksed lukku panna siis seda häält ei käi?
EDIT:
Hehhh lahe auto juba aasta aega olnud ja ikke avastad uusi asju. Mul hakkas tehase signa karjuma kui võtmega ukse kinni keerasin ja seest lahti tegin ning sama lugu kui proovisin autot käivitada. Hakkas karjuma ning käima ei lase panna!!!
Pool aastat tagasi avastasin, et mul on ukselukkude soendused ja nyyd siis veel see :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.04
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 1.8T aeb Quattro

postitati 12.09.05 11:32 Tsiteeri


jah huvitav on see audi!
mis see veel, et ukse lukul soendus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 12.09.05 17:20 Tsiteeri


See vist toimis nii moodi, kui õieti mäletan. Kui ukse lukk on jääs, noh võti ei lähe sisse või ei keera. Siis hoiad ukse linki mingi aeg üleval samal ajal peaks ukse lukk lahti sulama. Aga võisin ka eksida. Muidugi kõikidel audidel seda ei ole


Siis elektri akendega varjandil autodel on osadel selline lisa. Keerad ukse lukust lahti ja hoiad võtit lahti keeratud asendis, siis peaks esimesed aknad lahti tulema. Ja kinni keerates sama moodi, hoiad võtit kinni keeramis asendis ja aknad jooksevad kinni. Kui on originaal signa ja pult olemas, siis toimib see ka puldist, hoides emba kumba nuppu all.
Vähemalt minu auto käitub nii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ultra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.04
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 1.8T aeb Quattro

postitati 12.09.05 17:22 Tsiteeri


olen kuulun seda viimast jah,a4 sama nali.
kuid b4 küll mitte


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.0% - SQL: 43.0%]