Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Tagaluugi juhe (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 3543)
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 26.06.03 22:10 Tsiteeri
Tagaluugi juhe



õhtust,

Hmm, palun ärge lööma tulge, kui antud teema on olemas, kuid kiire otsingu tulemusena vastust ei leidnud.

Tean, et mingi aeg tagasi käis see teema siit läbi, kuid siiski.
Nimelt siis see juhe, mis jookseb tulede juurest tagumisse luuki ei toimi. Mingi aeg tagasi asendasin selle kõlari kaabliga, mis pidi olema "muljumist" kannatav, kuid üle 3 kuu see vastu ei pidanud, originaal juhe on 1,5kEEK'i, romulast ei julge üldse osta (kuna ei tea mis korras see on).
Kas üldse on mingi võimalus, et ei peaks poodi uut tellima minema?

tervitades,


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 26.06.03 22:56 Tsiteeri


mul siis siin mõned nädalad sama asi juhtus...

väntsutamiskohast siis murdusid ära, vastu pidasid nad 10a täpselt..

ostsin akaablist uued juhtmed ja lõikasin soolika pikuti lõhki ja asendasin vanad siis..

hetkel toimib eksnäis kaua. kuna uued juhtmed olid paksemad siis panin 5 asemel sinna 4 ja massi võtsin luugi küljest.

ega seal muud üle jäägi kui ise uuetega asendada kuigi see soolikasse pressimine on ka valus, mõtekam vist lihtsalt 5le juhtmele isoleer ümber tõmmata ja vsjo.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 26.06.03 23:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
mul siis siin mõned nädalad sama asi juhtus...

väntsutamiskohast siis murdusid ära, vastu pidasid nad 10a täpselt..

ostsin akaablist uued juhtmed ja lõikasin soolika pikuti lõhki ja asendasin vanad siis..

hetkel toimib eksnäis kaua. kuna uued juhtmed olid paksemad siis panin 5 asemel sinna 4 ja massi võtsin luugi küljest.

ega seal muud üle jäägi kui ise uuetega asendada kuigi see soolikasse pressimine on ka valus, mõtekam vist lihtsalt 5le juhtmele isoleer ümber tõmmata ja vsjo.


ma tegin põhimõtteliselt samamoodi, kui Sina, kuid mingi 3 kuud ja kööga. Asi oli nagu selles, et mul nr. tuled ei põlenud. Üks oli niikuinii läbi, mõtlesin, et nüüd kustus viimane ka ära. Käisin siis uute järel ja oma kurvaks avastuses oli asi juhtmes.
Lihtsalt seda, et kui "omakootud" var. ei pea kauem vastu, kui 3-4 kuud, siis oleks vist mõtekam originaal ära tellida. Mingi 4 korda aastas ühte ja sama tööd teha on natukene liiast.

tervitades,


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 27.06.03 00:19 Tsiteeri


no exnäid kaua mul peab siis vaatab kui ei pea siis mudugi vist uue järele


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 27.06.03 16:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja lynx
Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
mul siis siin mõned nädalad sama asi juhtus...

väntsutamiskohast siis murdusid ära, vastu pidasid nad 10a täpselt..

ostsin akaablist uued juhtmed ja lõikasin soolika pikuti lõhki ja asendasin vanad siis..

hetkel toimib eksnäis kaua. kuna uued juhtmed olid paksemad siis panin 5 asemel sinna 4 ja massi võtsin luugi küljest.

ega seal muud üle jäägi kui ise uuetega asendada kuigi see soolikasse pressimine on ka valus, mõtekam vist lihtsalt 5le juhtmele isoleer ümber tõmmata ja vsjo.


ma tegin põhimõtteliselt samamoodi, kui Sina, kuid mingi 3 kuud ja kööga. Asi oli nagu selles, et mul nr. tuled ei põlenud. Üks oli niikuinii läbi, mõtlesin, et nüüd kustus viimane ka ära. Käisin siis uute järel ja oma kurvaks avastuses oli asi juhtmes.
Lihtsalt seda, et kui "omakootud" var. ei pea kauem vastu, kui 3-4 kuud, siis oleks vist mõtekam originaal ära tellida. Mingi 4 korda aastas ühte ja sama tööd teha on natukene liiast.

