Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K:B4 Avanti heli vähe paremaks (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 1681)
Tonu250
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.05
Asukoht: Harju/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant

postitati 24.08.05 10:03 Tsiteeri
K:B4 Avanti heli vähe paremaks



Tahaks siis lihtsalt esikõlareid välja vahetada ja ka tahapoole heli viia. Vist ikka tahaustesse on vaja kõllid paigutada. Kuna erilist heli taga ei aja, siis ootaks selliseid lihtsaid taskukohaseid soovitusi. Muidugi oleks kõige lihtsam - KÕIK ÜHEST KOHAST :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Colo
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe GT '88

postitati 24.08.05 13:47 Tsiteeri


Alustuseks loe see topic läbi näiteks..

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=18914


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 24.08.05 13:48 Tsiteeri


ma ei saa aru mis imelik vajadus on inimestel kõlareid taha paigaldada ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 24.08.05 13:52 Tsiteeri


äkki sellepärast,et kui inimesed taga istuvad siis ees ei pea kõlarid üürgama,et heli taha jõuaks...ees meeletult üürgavad kõlarid segavad juhti jne :)

minuarust parem kui igas auto nurgas natuke kõlareid on,et igalpool istudes kuuled mis raadiost tuleb :)

aga see ainult min uarvamus..seega ärge näkku lööge :D


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tonu250
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.05
Asukoht: Harju/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant

postitati 24.08.05 13:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sqad100avant
äkki sellepärast,et kui inimesed taga istuvad siis ees ei pea kõlarid üürgama,et heli taha jõuaks...ees meeletult üürgavad kõlarid segavad juhti jne :)

minuarust parem kui igas auto nurgas natuke kõlareid on,et igalpool istudes kuuled mis raadiost tuleb :)

aga see ainult min uarvamus..seega ärge näkku lööge :D


Täpselt seda ma ka ise mõtlesin. Asi selles ongi, et kui tagumised tahavad musa kuulata, peavad kõllid lausa karjuma(minu jaoks). Kas on võimalust, et tagumiste uste sisse auke tegema ei pea?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.08.05 14:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tonny
ma ei saa aru mis imelik vajadus on inimestel kõlareid taha paigaldada ?

ühtin tonny arvamusega ,et põhiline on et ees on hea heli kuna ise ju taga ei istu ja see pole nii oluline,kui hea heli taga on :)
sry for OT.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Loaded
huviline



Registreerunud 09.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV Variant '06

postitati 24.08.05 14:07 Tsiteeri


Eks ta selline maitse asi on. Isegi kunagi tagumised kõlarid juurde lisatud ühte autosse, sest oli kuidagi kole tühi tunne, kui ainult ees on kõlarid. Pole vist seda ruumilisuse effekti.
Aga jah, kellele ema, kellele tütar.

J.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tonu250
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.05
Asukoht: Harju/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant

postitati 24.08.05 14:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Loaded
Eks ta selline maitse asi on. Isegi kunagi tagumised kõlarid juurde lisatud ühte autosse, sest oli kuidagi kole tühi tunne, kui ainult ees on kõlarid. Pole vist seda ruumilisuse effekti.
Aga jah, kellele ema, kellele tütar.

J.


Väga tore. Saan siin foorumis ikka targemaks küll :) Loomulikult ei taha ma heameelega tagumisi polstreid lõhkuda ja autos põle ka miskit kilinat-kolinat mida peita! Lihtsalt need esimesed kõllid hakkavad ära lõppema.
Kas keegi soovitaks siis komponentkõlareid, et oleks tagumiste olijatega ka rahu majas?
Kas siit sobib miskit:
http://www.tech.ee/index.php?id=2216&mode=Pood&top=2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 24.08.05 14:50 Tsiteeri


Tagakõlarid on odav asendus heale esikõlarite installile. Kui on esiots hästi tehtud ja natukenegi heliisolatsiooni pandud, siis mängib ilusti ka tagumistele istujatele ja ma ei näeks põhjust taha veel lisakõlarite paigaldamiseks.
Aga samas mõndadele meeldib, kui heli tuleb nii eest kui ka tagant, seega pole ka see otseselt vale.

Teemaalgataja käest küsiks esiteks eelarve, mis sa oled nõus sinna kõlarite vahetuse alla panema. Siis oskaks midagi juba ka soovitada.


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tonu250
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.05
Asukoht: Harju/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant

postitati 24.08.05 14:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siiim
Tagakõlarid on odav asendus heale esikõlarite installile. Kui on esiots hästi tehtud ja natukenegi heliisolatsiooni pandud, siis mängib ilusti ka tagumistele istujatele ja ma ei näeks põhjust taha veel lisakõlarite paigaldamiseks.
Aga samas mõndadele meeldib, kui heli tuleb nii eest kui ka tagant, seega pole ka see otseselt vale.

Teemaalgataja käest küsiks esiteks eelarve, mis sa oled nõus sinna kõlarite vahetuse alla panema. Siis oskaks midagi juba ka soovitada.


Nu tõesti ei ole võimalik üle 2000 krooni maksta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 24.08.05 16:19 Tsiteeri


Mina küsisin kasutaja ``lankora´´ käest ja sain suhteliselt häid pakkumisi GAS i toodangu kohta. Sinu eelarve sisse peaksid kindlasti mahtuma kui sa just tipptaset ei otsi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tonu250
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.05
Asukoht: Harju/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant

postitati 25.08.05 11:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mihkel
Mina küsisin kasutaja ``lankora´´ käest ja sain suhteliselt häid pakkumisi GAS i toodangu kohta. Sinu eelarve sisse peaksid kindlasti mahtuma kui sa just tipptaset ei otsi.


Rääkisin Raimoga ära. Nähtavasti sunnime siis minu armatuuril olevad krõbisevad kõlarid vaikima ja GAS-id lähevad esiuste polstritesse. Kas on OK minu väikese eelarve juures?

Armatuuril olevaid kõlle ei ole vist mõtet tööle jätta, ega neid ka välja kiskuda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 25.08.05 12:52 Tsiteeri


Mina plaanin armatuuris olevad 4´´ kõlarid asendada 5,25´´ elementidega. Ustesse ehitamine vist nõuab pisut suuremat ehitust aga tõenäoliselt on ka efekt parem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 25.08.05 13:45 Tsiteeri


Ma olen kahele tuttavale gas'id sisse pannud ja mõlemad said suht ruttu otsa (seda ei oska öelda, kas viga oli kasutajates või kõlarites).

Oma maitse järgi soovitaks DLS'i, aga selle raha eest oleks parem valik vist näiteks Rainbow audio SLC 265. Peaks suht head olema selle raha eest. Kui kuulata tahad neid, siis hetkel db-hp's peaks isegi ühed kohapeal olema.


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.4% - SQL: 64.6%]