Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 100 2,5tdi korras (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2605)
pandiit
huviline

Avatar


Registreerunud 16.12.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


biggrin.gif postitati 27.08.05 09:34 Tsiteeri
100 2,5tdi korras



ei saa aru milles probleem äkki kellegil on esinenud samalaatset probleemi. kui hakkad kohalt kiirendama ja vahetad käiku kuskil kolme tuhande pöörde pealt läheb edasi nagu püss, aga kui sõidad umbes 100km/h ja vajutad gaasi põhja siiis üldse ei liigu, kui paar korda gaasiga pumbata hakkab jälle liikuma!!! AIDAKE :(:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kalda
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: E60 3,0 D

postitati 28.08.05 12:56 Tsiteeri


Arvatavasti on sul ka elektriline pump, võib olla et pumba pea hakkab p...... minema, uus maksab ca 15000 eeku!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
STP
huviline



Registreerunud 19.08.05
Asukoht: L-Viru Tapa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5TDi 85kW

postitati 29.08.05 08:00 Tsiteeri


Ära siis kohe pedaali kohe lõpuni talla Tdi mõtleb nats ja ja siis hakkab astuma-mul toimib asi küll nii ...tegemist ikkagi diisliga ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 29.08.05 12:00 Tsiteeri


hiljuti sai just proovitud:100-pealt pähe ja 140 kui võluväel, ei mingit mõtlemist, kuna selle kiiruse juures on turbo ju koguaeg taga.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pandiit
huviline

Avatar


Registreerunud 16.12.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 29.08.05 17:29 Tsiteeri


tohtrid arvasid ka, et pumba kaas nässus aga eks paistab kolmapäeval diagnostikasse :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
STP
huviline



Registreerunud 19.08.05
Asukoht: L-Viru Tapa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5TDi 85kW

postitati 30.08.05 07:59 Tsiteeri


anna siis teada mis diagnoos pandi täpsemalt ja mida tehti, vahetati


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pandiit
huviline

Avatar


Registreerunud 16.12.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 31.08.05 14:19 Tsiteeri


polnudki tegelikult midagi viga pumba nurk oli nii vale, et pumba kaane sees olev kütuse koguse regulaator hakkas segast peksma, sai nurgad ja kütte kogused arvuti järgi paika pandud ja korda ta saigi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
STP
huviline



Registreerunud 19.08.05
Asukoht: L-Viru Tapa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5TDi 85kW

postitati 31.10.05 14:45 Tsiteeri


mis suurusjärku need õiged küttekogused jäävad?mul on siiani jama tühikäigu pööretega(kõiguvad ja mootor nagu jätaks vahele)suvel sai käidud diagnostikas seal setiti neid koguseid 16-e pealt 5,6 peale kui ma ei eksi. See selleks, probleem ikka ei lahenenud-jamab siiani+ veel küttekulu suurenemine.MIda ette võtta?


Uurin kuis jaksan :-P!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CharlieF
huviline



Registreerunud 28.07.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,5tdi

postitati 31.10.05 14:52 Tsiteeri


mul pandi küttekogus miski 3,2 peale, auto siis A6 2,5tdi 103kw


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 01.11.05 11:21 Tsiteeri


Analoogne jama on ka minu traktoril,ainult vahe on selles et sõiduajal seda haigust ei ole.Tühikäigul kohapeal seistes,kui hakkad sujuvalt gaasi lisama, siis pöörded ei tõuse,kui vajutada järsult siis läheb pöördesse,aga sellist asja teeb ta vahetevahel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pandiit
huviline

Avatar


Registreerunud 16.12.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.05 17:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: STP
mis suurusjärku need õiged küttekogused jäävad?mul on siiani jama tühikäigu pööretega(kõiguvad ja mootor nagu jätaks vahele)suvel sai käidud diagnostikas seal setiti neid koguseid 16-e pealt 5,6 peale kui ma ei eksi. See selleks, probleem ikka ei lahenenud-jamab siiani+ veel küttekulu suurenemine.MIda ette võtta?

ei mäleta täpselt neid koguseid enam, kus sa üldse diagnostikas käisid? minu põka pandi küll ilusti laulma


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
STP
huviline



Registreerunud 19.08.05
Asukoht: L-Viru Tapa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5TDi 85kW

postitati 02.11.05 07:54 Tsiteeri


Käisin rakveres kpl-s Meloodia kõrval olevas garaasis Janise juures.


Uurin kuis jaksan :-P!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pandiit
huviline

Avatar


Registreerunud 16.12.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.05 17:46 Tsiteeri


mina käisin oma traktorit tartus DIA diagnostikas häälestamas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
STP
huviline



Registreerunud 19.08.05
Asukoht: L-Viru Tapa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5TDi 85kW

postitati 01.12.05 07:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pandiit
Tsitaat:
Algselt postitas: STP
mis suurusjärku need õiged küttekogused jäävad?mul on siiani jama tühikäigu pööretega(kõiguvad ja mootor nagu jätaks vahele)suvel sai käidud diagnostikas seal setiti neid koguseid 16-e pealt 5,6 peale kui ma ei eksi. See selleks, probleem ikka ei lahenenud-jamab siiani+ veel küttekulu suurenemine.MIda ette võtta?



No nii, nüüd siis tühikäik jälle normis ja auto korras.Auto käis siis remondis Oisu Diisli meeste juures ja vahetati ära küttepumba kaan mis oli kulunud.Kasutatud pumbakaas+ töö läks maksma 3500.-, usun, et see oli üks odavaimaid variante.Sain tagasi ka vana pumba kaane-nüüd on võimalus saada mingi ülevaade asjast mis seal siis täpselt kulub ja ehk on ka nn. "maarohtu" selle remondiks. KUi midagi selgub annan teada.



Uurin kuis jaksan :-P!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 09.04.06 18:10 Tsiteeri


Krt nüüd hakkas mul selline jama- sõidad ühtlase kiirusega ja vahest laseb kütte etteande tagant ära, mootor välja ei sure, aga gaasipedaal ei reageeri pumbale.Kui lasta gaasipedaal tagasi ja uuesti vajutada võtab jälle mootori järgi ja niivisi teeb ainult siis aegajalt kui sõita ühtlase kiirusega.Kui pidevalt gaasipedaaliga mängida siis töötab korralikult.Muidu käivitus ja mootori töötamine ok. Kui suur tõenäosus võib olla et see reostaat peksab segast mis on ühendatud gaasipedaali hoovaga?Või on siis selle kaane viga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.4% - SQL: 37.6%]