tervitades,


Ise võiks uue tellimisel abiks olla 1300EEK


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 27.06.03 17:25 Tsiteeri


osta tuleks võimalikult pehme, ehk mitmekiuline juhe, silikonjuhe vast kõige parem, ka selliseid saab A-kaablist.
nende ümber võib osta spetsiaalse kaablispiraali, mis nad ilusti koos hoiab, kui huvi siis võin esmaspäeval nende hinnad ja kättesaadavuse välja vaaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 27.06.03 21:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
... ja massi võtsin luugi küljest.


Mass luugi küljest pole eriti hea idee, nimelt luuk teadaolevalt liigenditega auto küljes ja seega ei pruugi asi 100% olla. Kui liigendid veits korrudeeruma kipuvad siis tekib see nn. sierra effekt, et kui suuna sisse lükkad siis vilgub kogu möll taga.

Igatahes see 1.5 tonni selle jurla eest maksta on pisut mõttetu, poes on juhtme ja kaablivalik tohutu (ntx. A-kaabel). Eelistada tuleks pehmema isolatsiooniga ja kindlasti mitte ühekiulist. Ma ei tea kuidas seal 80, 90'l see asi täpsemalt on, aga võiks kasutada pikemaid lookasid kui saab, s.t. et murdenurk eriti suur poleks.
Üksikute eraldi soonte kasutamine pole vist eriti mõtekas, kuna isoleerides & co muutub asi paksuks jne. Äkki võiks kasutada seda järelkäru kaablit, kus sooni miski 5 või enam, noid peaks kah pehmema kestaga olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 27.06.03 21:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja 80quattro
Tsitaat:
Esialgne postitaja lynx
Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
mul siis siin mõned nädalad sama asi juhtus...

väntsutamiskohast siis murdusid ära, vastu pidasid nad 10a täpselt..

ostsin akaablist uued juhtmed ja lõikasin soolika pikuti lõhki ja asendasin vanad siis..

hetkel toimib eksnäis kaua. kuna uued juhtmed olid paksemad siis panin 5 asemel sinna 4 ja massi võtsin luugi küljest.

ega seal muud üle jäägi kui ise uuetega asendada kuigi see soolikasse pressimine on ka valus, mõtekam vist lihtsalt 5le juhtmele isoleer ümber tõmmata ja vsjo.


ma tegin põhimõtteliselt samamoodi, kui Sina, kuid mingi 3 kuud ja kööga. Asi oli nagu selles, et mul nr. tuled ei põlenud. Üks oli niikuinii läbi, mõtlesin, et nüüd kustus viimane ka ära. Käisin siis uute järel ja oma kurvaks avastuses oli asi juhtmes.
Lihtsalt seda, et kui "omakootud" var. ei pea kauem vastu, kui 3-4 kuud, siis oleks vist mõtekam originaal ära tellida. Mingi 4 korda aastas ühte ja sama tööd teha on natukene liiast.

tervitades,


Ise võiks uue tellimisel abiks olla 1300EEK


Alternatiivina võiksin pakkuda ühte vana ,millelt saad lõigata kõrvalt terve jupi ja pookida oma juhtme vahele:(:(:(


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
conx
huviline



Registreerunud 27.01.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi'80 91 2.0 85kw

postitati 10.09.03 11:19 Tsiteeri


Ega keegi oska õelda kus Pärnus võiks leida A-kaabli asendaja...
Nimelt sama pagassi juhe tõrgub...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 10.09.03 11:29 Tsiteeri


Sorry OT.

Tsitaat:

Asi oli nagu selles, et mul nr. tuled ei põlenud.


Lynx milleks sulle numbrituled? :P 1,5 aastat pole probleemi olnud...


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 10.09.03 12:00 Tsiteeri


Ma paikasin ka enda omasi ja isoleeriga,vinnasin suurema painde ja kestnud on pea aasta :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 10.09.03 17:49 Tsiteeri


Endal oli sama mure kui auto saksast toodi. Katki oli vist "ainult" paar juhet. Ei põlenud numbri tuled ja üks tagurpidi tuli. Sai läbi lõigatut ka teised juhtmed ning uuesti korralikult kinni tinutatud Sellest on möödas pea 3 kuud ja väsimise märke veel pole näha. Nii et eks sa ise tead mille kasuks otsustad!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 25.09.04 12:28 Tsiteeri


et hakkasin ka nüüd seda juhet seal lappima ja ostsin 5 soonega juhtme aga mul neid sooni seal juhtme sees 7 tk :o
juttu olnud kogu aeg foorumites 5 juhtmest miks mul neid seal 7 on?

ja on neid kõiki 7-t soont vaja?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TarvoL
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 25.09.04 13:03 Tsiteeri


See viga on vist enamustel 80 omanikel. Ma ise tegin nüüd nii et jätsin kõik juhtmed eraldi mitte ei tõmmanud isoleeriga punti. Pundis koos ei paindu see asi ikka ültse. Ei tea muidugi kas sellest tolku on aga eks näis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 26.09.04 06:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Driver
et hakkasin ka nüüd seda juhet seal lappima ja ostsin 5 soonega juhtme aga mul neid sooni seal juhtme sees 7 tk :o
juttu olnud kogu aeg foorumites 5 juhtmest miks mul neid seal 7 on?

ja on neid kõiki 7-t soont vaja?



et ei oska keegi kosta miks minul neid juhtmeid 7-tk on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 26.09.04 21:23 Tsiteeri


nu igastahes sai nüüd see juhe vahetatud ja asemele panin alarmikaabli see oli küll 8 soonega aga samamoodi pehme ja tunduvalt peenem/pehmem kui originaal juhe

eks näis siis kui kaua asi vastu peab:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 26.09.04 22:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Driver
nu igastahes sai nüüd see juhe vahetatud ja asemele panin alarmikaabli see oli küll 8 soonega


Alarmikaabel?

Kust seda saab ja ons see ametlik nimi, sadades sisse akaablisse ja nõudes alarmikaablit ei hakata imelike nägudega vaatama ?:D

Omal ka seal luugis juhtmed ära ratsitud - mul tekitas see krdi katkestus seal aegajalt kaitsmete lendamist, väga nõme oli sõita talvel ilma spidovalgustuseta..


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 28.09.04 15:57 Tsiteeri


ei ma nüüd seda ei tea mis selle kaabli nimi on aga maja valve süsteemides kasutatakse sellist asja infrapuna andurite ühendamiseks

endal sellest ajast kui majale valve peale pandi paar juppi lihtsalt alles jäänud ja mõtlesin et proovin :D äkki kestabki:D

sellel juhtmel veel see eelis et ta parajalt peenike et vana kaabli rüü sisse mahtuda

sel juhul ei pea neid kummi rõngaid mis juhet kere küljes kinni hoiavad katki lõikama vaid kisud vanad juhtmed selle rüü seest välja ja topid selle valvesedamete juhtme uuesti sealt läbi:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.09.04 10:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Driver
nu igastahes sai nüüd see juhe vahetatud ja asemele panin alarmikaabli see oli küll 8 soonega aga samamoodi pehme ja tunduvalt peenem/pehmem kui originaal juhe

eks näis siis kui kaua asi vastu peab:D

Kas alarmi kaabli all mõtled sa seda sama tavalist kaablit, mida kasutatakse ka telefoni ja arvutivõrgu vedamisel?
Sellisel juhul ma arvan, et see polnud küll väga tark tegu.
Neid kaableid on kahte tüüpi, ühe kiuliseid ja mitmekiuliseid. Ühekiulist ei soovitaks mitte mingil juhul.
Isegi kui kasutada kiulist kaablit, siis selle ristlõige ilmselt liiga väike, ehk eesti keeles, see juhe on liiga peenike ja tõenäoliselt läheb sul varsti kuumaks ja sulab üles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 29.09.04 21:29 Tsiteeri


eks ole näha aga ei usu et seal midagi juhtub kuna pidevas kasutuses on ju ainult numbri tuled teised tuled ju ainult hetkelises kasutuses ja nr tuli see vist ca 5-10W tk usun et ei teki nii suurt koormust sinna et kärssama asi läheb

ma arvan et ei juhtu seal miskit aga eks ole näha :D
kaabel on 8 soonega ja rohkem kui ühe kiulised juhtmed on:)
pehme oli ta igastahes küll:D (päris ilusti paindus)

kui ära kärssab eks siis vaatab miskit uut:) siiani pole probleemi olnud:)

aga elame näeme:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reemet16
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.05
Asukoht: Tallinn/Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 - V6 - 110 KW

postitati 04.01.06 17:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
eks ole näha aga ei usu et seal midagi juhtub kuna pidevas kasutuses on ju ainult numbri tuled teised tuled ju ainult hetkelises kasutuses ja nr tuli see vist ca 5-10W tk usun et ei teki nii suurt koormust sinna et kärssama asi läheb

ma arvan et ei juhtu seal miskit aga eks ole näha :D
kaabel on 8 soonega ja rohkem kui ühe kiulised juhtmed on:)
pehme oli ta igastahes küll:D (päris ilusti paindus)

kui ära kärssab eks siis vaatab miskit uut:) siiani pole probleemi olnud:)

aga elame näeme:D

Kuidas siis on? Kas on juba kärssama läinud midagi või saaks ka sinu eeskuju järgida?
Loodan, et sa seda ära ei patendeerinud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jansu24
huviline



Registreerunud 10.08.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 autom ´95

postitati 04.01.06 18:55 Tsiteeri


oma eelmisel autol (B4) panin ka alarmi kaabli ja pidas vastu nii umbes aasta, aga samas tegin ise ka vea - panin kaablile veel kuumkahaneva toru ümber ja seetõttu muutus see liiga kangeks ning 20 kraadise külmaga käiski prõks.
Iseenesest ei ole alarmikaabel väga peenike, sest kui ma ei eksi siis on juhtme ristlõige 0.5 ja sellega võib rakendada 13 voldi juures kuuni 65W. Endal jäi üks juhe üle ja seega ühendasin massi 2 juhet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 04.01.06 22:51 Tsiteeri


Mmm - võrratu on see igivana teema kopitanud hõng :P

See kummisoolikas tasub uus osta - ei maksa eriti palju.

Juhtmed võiks jätkata nii, et jätkukohad jäävad paika, kus juhe eriti ei liigu - uus originaalkimp on suht mõttetu hinnaga.

typ89 puhul ei ole massi võtmine luugi küljest võimalik, sest luuk on plastist

endal sai vahele suht samasugune juhe kui originaal - kui nood seal siiani välja vedasid, küll need uued jupid ka vastu peavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kaljukoll
huviline



Registreerunud 26.04.03
Asukoht: jõgevamaal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,5 TDi;Kawasaki kvf 4x4

postitati 06.01.06 16:47 Tsiteeri


nu mul kah see töö ees, isolatsioon originaaljuhtmetel nii kõvaks läinud et pooled seal sees juba lapitud, proovisin al hülssidega jätkata seda asja, ei saanud kõige parem, nüüd mõtlesin et tinutaks kah uue juhtme sinna vahele , aga kuhu see kimp seal auto katuse juures suundub, kas läheb piilarisse vai paneb mööda katust ajama, tegu siis 100 avandiga.


Mülkad mulle meeldivad raisk ....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reemet16
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.05
Asukoht: Tallinn/Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 - V6 - 110 KW

postitati 06.01.06 20:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Äkki võiks kasutada seda järelkäru kaablit, kus sooni miski 5 või enam, noid peaks kah pehmema kestaga olema.

Saingi ühe järelkäru kaabli enda valdusesse - sellel ka 7 soont. Kui vähegi võimalik, üritan homme külge ühendada. Eks paistab mis saab ja kaua vastu peab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.5% - SQL: 29.5%]